Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Przedchwila wpadł mi pucharek za przebyty dystans 13 191km pomimo tego ze w statach mam calkowity przejechany dystans 8800km xd 

Tutaj nalicza Ci tez dystans przejechany przez innych graczy, którzy scigaja się z Tobą online w danym wyścigu. Mi podobnie wpadło to trophy stopień niżej a grałem tylko może wtedy z 1-2 wyścigi online. Wiec kumuluje Twój przebieg z singla plus to co przejedziesz z innymi w multi
Odnośnik do komentarza

Na forum GTPlanet jest rozpiska.... ale ostatnio okazało się, że kolejka została trochę przetasowana więc nikt nie wie. Może być za 2 tygodnie albo i za 3 miesiące. Np. Ferrari F40 spóźnia się już chyba ponad 2 tygodnie, czyli chyba prawie 3 miesiące (jeśli dobrze pamiętam) od ostatniego pojawienia się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja się kurwa 50 wyścigów online męczyłem bez właściwego force feedback, a oni po tym gdy wbiłem :platinum: zrobili kolejny update i przywrócili to co popsuli. :dunno: Przez te trzy miesiące od ukazania się GT7 grałem tylko w to i nic innego. A teraz mogę nareszcie odpocząć i pograć w jakąś przygodówkę czy horror :banderas: bo mam tak że nigdy nie gram w więcej jak jedną grę na raz. Zabieram się za kolejną tylko gdy ukończę.

 

Ale muszę przyznać jedno. Nie grałem w GT Sport w trybie online z ludźmi i w poprzednich GT 5 i 6 też nie. Dopiero w GT7 posmakowałem wyścigów online z żywymi przeciwnikami i muszę przyznać że się wciągnąłem i bardzo mi się to podobało. Nie każdy wyścig był taki sam ale każdy był pełen emocji, nawet gdy nie goniłem lidera a czasami wręcz walczyłem o życie starając się utrzymać gdzieś na 6 miejscu w wężyku graczy których oddzielała sekunda różnicy od lidera do 8 miejsca. :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miła niespodzianka, bo poza 3 nowymi samochodami, które miały wlecieć do gry wraz z nowym updatem, w aktualizacji znalazł się również nowy tor - Watkings Glen. Zawarto zarówno wersję długą, jak i krótką trasy. To debiut Watkins Glen w serii Gran Turismo.

 

 

 

Edytowane przez Hal Emmerich
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przetesuję jak wrócę do domu ale z patch notes i informacji o nieoficjalnych zmianach (listy na GT Planet) wynika na to, że w końcu naprawili ustawienia Online Lobby + zmiana czasu to teraz max 30x a nie 10x jak do tej pory .

Co bardziej zaskakujące.... w końcu wróciła (ostatni i jedyny raz obecna we wczesnej becie GT Sport) swobodna kamera TPP (z możliwością obracania).

Ważne, że lobby w końcu działa. Będzie grane :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...