Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Serio ktoś wierzył w 4k i 60 fps na ps5? Przecież to ciężko uciągnąć na wypasionych pc. Powinni się skupić na 2 opcjach. 2k 60fps i 4k 30fps. I każda gra powinna mieć to do wyboru. Oczywiście w takich samych detalach. Jedynie zmiana rozdziałki i tyle.

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Soul napisał:

Trochę siara, przecież to dlc powinno na takim Ps5 lecieć w 4K przy 60 FPS. Pewno będzie 2k i 60 FPS.

 

Ale skąd wiesz, jak to dlc wygląda?

 

Nie mówię, że to będzie nowa jakość, typowy tytuł zrobiony pod PS5, choć kto wie, ale to na pewno nie jest tak, że to będzie Spiderman z PS4Pro podbity do 4k, tylko coś z jakimiś dodatkowymi efektami. 

 

Swoją drogą - siedzicie w gierkach od wielu lat - naprawdę spodziewaliscie się, że sprzęt za 2500 zł będzie odpalał nowe gry (tak, wiem, to dlc) w 4k/60? 

 

W ogóle to ciekawe, czy 60 fpsów będzie przy 1440p, czy tylko przy 1080p. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Bo tak jak napisałeś, siedzę w tym od lat i ta gra bez gadania powinna ukazać się też na PS4, pocięta ale do ogarnięcia patrząc jak potrafią wszytsko na switcha z portowac.

 

Jeszcze, że by to była cała prawilna gra od A do Z a tu myk 7-10 godzin, widać, że mają problem z grami na start na PS5.

Swoją drogą taki MS chce dać Gears V na takim series X w 4k przy 60 FPS albo 2k i 120 FPS mają rozmach sk.ur.wesyny:obama:

Edytowane przez Soul
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde, szkoda że nie jestem hamburgerem i się nie jaram tym tytułem na start...
Tzn jak już będę miał konsolę to i owszem, kupię i z przyjemnością ogram, tak jak ograłem Spiderka na PS4, ale mimo sentymentu do pajączka (się wychowało na komiksach z TM Semic) to ta gierka nie pobudza mojej wyobraźni tak jak inne exy od Sony.
Horizon, Days Gone czy chociażby God of War - jakby coś takiego było w bundle'u to bym siedział pod marketem w śpiworze, a tak to bez ciśnienia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...