Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ford i Ferrari kupione. Brakuje tylko Jaguara i GT7 ląduje w śmietniku po wbiciu :platinum: :yao:

 

Wczoraj zaliczyłem Nordschleife na złoto, nie dawałem rady bez asysty skrętu i musiałem dac też kontrole trakcji na 1 to weszlo gładko :dunno: Wszystkie inne tory zaliczałem bez asysty, ale niestety zielonego piekła jeszcze nie znam tak dobrze w wersji Gran Turismo. Sam tor znam perfekcyjnie bo juz w NFS Shift była opcja nauczyć się poszczegolnych czesci, ale tam nie był skanowany laserowo i raczej przypominał szerokością autostradę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

darkos, nie kuś tą :platinum: , bo znowu GT zawędruje do czytnika :kaz:
W sumie nie byłoby to takie złe. Jak wspomniałem kilka tygodni temu - grało mi się baaaardzo dobrze. :good2:
Trzeba przyznać, że pomimo kilku niedociągnięć, to tytuł wart ogrania/polecenia. Niemniej przy kolejnej odsłonie mogliby odciąc się od kilku archaizmów.
Ale to w okolicy 2030r. najpewniej. :yao:

Odnośnik do komentarza

Ciężko stwierdzić. Kiedyś w GT 5 nic nie prowadziło cie za rękę. W GT7 masz Luca, przewodnika który wskazuje ci które wyscigi zaliczać. Fizyka modelu jazdy na przestrzeni lat na pewno się poprawiła. Ale podobnie do GT5 są tutaj super łatwe wyścigi, trudniejsze wyścigi, trudne wyzwania, licencje. Dość sporo tego i można w singlu spędzić spory kawał czasu. Ale na pewno nie tyle samo co w GT5. 

 

GT5 w porównaniu z GT7 z pewnością wyjęło mi więcej godzin z życia niż GT7, ale póki co gra ma dopiero 2 miesiace i jeszcze sporo przed nami. Mogę polecić o ile masz jakąś kierownice I wygodne siedzisko. 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj kupiłem tego jaguara i trofka wpadła. Do ozlocenia zostało mi praktycznie całe Tokio, nurb, nurb szutrowy i z 2-3 tory bo zrobiłem na ostatnim lapie sreberko. Zabawne jest w sumie to ze od premiery gram praktycznie codziennie i w losowaniach wyskakują praktycznie same govna, a gdzie są silniki do swapa ja się pytam?

Odnośnik do komentarza

Jutro rano update. Ciekawe czy dodadzą w końcu jakąś nową trasę i naprawią online lobby (bo niestety nadal nie ma żadnego nowego drogowego Audi...). W każdym razie juz prawie 3 miesiące od premiery, a online lobby (jedna z podstawowych funkcji gry) nie działa jak należy (gdzie w GT5, GT6 i GTS działały jak trzeba).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Emet napisał:

Jutro rano update. Ciekawe czy dodadzą w końcu jakąś nową trasę i naprawią online lobby (bo niestety nadal nie ma żadnego nowego drogowego Audi...). W każdym razie juz prawie 3 miesiące od premiery, a online lobby (jedna z podstawowych funkcji gry) nie działa jak należy (gdzie w GT5, GT6 i GTS działały jak trzeba).


Nowych Audi póki co nie będzie. Kaz wrzuca zawsze teasery samochodów dodawanych w aktualizacjach i teraz będzie Toyota GR-010, Camaro z SEMA i bliżej nieokreślony kabriolet. Proporcje sugerują coś z silnikiem z przodu, napędem na tył i 2 miejscami. Najbliżej chyba Ferrari California T, ale też w 100% mi nie pasuje. Mają masakrycznie słabe tempo rozwoju. Zaraz będzie 3 miesiące od premiery, a dostaniemy raptem 6 samochodów (z czego 1 to kopia istniejącego) i może 1 nowy tor, bo przestawionych pitów na Spa nie liczę.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, _daras_ said:

Które praktyki są najłatwiejsze do ozłocenia? Może te szutrowe? Widzę tam po bańce za każdy event :obama:

Najłatwiejsze są takie, które właśnie mają mnie niż 1.000.000cr za :trophy_gold: więc każde 800.000 ale tutaj też jest różnie. Polecam wybierać takie tory, które można przejechać poniżej 1 minuty i 45 sekund. Wówczas jest mniej czasu na naukę. 

 

Każdy z nas ma inną listę najłatwiejszych torów ale z pewnością szutrowe nie należą do nich. Do tej pory nie zaliczyłem zadnej na złoto. Trochę dlatego że niechcialo mi się mieszać asfaltu z szutrem i wolałem zostawić je na koniec. 

 

Polecam też zaliczać całe okrążenie jako pierwsze, później sektory to tylko formalność. Zamiast powtarzać 1 sektor kilka, kilkanaście razy az wpadnie zloto i to samo na każdym następnym, zanim dojdziemy do całego okrążenia wypadniemy z rytmu. Później trudniej jest złożyć te sektory w idealne okrążenie. A tak zrobimy kilkanaście prób na całym torze i gdy zaliczymy już złoto to zrobienie tego samego ale w kawałkach jest zdecydowanie łatwiejsze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...