Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powoli wrzucam swoje przejazdy do playlisty na kanale Łowców. Zostało mi jeszcze kilkanaście tras, ale dzisiaj już nie mam sił tego obrabiać. Zaczyna się od wszystkich licencji (które były robione jeszcze przed patchem Day 1), a potem lecą tory alfabetycznie. Na razie skończyłem na Mount Panorama :) 

 

Tutaj samo Nordschleife (grałem jeszcze przed patchem ze zmianą fizyki, więc włączyłem TCS:1 i ASM, ciekawe jakby to teraz wyglądało). O dziwo sektory poszły w miarę fajnie bez asyst, ale cały tor jakoś nie mogłem się przebić, a niestety czas z gumy nie jest :( 

 

Playlista ze wszystkimi Praktykami: 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja od dwóch dni nie mam motywacji robić czegokolwiek poza zarobieniem 3 mln credytów, siedzę godzinę w Tokyo, zarobię i wyłączam konsolę. Musze odpocząć. Czekam tylko na Forda i Jaguara aż pojawią się w Legendach, to mi odblokuję drogę do :platinum: a do tego czasu pogram w jakąś przygodówkę bo przez to GT nie mam ochoty siedzieć przy konsoli i grać w cokolwiek innego. 

Odnośnik do komentarza

Zabieram się za okrążenie nurburging i widzę czas 6:37:800 na złoto. Pamietam ze w gt sport było coś około 20 sekund więcej, a samochód ten sam. O co tu chodzi? Inne ustawienia fury czy czas jest tak wyśrubowany. Tam ledwo to przejechałem na złoto wiec średnio to widzę …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, eloszki said:

Zabieram się za okrążenie nurburging i widzę czas 6:37:800 na złoto. Pamietam ze w gt sport było coś około 20 sekund więcej, a samochód ten sam. O co tu chodzi? Inne ustawienia fury czy czas jest tak wyśrubowany. Tam ledwo to przejechałem na złoto wiec średnio to widzę …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mój pierwszy przejazd był w granicy 6:55.xxx. Gdy zaliczyłem sektory na złoto, drugi pełny przejazd był w okolicy 6:49.xxx więc rzuciłem to w pizdu :pawel: Ale dziś rano zrobiłem już 6:40.xxx widząc dokładnie te miejsca gdzie popełniłem błędy więc powoli zbliżam się do złota. Ale nie spieszę się z tym. Wydaje mi się że całość w Tokyo highway jest trudniejsza. :[

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Azję i tym samym kończę Circuit Experience na złoto. Kaski wpadło sporo, także teraz tylko czekam na legendy pod trofik. 

 

W Azji najwięcej zabawy jest na Autostradzie. Bardzo łatwo przerysować boki auta. Zdziwiło mnie to, że sygnalizowaliście trudności na Suzuce. U mnie z miejsca stał się jednym z ulubionych torów :xboss:

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Online moze bym i pograł niestety plusa nie mam :potter: Ogolnie  myślałem  że GT coś więcej zaoferuje, niestety po skonczeniu  Cafe zawód.  SI , archaizmy i chyba nawet deewolucja  serii szybko zabiła zabawe, a spodziewałem się czegoś wiecej niż tylko wspaniale wygladające auta. Chyba to będzie moje pożegnanie z GT jeżeli nie będzie jakis większych zmian .:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...