Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy sobie tutaj złorzeczyć, ale prawda jest taka, że ten Miles Morales i tak się sprzeda, bo kupując nową konsolę i mając do tego do wyboru trzy gry na krzyż wielu niedzielnych graczy (jak również hardkorowców) pokusi się na takiego Spidermana, więc wynik finansowy się będzie zgadzał.

My możemy tutaj szczekać, ale 90% graczy Fortnite/Fifa/COD nie będzie nawet świadoma świńskich zagrywek Sony i karawana pojedzie dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kmiot napisał:

Możemy sobie tutaj złorzeczyć, ale prawda jest taka, że ten Miles Morales i tak się sprzeda, bo kupując nową konsolę i mając do tego do wyboru trzy gry na krzyż wielu niedzielnych graczy (jak również hardkorowców) pokusi się na takiego Spidermana, więc wynik finansowy się będzie zgadzał.

My możemy tutaj szczekać, ale 90% graczy Fortnite/Fifa/COD nie będzie nawet świadoma świńskich zagrywek Sony i karawana pojedzie dalej.


Wątpię w jakiś przesadny sukces wersji Ultimate, sam Miles się dobrze sprzeda, wersję Ultimate kupią osoby, które nie ograły jedynki i pewnie głównie one.

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Hendrix napisał:


No, ale Miles ma darmowy patch.

I again, ciekawe gdzie widzicie "bronienie tych zagrywek", jest to w ogóle delikatnie absurdalne, bo wiele osób narzekających na to, jakoś w tej generacji kupowało remastery (o ironio, w bibliotece mam jeden kupiony remaster, bo osobiście nie wspieram remasterów, nie jestem klientem, do którego są kierowane, tak samo jak MTX i DLC). Moje uwagi w tym temacie są skierowane do tego jak to wszystko wygląda na forum (którego nie da się czytać od dobrych 6 miesięcy z hakiem).

I znowu, czego się spodziewaliście w przypadku oryginalnego  Spider-mana? Nic nie zapowiadało darmowego upgrade'u, to stricte singlowe'a gra, bez możliwości monetyzacji (i owszem, Witcher 3 dostanie darmowy upgrade, ale CDPR to wyjątek w tej branży, nie reguła). Konkurencja? Konkurencja przynajmniej na razie, też nie oferuje darmowych patchy do wszystkich swoich gier (a oferuje do gier nowych, albo takich, które dalej mogą być monetyzowane)

I jak pisałem w tym temacie, zamiast wylewania żali, lepiej jest nie kupić, ani tego remastera, ani tej konsoli, to znacznie zdrowsze podejście.

 

chłopie, to jest forum

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Hendrix napisał:

Wątpię w jakiś przesadny sukces wersji Ultimate, sam Miles się dobrze sprzeda, wersję Ultimate kupią osoby, które nie ograły jedynki i pewnie głównie one.

No tak, pewnie tak będzie. Jednak ssanie na gry PS5 będzie przy premierze na tyle duże (a biblioteka na tyle mała), że pazerność się i tak opłaci. Niestety.

Kupią PS5, wejdą na Store, tam zaledwie kilka gier do wyboru (w tym Spider Ultimate, który jest świetną grą samą w sobie), więc siłą rzeczy wielu się skusi. Nie tak wielu jak na Milesa, ale kasa i tak popłynie.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak EA wrzuciło nachalne reklamy do UFC4, to gracze mieli gry nie kupić i potulnie czekać rok czasu aż jakiś luj w garniaku zobaczy, że coś się nie zgadza w raporcie finansowym? No nie, jak jest możliwość nagłośnienia takich frajerskich zagrywek, to trzeba to robić. Zgadnij co, reklam już nie ma, a można było niezadowolenie zachować dla siebie i się z tym tak nie obnosić.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SlimShady napisał:

Czyli jak EA wrzuciło nachalne reklamy do UFC4, to gracze mieli gry nie kupić i potulnie czekać rok czasu aż jakiś luj w garniaku zobaczy, że coś się nie zgadza w raporcie finansowym? No nie, jak jest możliwość nagłośnienia takich frajerskich zagrywek, to trzeba to robić. Zgadnij co, reklam już nie ma, a można było niezadowolenie zachować dla siebie i się z tym tak nie obnosić.

Chuyowy design sonica w filmie też ludzie powinni przemilczeć i po prostu nie iść do kina :) A nie, jednak napisali że im się nie podobał A twórcy filmu to zmienili. Kurczę słabo nie wiem po co marudzić w internecie skoro można głosować portfelem  :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

Chuyowy design sonica w filmie też ludzie powinni przemilczeć i po prostu nie iść do kina :) A nie, jednak napisali że im się nie podobał A twórcy filmu to zmienili. Kurczę słabo nie wiem po co marudzić w internecie skoro można głosować portfelem  :)

Zagłosujesz portfelem, ale chuyowy sonic zostanie na zawsze, brzmi jak plan.

Odnośnik do komentarza

Patrząc po zakupach growych, to jednak ludziom pasują remastery, nawet za pełną ceną i wykonane najmniejszym możliwym wysiłkiem (vide ostatnia kolekcja Mario), więc nie wiem  w jakim celu i po co są przedstawiane przykłady "marudzenia w internecie, które przyniosły skutek" - obie rzeczy nie mają dużo wspólnego z sytuacją remasterowania gry.  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Jakim napisał:

Marudzenie jest, ponieważ Microsoft robi to za darmo. Ot co.


No, ale MS robi to tylko w tytułach na których mogą zarobić dzięki MTX, albo w wydanych w tym roku, to nie jest bezinteresowne zagranie - tym bardziej, że ich launch year wygląda bardzo przeciętnie.

Ale owszem, bardzo dobrze wygląda jako PR, tak jak filmik Sony w 2013 o wymianie gier.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Cena tej gierki w wersji Ultimate w Media Expert to 319,37 zł

Jak ktoś ma konto w ING, to może sobie stworzyć kod rabatowy - 25 zł przy zakupie powyżej 300 zł.

Także gra wychodzi nam 294,37 zł. Dalej cena jest absurdalna, ale już to ciut lepiej wygląda niż 359 zł w innych sklepach.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja już olałem granie w SP na PS5. Chcialem

sobie zostawić przejscie na nowej konsoli na NG+ na poziomie Ultimate ale ten brak przenoszenia sejwow mnie załamał. Teraz w ogóle nie potrzebuje tego remastera wiec interesuje mnie tylko Miles na PS4. A zanim się w niego zagra to dla odświeżenia przejdzie się kampanie w NG+ :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...