Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

y78C6X0.jpg

Właśnie ukończyłem kampanię. W ostatnich 3 losowaniach wpadł Porszak i milion kredytów (plus pół bańki za ostatni turniej)- miła odmiana od tych pięciu tys. które losowałem raz za razem przy ostatnich dwudziestu losowaniach :yao:
Gra ma swoje wady, napisałbym dość spore, ale i tak w ostatecznym rozrachunku bawiłem się bardzo dobrze.

A teraz wybaczcie, ale Luca w Cafe szykuje grubą bibę :kaz:

wqWiRpx.jpg

:drinks::headbanger:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:obama:

A ja po skończonej kampanii miałem 3.400.000 na koncie. Zaszalałem więc - Veyron + Aventador. Spora część gotówki oczywiście się rozpłynęła.
Bardzo podoba mi się GT, ale chyba odpuszczę :platinum: . Może gdyby nie fakt, że na 34 losowań 30 razy padła najniższa nagroda, to byłoby łatwiej/przyjemniej, a tak, wizja farmy tego formatu jakoś do mnie nie przemawia. Może inaczej, zapewne część kredytów wpadłaby niejako przy okazji, ale chyba zgodzicie się, że Kazunori Yamauchi przydomka "Szczodry" nie dostanie. :isee:

Odnośnik do komentarza

No właśnie u mnie też się pojawiły te grafiki dzisiaj, ale projekty malowań samochodów wciąż nie. 

 

@Sylvan Wielki Do platyny trzeba jakieś 30 mln cr (te ok 25 mln na 3 legendarne auta + jakieś 4 mln na Audi R18 TDi i BMW GT3 do zdjęć w Scapes + jakieś inne wydatki).

Obecnie nie jest z tym tak źle. Są 3 wyścigi gdzie za ok pół godziny jazdy dostajesz 825 tys cr (chwilowo 16-19 min Tomahawkiem ale zaraz już nie będzie się dało) i do tego max 47 mln cr za Praktyki na Torze (przy czym 7 mln z tego to hardcore w postaci Nordschleife i Fishermans Ranch). Dasz radę :thumbsup:

Edytowane przez Emet
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro tak to rób tylko te wyścigi polecane przez Luca, inne olewaj. Autami które wygrałeś w licencjach spokojnie wygrasz jego wyścigi. Jeśli np. będziesz musiał zdobyć jakieś trzy modele BMW M Sport to wybieraj na pierwszy ten wyścig, w którym zdobędziesz najlepsze auto, po wygranym wyścigu możesz już użyć tego auta w pozostałych dwóch. Zawsze tak robiłem. Skończyłem Cafe na 29 levelu, podczas gdy inni robili na na 39 :facepalm: Ten cały level to rośnie za zdobywanie aut. Więc domyślam się że w trakcie zaliczania tych misji po prostu niepotrzebnie kupowali auta. 

 

Ja mam tak że jak się za coś zabiorę to nie wychodzę dopóki nie skończę, więc na pierwszy ogień zaliczyłem wszystkie licencje na złoto, tam siedziałem aż wpadły wszystkie. Dopiero potem wszedłem do Cafe i zacząłem robić jego wyścigi. I gdy skończyłem zacząłem robić sektory i jakieś zadania i wyścigi w misjach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robiąc Circuit Experience jest oczywista pokusa a nawet podążanie według zasad logiki tym sposobem żeby zrobić sektory a potem całe okrążenie. Ale okazuje się ku mojemu zaskoczeniu (szczękopad) :ohmy: że gdy najpierw przejadę całe okrążenie po kilka razy, zapoznam się z autem i tym jak zachowuje się w zakrętach, mówiąc kolokwialnie poznam co to auto potrafi. A dopiero później zacznę robić sektory to po zaliczeniu sektorów na złoto :trophy_gold:  i wracając z powrotem na pełne okrążenie zaliczam złoto o wiele łatwiej. Naprawdę polecam najpierw przejechać całe okrążenie po kilka razy i to tak na luzie, bez atakowania toru, tylko po to aby poznać auto. Hamować o wiele za wcześnie niż podpowiada głowa, jechać bardziej zachowawczo żeby nie wypaść z toru. Może nawet brakować czasu na brąz ale nie oto w tym chodzi. Gdy już wiem jak wygląda tor, gdy już wiem jak zachowuje się auto, mogę skupić się na wyćwiczeniu kawałków toru, potem pamiętając całe okrążenie tylko powtarzam te kawałki. Dziś zaliczyłem 4 tory i porobiłem jeszcze jakieś pierdoły do platyny, wbiłem 100 zdjęć i przekroczyłem 500 km/h dzięki nowemu tuningowi znalezionemu do Tomahawka. Czuje że jak zablokują grind tym autem to Circuit Experience będzie dobrym miejscem aby zarobić na brakujące dwa Legendarne auta. Muszę jeszcze zarobić 15.600.000 i dodatkowe 3.000.000 na Audi R18. Ale znając Polyphony i tak coś spierdolą i znajdzie się nowy patent na łatwy i szybki szmal. :hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za późno żeby poprawić te ustawione z góry lipne nagrody. Kto chciał wskoczyć w Gran Turismo 7 już to zrobił, mocno się rozczarował niektórymi aspektami gry i wątpię to że zwiększenie szans na wygrywanie ciekawszych nagród zatrzymało graczy. Po :platinum: zostanę z GT7 tylko z ciekawości zaliczając kolejne dodawane wyścigi singlowe i uczestnicząc w sezonówkach online.  

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...