Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.gran-turismo.com/pl/news/00_4638355.html

Dalej bez dodanej opcji sprzedaży aut i tym razem nie ma nawet dodatkowego layotu toru a o całkiem nowym nie wspominając

Może następnym razem

Czy coś więcej naprawili m. in. Lobby w multi ? W patch notes tego nie ma, ale za to jest info o dodaniu nowej miejscówki do scapes xD

Kazek się nie zmieni

Odnośnik do komentarza

Wpadł Jaguar :obama: pojechałem wszystkie praktyki na brąz (oprócz długiego Nurburgring- tu na razie wysiadam), kilka na złoto, troche grindu i jest! Spieszyć się, bo już jest napisane "ograniczona ilość", więc jutro może go już nie być. Teraz ciułam kasiorę przez miesiąc i robię resztę trofek, tylko martwi mnie data Ferrari, bo ja akurat jadę 2 lipca na wakacje i nie będzie mnie 2tyg, chyba trzeba będzie poprosić rodzinę żeby mi włączyła konsolę :shieeet:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A z moich postępów to mogę się pochwalić tym ze zaliczyłem Nordschleife na złoto i spłukałem się do zera. Ale mam trzy auta i trofeum do calaka. Teraz zaliczam wyścigi online. Do końca maja juz powinienem wbić :platinum: I zacznę ogrywać inne wyścigi.

 

Ostatni update spierdolił Force Feedback wszystkim posiadaczom oficjalnych kierownic do GT tych licencjonowanych przez Polyphony. Jedynie Logitechy ocalały. I teraz w trybie Playstation czyli niebieskie światełko,  nawet gdy ustawie FF na 10 to jest on niemal niewyczuwalny. Aby mieć FF trzeba przestawić kierownice w tryb kompatybilności czyli purpurowe światełko. Ale wtedy DD jest wykrywane jako inna kierownica i nie można korzystać z dedykowanych przycisków na obręczy. Nie mogę zmienić kontroli trakcji, poziomu hamowania i mapy paliwa. 

 

Jebane Polyphony. :dunno:

Odnośnik do komentarza

Robił ktoś jakieś endurance? Ma ktoś jakaś uniwersalna taktyke? Pierwszy z mazda roadsterem zaliczyłem na złoto, natomiast wzialem się za ostatni i skończyłem na 5 lokacie z czasem brakującym około 25 sekund do pierwszego. Nie wiem co oni tam są tacy szybcy, opony założone wyścigowe średnie i poziom paliwa na 1. Jeździłem corvetta gr3 i czas najszybszy miałem 1:57 a cpu najszybszy miało coś z 1:56. Ogólnie zmieniałem opony zawsze później niż najszybszy cpu ale to nic nie dało. Ogólnie ta klasa fur gr3 jest w miarę równo zestrojona ale może jest jakaś furka z gr3 która mocniej odstaje w prowadzeniu od konkurencji? 

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie o skrzynie biegów. Kupiłem do samochodu gr1 ta „najlepsza” skrzynie biegów - jedyne co zmieniłem to prędkość końcowa i zerknąłem ze przyspieszenie stoi w miejscu ( nawet przy skrajnych ustawieniach), a dodatkowo samochód po zmianie ledwo osiąga ustawiona prędkość ( pomimo tego ze jest niższa niż pierwotna). I tu zasadnicze pytanie - czy w tej najdroższej skrzyni biegów tj w pełni konfigurowalnej powinienem również inne biegi dostosowywać oddzielnie i prędkość oddzielnie. Rozumiałem to tak ze zmieniając ostateczna prędkość również i biegi się dostosowują a chyba tak nie jest. Ktoś wyjaśni?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, eloszki napisał:

Panowie pytanie o skrzynie biegów. Kupiłem do samochodu gr1 ta „najlepsza” skrzynie biegów - jedyne co zmieniłem to prędkość końcowa i zerknąłem ze przyspieszenie stoi w miejscu...

 

Nie wiem, czy po ostatniej aktualizacji coś się nie spieprzyło, bo zmiana tej prędkości normalnie powodowała zmianę PP i kilku innych wartości, a teraz po "pomiarze" nic się nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
On 5/29/2022 at 4:40 PM, Redmitsu said:

Robił ktoś jakieś endurance? Ma ktoś jakaś uniwersalna taktyke? Pierwszy z mazda roadsterem zaliczyłem na złoto, natomiast wzialem się za ostatni i skończyłem na 5 lokacie z czasem brakującym około 25 sekund do pierwszego. Nie wiem co oni tam są tacy szybcy, opony założone wyścigowe średnie i poziom paliwa na 1. Jeździłem corvetta gr3 i czas najszybszy miałem 1:57 a cpu najszybszy miało coś z 1:56. Ogólnie zmieniałem opony zawsze później niż najszybszy cpu ale to nic nie dało. Ogólnie ta klasa fur gr3 jest w miarę równo zestrojona ale może jest jakaś furka z gr3 która mocniej odstaje w prowadzeniu od konkurencji? 

 

Gdy trenowałem do zaliczenia track experience na złoto na Nordschleife i włączyłem Time Trial i robiłem okrążenia różnymi autami klasy Gr3, czyli tej samej co BMW, i odkryłem że o ile w wielu autach miałem ten sam czas w granicach 6:35.xxx nie mogąc zejść niżej to nagle w Aston Martin DBR9' 10 zrobiłem 6:30.xxx z masą błędów :mog: Auto słabo hamuje i trzeba do niego podejść inaczej ale jest rewelacyjnie szybkie. Myślę że dziś spróbuje nim zaliczyć tamten Endurance. Nie wiem jak z paliwem ale ciekawi mnie bo mam do niego sentyment. W pierwszym NFS Shift dużo tym autem śmigałem po Nordschelife. 

 

1649026625_245_Seven-secrets-and-curiosi

 

Mam już dość tej gry, zaliczam wyścigi online z zamiarem zrobienia dużej przerwy, nie widzę dalszego sensu w graniu. Wszystko przez dziwne decyzje polyphony, ostatni patch popsuł force feedback. Zwiększono ceny aut legendarnych. Ograniczono mocno grind credytów Tomahawkiem. Powoli tracę chęć dalej w to grać. Ale czasami jak siadam z przymusu żeby zaliczyć jeszcze kilka wyścigów online to jakaś taka magia chwyta i w trybie sport gdy trafi się dobra ekipa to nawet przekroczenie mety ma 5 miejscu wywalczonym od startu po 7 okrążeniach przynosi uśmiech na ryjku :dunno:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przykra sprawa z tą zmianą cen legendarnych samochodów.

W prawdziwym życiu ludzi dojeżdza inflacja i nawet w gierce nie można o tym zapomnieć bo zaimplementowali system inflacyjny.

 

Tutaj jest lista zmian jak ktoś jest zainteresowany.

https://www.gtplanet.net/forum/threads/the-hagertys-price-increases-post-1-15-update-8-337-900-cr-pending-12-cars-with-no-new-engine-body-available.409131/

 

Ja kupuje tylko Ferrari na trofeum i nie zamierzam dalej w tym uczestniczyć. Fajnie by było "zebrać je wszystkie" ale nie z taką ekonomią.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu platyna wpadła

(2x bo PS5 + PS4 :nosacz3:)

Te najdroższe auta niestety sobie odpuszczę.. przynajmniej póki co. Na codzień robię ten maraton i ewentualnie czasem przejadę wyścig 30min na Le Mans. Chcę jednak kupić jeszcze kilka ciekawych aut, m.in. Ferrari F40 i klasycznego Forda GT40.

A tak, to... czekam na jakieś konkretne update'y, w jakies nowe Audi :ermm: i w końcu normalnie działające Lobby w multi żeby normalnie popykać online ze znajomymi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...