Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to przy obecnych możliwościach zarabiania pieniędzy w grze powinni w ogóle usunąć nagrody pieniężne z tych losowań aby była większa szansa na wygranie silników do swapów i tych specjalnych części, których nie da się kupić.

 

Alternatywną i zdecydowanie lepszą opcją byłoby pozostawienie ticketów jak są i wprowadzenie sklepu ze specjalnymi częściami (i silnikami) działającego na zasadzie podobnej jak salony legendarnych i używanych.

Odnośnik do komentarza

Co daje ta zmiana silnika? 

 

Szczerze Wam powiem że wolałbym aby tego tuningu w ogóle nie było - pozbyłem się przez to już tylu pięknych dźwięków silnika i staje się to mocno nierealne. Brakuje wyścigów z określoną grupa a nie PO. 


Ktoś może dysponuje listą samochodów legendarnych wraz z cenami, które się już pojawiły? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Lipa jest też z tym, że nie da się później wczytać swojego ducha.

 

Z tym Nurbem ta mam takie szczęście fantastyczne, że zabrakło mi 1 sek do zlota... Później kilka razy miałem przewagę mad swoim duchem ponad 2 sekundy i za każdym razem popełniałem błąd (w efekcie wypadałem z trasy) gdzieś blisko końca w miejscu, które właśnie zawsze przejeżdżam bez problemu. 

Zirytiwało mnie to na tyle, że odpuszczam na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza

Ja już znałem czasy każdego sektora i wiedziałem na ile odstaje czy mam przewagi. Po naprawdę dużej ilości prób, w końcu włączyłem trakcje na 1 i ASM i poszło w miarę szybko. Wiem, że dałbym w końcu rady bez asyst, ale jednak nie mam już tyle czasu + zacząłem się martwić o moje zdrowie psychiczne

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Powtórzę się :sir:

  1. Nie korzystam z własnego ducha bo tylko powtarzam jego błędy, czyli swoje. Wolę wczytać ducha przejazdu na złoto i odsunąć go o pół sekundy. Gdy wbijam na metę choć trochę bliżej to wiem że jestem szybszy.
  2. No i druga zasada, której się trzymam to zaliczam całe okrążenie pierwsze, sektory robię dopiero gdy wbiję złoto na całym torze. Najpierw kilka kółek zapoznawczych wolnych a dopiero po 3 okrążeniach mogę wciskać gaz i atakować czas. Gdy zaliczę cały tor to wówczas znam już auto na tyle dobrze że zaliczanie tylko kilku zakrętów nie sprawia żadnego problemu. :hi:

Naprawdę polecam takie podeście. Jeśli tor ma np. 5 sektorów a szósty to całe okrążenie to problem polega na tym że po zaliczeniu pierwszego sektora, potem drugiego i gdzieś przy czwartym zapominam o pierwszym i jestem wybity z rytmu. Gdy zrobię odwrotnie nie pozbywam się rytmu okrążenia. :good:Da się :good:

 

FRn-NHZIXw-AABlot.jpg

 

FRn-NIx-SXw-AAq-ZXS.jpg

 

FRn-NJoo-WQAEEQFk.jpg

 

FRn-NKr-CXMAYar-BP.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupilem Gt7 jeszcze jak miałem Ps4 i nie mialem perspektyw na PS5. Przycebulilem i kupiłem wersję na ps4 bez możliwości aktualizacji na ps5. Udało się i mam Ps5 i teraz moje pytanie czy warto kupić wersje Gt7 na Ps5? Mam 4k mam 60 klatek nie mam obsługi triggerow adaptacyjnych i Ray tracingu. Czy te rzeczy są warte ponownego zakupu gry? Dziękuję bardzo za wszelkie sugestie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

To zależy czy zależy Ci na lepszej oprawie bo poza Ray-Tracingiem w menu i na replayach jest też dużo więcej detali w otoczeniu i trochę wiecej w samochodach podczas samej gry, trochę lepsze oświetlenie z wolumetrycznymi efektami podczas gry.

Poza oprawą też szybsze wczytywanie wyścigów.

Triggery nie są może tutaj gamechangerem ale trochę poprawiają wrażenia z gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro już wydałeś pieniądz na PS5 to inwestuj już w gry na tą konsolę. Ja ogrywam GT7 na PS4 Pro i jak dla mnie to grafika w wyścigach torowych wystarcza. Gdyby to było Gran Horizon gdzie nie muszę się tak mocno skupiać na akcji w trakcie wyścigu i mógłbym podziwiać otocznie to może i był dopłacił. 

Odnośnik do komentarza
20 hours ago, Redmitsu said:

Ja dzisiaj w końcu ozlocilem lagunę sukę ale porównując ja z suzuką to wydaje mi się ona banalna. Na chwile obecna pierwszy sektor na suzuce jest dla mnie nie osiągalny w złocie :/

 

20220504-180739.jpg

 

Poszło w miarę gładko. Trzeba wejść w pierwszy zakręt agresywnie a potem tylko na pół gazie pokonać płynnie pozostale zakręty. 

 

Teraz męczę Tokyo Expressway i to jeżdżenie minimetry całkowicie mi nie idzie.:yuno:

Udało mi się wbić złoto tylko w jednym torze. Rzygam już tą precyzją i jazdą na limicie :/ Mam dość na dziś. 

 

FR7ok-Iz-X0-Agdv-UC.jpg

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...