Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do ogrania Spider-Man Remastered oraz Spider-Man: Miles Morales, obie w wersji na PS5 i tutaj rodzi się pytanie, czy 60 klateczek czy może 30, ale z graficznymi wodotryskami? Nowy Jork z ray-tracingiem może prezentować się za(pipi)iście. Czy ktoś testował i może podzielić się wrażeniami?

Jak masz odpowiedni tv to tryb 30 klatek ( a dokładnie to fidelity)z vrr. Najlepsze ustawienia graficzne i około 50 fps.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu udało mi się ukończyć Milesa Moralesa. Podchodziłem trochę sceptycznie, bo jednak dla mnie Spider-Man to zawsze był Peter Parker, ale o dziwo szybko do naszego nowego bohatera się przekonałem ;) Co na plus? Na pewno świąteczny klimat, akurat gdy ogrywałem tę pozycję również za oknem było biało, więc "wczuwka" była idealna :D Gameplay został odświeżony, czarny pająk otrzymał swoje moce i tym samym wprowadza to do gry sporo nowości. Można kombinować z załatwianiem przeciwników i wyczyniać spektakularne akcje. Fabuła? Jest OK, dynamiczna, szybka historia, bez zbędnego przedłużania. Lepiej tak, niż dodawać nieistotne epizody, choć kilka razy i tak twórcy zmuszali do robienia misji pobocznych, żeby ruszył wątek główny. 

 

Bujanie po mieście bawi nadal, mechanika poruszania się jest zrobiona genialnie, wszystko odbywa się płynnie. Jeśli ktoś chce się pobawić w zbieractwo i maksowanie gry to też ma taką możliwość, bo podobnie jak w pierwszej części, tutaj też twórcy przygotowali szereg znajdziek, kostiumów do odblokowania, przestępstw itd. Graficznie nie oceniam, bo grałem na PS4, ale i na tej platformie produkcja przykuwa oko. 

 

Podsumowując, bardzo przyjemna gra, choć bardziej pasowałoby stwierdzenie - rozbudowane DLC. Jak zwał, tak zwał, warto pograć, bo to będzie kilka dobrych godzin zabawy w świecie Spider-Mana. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość MacLSkr

Da się jeszcze zrobić update zwykłej wersji na PS5 do wersji Deluxe (chodzi o remaster jedynki) za normalny pieniądz? Wcześniej za ten update wołali chyba 89zł. Czy zaśpiewają mi 259zł? Bo po tyle chodzi samodzielna jedynka w sklepiku :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wróciłem sobie do Moralesa żeby zrobić NG+ i wbić platynkę przed premierą dwójki. Oczywiście tryb jakości 40 fps.

 

Cały czas cudnie sie w to gra, walka i mechanika bujania rewelacyjna, grafika z tym ray tracingiem to pieprzony killer. Do tego zwarta fabułka, Miles jako ten ciekawszy Spidey, rapsy w tle i dobry dubbing. Człowiek naprawdę może się odprężyć po cięższych rpgowych kobyłach.

 

Insomniac obecnie top branży, trzymam kciuki za nich i za Spidermana 2.

 

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...