Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ludwes napisał:

Nie wiem, czy Sony potwierdziło, że wsteczna będzie ulepszać gry tak jak ta xboksowa (a może to rozumie się samo przez się), czy nie, ale mam dziwne wrażenie, że gry z PS4 będą działać dokładnie w takiej samej jakości na PS5 co na bazowej konsoli. Dziwna sprawa z tym Spider-Manem - no nie wiem co o tym sądzić. 

 

Cytat

According to the official PlayStation blog post about the PS5 specs, "backward compatible titles will run at a boosted frequency on PS5", which will allow these titles to "benefit from higher or more stable frame rates and potentially higher resolutions."

https://www.eurogamer.net/articles/ps5-backwards-compatibility-ps4-compatible-playstation-6300

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ludwes napisał:

Nie wiem, czy Sony potwierdziło, że wsteczna będzie ulepszać gry tak jak ta xboksowa (a może to rozumie się samo przez się), czy nie, ale mam dziwne wrażenie, że gry z PS4 będą działać dokładnie w takiej samej jakości na PS5 co na bazowej konsoli. Dziwna sprawa z tym Spider-Manem - no nie wiem co o tym sądzić. 

Na to wygląda na ten moment, odpalisz, ale jak chcesz podkręconą wersję, to zapraszamy jeszcze raz zapłacić za spiderka, czy pewnie bloodborne'a.

Odnośnik do komentarza
Od razu widać lepsze oświetlenie i ray tracing nawet przy świetle dziennym rzuca sie w oczy. 
Ty chyba nie miałeś styczności z RT. Ja miałem w każdej możliwej grze na PC, i nie widzę tu ani jednego momentu gdzie widać RT na tym filmiku. Już pomijam szyby w wieżowcach które nie mają RT, bo to by zabiło wydajność do 0, ale tu nawet w kałużach ciężko dostrzec jakieś różnice.

Na scenie otwierającej nie widzisz lepszego oświetlenia, widzisz inne oświetlenie. Po prostu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Square said:

Nie wiem, ale ten remaster powinien być darmowy, bo na takim fanowskim porównaniu to nie widać tam nic wartego wydania kasy.

Podobno powodem płatnych patchy na ps5 jest inna architektura i konieczność przekompilowania gry. Stąd też podobno biorą się trudności z sejwami. 
Generalnie dostajemy inny produkt z nowym kodem. To kosztuje czas devów i nie jest tylko przesunięciem suwaków w opcjach graficznych.

Mogli wcale nie dawać tej opcji. PS4 wcale nie ma wstecznej, a była to bardzo udana konsola. 

Odnośnik do komentarza

Nie, no tego to nie napisałem, po prostu wskazuję różnicę, którą dojrzałem. Nie będę nawet wychylać się z tym, co ja na temat tego remastera myślę, bo podejdzie to pod CW poza CW, a moje konto jest mi bardzo miłe i lubię je bez napisu "zbanowany" :nosacz3:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja widzę tą samą rozdziałkę na tym screenshocie, ale jakość tekstur wydaje się lepsza. Ten spider po prawej ma więcej detali, a po lewej rozmazany lekko. Brak ząbków na krawędziach wydaje się taka sama - czyli totalny brak.

Chyba jednak nawet ps4 automatycznie skaluje wszystko w górę i ma oddzielny do tego chip, nie? Domyślam się, że ps5 ma upscaling jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Square napisał:

Bzduras, ale to nie jest powód aby wołać od graczy co mają gierkę wywalenia dodatkowej kasy. To powinno być z automatu po włożeniu płytki do konsoli.

Pamieta ktoś jeszcze, że remaster GTAV wyszedł na ps4 w cenie 60$? Z tego co wiem, dla posiadaczy Miles Morales upgrade pająka do. Remastera to koszt 20$. Zwykły pająk z PS4 będzie darmowy w ramach BC. Przypominam, że GTAV nie było dostępne w ramach BC. 

Wiadomo, że najlepiej jakby ulepszona wersja była za darmoszkę, ale ktoś tam chyba nad tym remasterem pracował i wycenił sobie swoją pracę na 20 dolarów. Nie wiem, czy to dużo w porównaniu do GTAV. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2020 o 09:09, pistaczek napisał:

Pamieta ktoś jeszcze, że remaster GTAV wyszedł na ps4 w cenie 60$? Z tego co wiem, dla posiadaczy Miles Morales upgrade pająka do. Remastera to koszt 20$. Zwykły pająk z PS4 będzie darmowy w ramach BC. Przypominam, że GTAV nie było dostępne w ramach BC. 

Wiadomo, że najlepiej jakby ulepszona wersja była za darmoszkę, ale ktoś tam chyba nad tym remasterem pracował i wycenił sobie swoją pracę na 20 dolarów. Nie wiem, czy to dużo w porównaniu do GTAV. 


Ale co Ty porównujesz? Jak wtedy żadnego BC nie było, więc mieli wymówkę do krojenia na remasterach.

Odnośnik do komentarza

Ten typ gra nowego

 

spider-man-ps5-playstation-5-1.original.

 


 

Cytat

 

British model Ben Jordan is the new face of Peter Parker, and this is what he looks like in real-life. The 26-year-old – who’s worked with brands like Calvin Klein in the past – is particularly proud to be involved with the project, writing on Instagram: “Excited to be part of the Marvel family as Spider-Man in Marvel’s Spider-Man Remastered for PS5.”

 

The photogenic star replaces John Bubniak, who lent his likeness to the Daily Bugle reporter in the PlayStation 4 version of the game. Explaining the change, Insomniac Games revealed that it wanted a better match for “actor Yuri Lowenthal’s facial capture”, as it aims to achieve more realistic performances moving forwards.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...