Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sobie żartujesz. Morales ma cenę 50 euro bo to gra na PS4. Uważam że Horizon również taka będzie miała. Jeżeli już to pierwszy eks jakiego zobaczymy w tej cenie to Ratchet, który dalej jest PS5 only. 

 

Jezeli nowy GoW okaże się crossgenem jak wcześniej wspomniane gry (co w ogóle mnie nie zdziwi) to cena tez będzie z tej generacji.

 

Ja wiem, ze cena 80 euro wywołała duże kontrowersje i sprawia że kupowanie gry na premierę traci sens, ale nie siałbym niepotrzebnego zamętu. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Voytec napisał:

Chyba sobie żartujesz. Morales ma cenę 50 euro bo to gra na PS4. Uważam że Horizon również taka będzie miała.

Co? Morales ma cenę 60 Euro (270zł). I kosztuje "tylko" tyle ponieważ to jest standalone dlc, a nie pełnoprawny sequel. Twórcy sami go przyrównywali do The Lost Legacy, które przypominam na premierę kosztowało 40 Euro (170zł). Horizon 2 to już "pełna" gra więc będzie kosztować 80 Euro. A $ony nie obniży ceny na PS4, bo wtedy nawet posiadacze PS5 kupiliby tańszą wersję.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MBeniek napisał:

Co? Morales ma cenę 60 Euro (270zł). I kosztuje "tylko" tyle ponieważ to jest standalone dlc, a nie pełnoprawny sequel. Twórcy sami go przyrównywali do The Lost Legacy, które przypominam na premierę kosztowało 40 Euro (170zł). Horizon 2 to już "pełna" gra więc będzie kosztować 80 Euro. A $ony nie obniży ceny na PS4, bo wtedy nawet posiadacze PS5 kupiliby tańszą wersję.

Edytowalem posta z 60 na 50 euro bo takie info widnieje na stronie Playstation. $50 ma byc za podstawke i $70 za wersje Deluxe ze zremasterowana podstawką. Spotkałeś się w grach Sony z przelicznikiem 50 dolarów w Stanach i 60 euro u nas?

 

Ceny exów z 270 na 360 w ramach tej samej generacji PS4 się nie wydarzą. Nie ma takiej opcji. Są w stanie usprawiedliwić to nową konsolą, ale nie tym, że musimy podnieść ceny bo jest nam drożej, końcowego klienta w ogóle to nie interesuje. Pisałeś, że piszę bzdury jak pisałem że Morales to crossgen i będę bardzo zdziwiony jak nie wyjdzie na PS4. Z Horizonem pisałem to samo. Poza tym to stoi totalnie okoniem do zapowiedzi, że PS4 będzie wspierane przez następne 3 lata.

 

Na chwilę obecną exy kupowane na PS4 będą miały ten darmowy update do PS5 wiesz dlaczego? Dlatego, że one są pisane od początku pod current-geny. Zarówno Spider-Man jak i Horizon.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

Edytowalem posta z 60 na 50 euro bo takie info widnieje na stronie Playstation. $50 ma byc za podstawke i $70 za wersje Deluxe ze zremasterowana podstawką. Spotkałeś się w grach Sony z przelicznikiem 50 dolarów w Stanach i 60 euro u nas?

 

Ceny exów z 270 na 360 w ramach tej samej generacji PS4 moim zdaniem są bez sensu. Są w stanie usprawiedliwić to nową konsolą, ale nie tym, że musimy podnieść ceny bo jest nam drożej, końcowego klienta w ogóle to nie interesuje. Pisałeś, że piszę bzdury jak pisałem że Morales to crossgen i będę bardzo zdziwiony jak nie wyjdzie na PS4. Z Horizonem pisałem to samo. Poza tym to stoi totalnie okoniem do zapowiedzi, że PS4 będzie wspierane przez następne 3 lata.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Voytec napisał:

Spotkałeś się w grach Sony z przelicznikiem 50 dolarów w Stanach i 60 euro u nas?

Cytat

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (Insomniac Games) – US$49.99/CAD$64.99/¥5,900/€59.99 (RRP)

https://blog.playstation.com/2020/09/16/playstation-5-launches-in-november-starting-at-399-for-ps5-digital-edition-and-499-for-ps5-with-ultra-hd-blu-ray-disc-drive/

 

5 minut temu, Voytec napisał:

Na chwilę obecną exy kupowane na PS4 będą miały ten darmowy update do PS5 wiesz dlaczego?

Cytat

The standard edition will be available digitally on the PlayStation Store or physically at your local retailer for $49.99. 

 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales also supports a next-gen upgrade path, so even if you aren’t ready to upgrade to PS5 just yet, there’s nothing stopping you from buying the PS4 version and enjoying the game alongside everyone else at launch. While it doesn’t have the enhancements made possible by the console in the PS5 version, the game still looks beautiful on PS4 and PS4 Pro, and you can rest easy that when you do make the jump to PS5, the game comes with you.  

https://blog.playstation.com/2020/09/16/see-the-marvels-spider-man-miles-morales-new-gameplay-demo/

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

1. Zwracam honor, jak widziałem tą listę gier wczoraj to byłem przekonany że tam jest 50 dolarow i 50 euro. A potem na poście na europejskim blogu piszą, że gra będzie kosztować 50 i 70 dolarów. Znając cenę w euro, co za chujki...

 

2. No ale to nie przeczy darmowemu upgrade'owi z PS4 na PS5 :) 

Odnośnik do komentarza

Dobra trailer ogladniety w  4K i nie podoba mi się to co widzę , bo jak narazie to jakość ps4 plus rtx który jest jednak tylko częściowy , bo jak idziemy przez nowy york milsem to wszystko ładnie sie odbija od powierzchni prócz ludzi , a w czasie walki widac jak miles  sie odbija od powierzchni ale jego błyskawice już nie.

Odnośnik do komentarza
Patch do podstawki powinien być za free dla tych co mają już SM, jak nie będzie to aż szkoda gadać.

Ja obstawiam płatny upgrade

Takie coś jeszcze trafiłem na Twitterze:
f9953f548b4b8a3048fb16bf8c7995a9.jpg

To chyba się temat wyjaśnił, czas zacząć dymanko na kasę:

https://planetagracza.pl/marvels-spider-man-remastered-nie-za-darmo/?fbclid=IwAR1yMQtKRpvXu7rZwJMnpQ4njR85vayp0A8OLMUD1nVh5ysPyYnaR6q6GQw

Sony chyba znowu potrzebuje strzała w pysk jak przy PS3, oby Microsoft był dobrym konkurentem w tej generacji dla Sony. Tylko na tym lepiej wyjdziemy my.
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hendrix napisał:

teraz są za darmo

Mi chodzi o upgrady dla podstawki. Nawet jak masz ją już na ps4 to minimum będziesz musiał zapłacić 20$ (czyli na nasze pewnie stówka) i to pod warunkiem, że kupisz wcześniej milesa. 

 

Tu to masz rozpisane:

Cytat

MM PS4 -> MM PS5 for free

$70 -> MM PS5 + SMR PS5

MM PS4 + $20 -> MM PS5 + SMR PS5

SM PS4 -> SM PS4 on PS5 with BC

https://twitter.com/Nibellion/status/1308816942803890184

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...