Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gtfan napisał:

Ostatnia licencja ujawnia to co najbardziej nienawidzę w tej serii - skupienie ogromnych zasobów na jakimś mega nieistotnym, ale ciekawym detalu. Już wiem po co było to całe chwalenie się tym że sprawdzali gdzie na danym torze zbiera się woda itp. Problem w tym że pewnie ten detal zostanie porzucony dalej w grze i będzie samo ściganie się z pachołkami. Zawsze muszą coś takiego dać, jak nie łazik na księżycu to teraz stojąca woda...

 

A sama licencja spoko, wszystkie inne mam na złoto ale tej ostatniej jeszcze jej nie zaliczyłem - wczoraj jakieś 150km zrobiłem i nie przejechałem jeszcze ani razu całego okrążenia :) Odpadam na razie przed hamowaniem do ostatniej szykany na tych szybkich lewych zakrętach, jeszcze tam nie wyczułem gdzie stoi woda i muszę się w nią wpieprzyć, ale do tych zakrętów tempo już mam raczej mocne więc zdobycie złota powinno być formalnością jak już nauczę się tego jednego zakrętu, no chyba że na Eau Rouge będę musiał przyśpieszyć, bo przejeżdżam go gdzieś 180m/h a widziałem na filmach ludzie mają pod 200.


Zawsze tam, gdzie jest deszcz kałuże tworzą się w realistycznych miejscach, a tor przesycha w realistyczny sposób, czyli tworzy się sucha nitka tam, gdzie jeżdżą samochody.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, gtfan said:

Ostatnia licencja ujawnia to co najbardziej nienawidzę w tej serii - skupienie ogromnych zasobów na jakimś mega nieistotnym, ale ciekawym detalu. Już wiem po co było to całe chwalenie się tym że sprawdzali gdzie na danym torze zbiera się woda itp. Problem w tym że pewnie ten detal zostanie porzucony dalej w grze i będzie samo ściganie się z pachołkami. Zawsze muszą coś takiego dać, jak nie łazik na księżycu to teraz stojąca woda...

 

A sama licencja spoko, wszystkie inne mam na złoto ale tej ostatniej jeszcze jej nie zaliczyłem - wczoraj jakieś 150km zrobiłem i nie przejechałem jeszcze ani razu całego okrążenia :) Odpadam na razie przed hamowaniem do ostatniej szykany na tych szybkich lewych zakrętach, jeszcze tam nie wyczułem gdzie stoi woda i muszę się w nią wpieprzyć, ale do tych zakrętów tempo już mam raczej mocne więc zdobycie złota powinno być formalnością jak już nauczę się tego jednego zakrętu, no chyba że na Eau Rouge będę musiał przyśpieszyć, bo przejeżdżam go gdzieś 180m/h a widziałem na filmach ludzie mają pod 200.

 

Nie wiem czy wiesz ale po premierze gry jeszcze przed pierwszym albo drugim patchem czas na złoto w licencji S-10 to było 2:24.500, potem po patchu nagle obniżyli do 2:26.000:hi:

 

śpij spokojnie słodki książę :pawel:. Bede musiał tam wrócić i pobić mój czas zrobiony jeszcze na Logitechu :banderas:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że Circuit Experience są trochę trudniejsze niż licencje. Np. SPA ponownie w Porsche jednak już nowszym i po suchym torze. To dzięki doświadczeniu zebranemu podczas którychś tam mistrzostw przejechałem dość szybko. Ale torów których zupełnie nie znam to czasami mam problem z zaliczeniem. Zwłaszcza te miejskie w Japonii to absolutny Horror bo jedzie się na kartkę papieru pomiędzy lusterkiem a barierką, wystarczy dotknąć barierki i Fail :[ i o ile jestem jeszcze w stanie skupić się i po kilkunastu próbach zaliczyć sektor to potem żeby te sektory złożyć w całe okrążenie na złoto jest dla mnie nie lada wyzwaniem. 

Odnośnik do komentarza

Źle zrozumiałem / przeczytałem opis trofeum Circuit Mastertrophy_silver.pngCompleted 15 tracks (all sectors) in Circuit Experience:facepalm: Myślałem że spośród wszystkich obecnych torów trzeba zaliczyć 15 na złote pucharki a tam wystarczy zaliczyć nawet na brąz i jak ten debil od 4 dni siedziałem w Experience i wbijałem złota :pawel: Ozłociłem 10 torów a kilka miałem na brąz i srebro i nagle wpadło mi trofeum. Fajnie ale no kurwa :[ 

Odnośnik do komentarza

No właśnie mi też się podoba że uczą mnie optymalnej linii toru. Kasy trochę zarobiłem ale żeby ozłocić wszystko to zostawię sobie na później. Dziś udało mi się w 15 minut przejechać Tomahawkiem Tsukubę więc w godzinę mam już ogarnięte cztery przejazdy a nie trzy i 3.300.000 credytów. Godzinka dziennie i do końca miesiąca przytulę 50 baniek :obama:

 

Odnośnie Cafe to ukończyłem wszystkie misje na 31 levelu. A to dlatego że olewałem wyścigi poboczne i od razu wskakiwałem do polecanych wyścigów. Robiłem je autami zdobytymi w licencjach i tymi wygrywanymi w trakcie wykonywania misji w Cafe. Wskoczył finalny filmik, wpadło trofeum. Potem zaczęły się zakupy aut i level collectors zaczął piąć się w górę. Dziś mam 42. Głównie dzięki wydanym 6.500.000 na Mercedesa i 9.500.000 na McLarena. 

Odnośnik do komentarza

Spieszcie się z Tomahawkiem, bo na stronie GT w sekcji "znane błędy" widnieje:

 

Cytat

– W niektórych przypadkach Punkty Osiągów (PO) nie są poprawnie zliczane, jeśli maksymalna moc silnika została zmieniona za pomocą ogranicznika mocy lub jeśli na w pełni konfigurowalnej skrzyni biegów przeprowadzono określone operacje lub zastosowano ekstremalne ustawienia.

 

:hi:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Do następnego update jest przynajmniej tydzień. Chyba że Japońce mocno zaskoczą ale zazwyczaj informuja o tym ze gra nie będzie dostępna że względu na pracę konserwacyjne. 

 

Ależ piękne auta wjechały do legendarnego garażu :banderas: 

  • Mazda787B '91
  • JaguarXJR-9 '88
  • NissanR92CP '92
  • :mog: Mazda RZ 500'  70 

7.000.000 credytkow wyplynelo z mojego konta :obama: ale kto bogatemu zabroni.:pawel:

Odnośnik do komentarza

Czy to jest jakiś zjebany ficzer, że w losowaniach zawsze wpada najgorsza możliwa nagroda? Bo u mnie jest to pewne jak w banku. Nawet jak miałem 4-ro gwiazdowe i się cieszyłem widząc te góry pieniędzy i złote sztabki, to dostałem zaproszenie do zakupu Bugatti Veyrona, które to i tak już wcześniej miałem (jakoś wpadło samo). Tak samo na 3 gwiazdach- sztabki w różnej ilości a wpadły... sprężyny do Mazdy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...