Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie wczoraj pograłem na jutubie :yao: w 4k i z HDR'em i powiem Wam, że momentami oprawa rozwala system. Oczywiście jest też sporo kontrastu w postaci słabiej wykonanego otoczenia czy wręcz paskudnych chmur, ale ogólnie to najlepiej wyglądające wyścigi torowe na konsolach. Modele samochodów to mistrzostwo i w tym aspekcie chyba nikt im nie podskoczy wyżej dydka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie wyściubiłem nosa poza licencje, wczoraj próbowałem przejechać przed ostatnią Nissanem GTR-R500 Deep Forest Raceway, i w ciągu godziny nie dałem rady. :banderas:Poziom trudności tych wyzwań widać rośnie im bardziej zbliżamy się do SPA w Porsche. Wydawało mi się że pójdzie tak samo gładko jak z poprzednimi a tutaj.

 

Spoiler

tenor.gif?ver=1112&c=VjFfZmFjZWJvb2tfd2V

 

Ale hoy z tym. nie poddaje się. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Zakupiłem Gt7 w wersji cyfrowej na ps4.( dodawanej do limitowanej serii na PS5). Jako dodatki miały byc: Toyota Yaris - sportowa wersja w barwach narodowych, ścieżka dźwiękowa, milion kredytów i 30 avatarow. 2 pierwsze otrzymałem. Niestety kredytów i avatarow nigdzie nie widzę, miał ktos taki problem. 

Grę mam już 4 dni i nadal nie przetransferowało mi niczego z GT SPORT. Jak wyglada to u was?

I ostatnie pytanie:

Na jakiej kamerze jeździcie na padzie? Mi najbardziej podoba się z kabiny ale najlepiej mi idzie że zderzaka. 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawman napisał:

Witam wszystkich. Zakupiłem Gt7 w wersji cyfrowej na ps4.( dodawanej do limitowanej serii na PS5). Jako dodatki miały byc: Toyota Yaris - sportowa wersja w barwach narodowych, ścieżka dźwiękowa, milion kredytów i 30 avatarow. 2 pierwsze otrzymałem. Niestety kredytów i avatarow nigdzie nie widzę, miał ktos taki problem. 

Grę mam już 4 dni i nadal nie przetransferowało mi niczego z GT SPORT. Jak wyglada to u was?

I ostatnie pytanie:

Na jakiej kamerze jeździcie na padzie? Mi najbardziej podoba się z kabiny ale najlepiej mi idzie że zderzaka. 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. 

Pozdrawiam

 

 

Malowania kasków, kombinezonów  itp NIE przeszło z GT Sport.

 

Po Kody musiałem zwrócić sie do RTV MIX AGD gdzie kupilem plyte.

Zgłaszając Reklamacje emailowo , po 2 dniach dostalem kody na Samochody i kredyty.

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, RIfuk napisał:

 

Malowania kasków, kombinezonów  itp NIE przeszło z GT Sport.

 

Po Kody musiałem zwrócić sie do RTV MIX AGD gdzie kupilem plyte.

Zgłaszając Reklamacje emailowo , po 2 dniach dostalem kody na Samochody i kredyty.

 

 

 

Mi przeszły kaski i kombinezony z GT Sport 

 

Inne rzeczy mają przejść do 15 marca według info na stronie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, RIfuk napisał:

 

Malowania kasków, kombinezonów  itp NIE przeszło z GT Sport.

 

Po Kody musiałem zwrócić sie do RTV MIX AGD gdzie kupilem plyte.

Zgłaszając Reklamacje emailowo , po 2 dniach dostalem kody na Samochody i kredyty.

 

Na jakiej zasadzie reklamowałes? Co musiałeś podać? Ja odkupiłem kod na wersję ps4 na olx więc musiałbym pisać chyba do sprzedawcy żeby reklamował? Co napisałeś? Gdzie potem ten kod się wkleja? 

Odnośnik do komentarza
Na jakiej zasadzie reklamowałes? Co musiałeś podać? Ja odkupiłem kod na wersję ps4 na olx więc musiałbym pisać chyba do sprzedawcy żeby reklamował? Co napisałeś? Gdzie potem ten kod się wkleja? 

Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi Ci o 1000000 Cr i Avatary z dodatków które byle na jednym kodzie kupionym przez Ciebie - wersja PS4 i dodatki: Yaris, OST, 1M Cr i avatary:

https://www.gran-turismo.com/pl/gt7/news/00_8693195.html

Kod o którym wspomina Rlfuk to osobny kod za pre order i tam masz:

• 100000 kr. (kredytów w grze)
• Pakiet trzech samochodów:
o MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth Model
o Porsche 917 LIVING LEGEND
o Toyota Supra GT500 '97 (Castrol TOM'S)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...