Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Goddamnit. Gra która jest dla Spider Mana odpowiednikiem Lost Legacy, który jak się nie mylę na premierę kosztował 169? 

 

Fuck you Sony. Moralesa kupie na święta bo w listopadzie nie widzę czasu dla niczego innego poza Cyberpunkiem ale nie liczę na duży spadek ceny. Może będzie jakaś promocja za 199 czy coś... 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

Gra która jest dla Spider Mana odpowiednikiem Lost Legacy, który jak się nie mylę na premierę kosztował 169?

Mnie to kosztowało 104 PLN w PSS z tego co pamiętam, a jeszcze miałem bonusy do multi U4.

 

Niby bym chętnie zagrał, ale wiem, że MM nie dostarczy za dużo nowości w stosunku do podstawki i się pewnie skończy na tym, że człowiek poczeka aż wjedzie promka -50% czy coś.

No chyba, że następne pokazy gry mnie kupią.

Odnośnik do komentarza

A faktycznie, było coś takiego. Tylko wtedy chyba jeszcze nie było wiadomo jak duże będzie TLL i każdy myślał, że pokroju Left Behind (czyli max 3h). A potem jak zapowiedzieli, że im się trochę rozrosły te przygody to wycofali ten okazyjny pakiet z multi, z tego co pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Zobaczymy co zaoferuje MM, Harlem w podstawce to malutki kawałek mapy i osobiście chciałbym nową miejscówkę.

Nie no myślę, że pozwolą latać po całej mapie. To byłaby już sroga przesada jakby się ograniczyli tylko do tej jednej dzielnicy. 

 

Ja mam za to nadzieję, że przy sequelu już dadzą nam nowe miasto - bo trzeci raz ta sama wyspa to już byłoby nużące (w milesie przynajmniej ta zima dodaje trochę świeżości i uroku). A najlepiej jakby po ratchecie i mm, insomniac wzięło się za jakieś nowe ip zamiast od razu kolejny spidey. Albo niech chociaż wrócą do Sunsecika (prawa do marki zostały u nich).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

No ja to kupiłem już po ogłoszeniu, że znika ze sklepu. Ogólnie był to bardzo spoko deal.

 

Zobaczymy co zaoferuje MM, Harlem w podstawce to malutki kawałek mapy i osobiście chciałbym nową miejscówkę.

No jak nie zaproponują nowej części miasta i będzie to tylko mapa z jedynki pokryta śniegiem to będzie piękna wpadka patrząc na cenę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...