Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pistaczek napisał:

Porównuję cenę, jaką trzeba zapłacić za pracę włożoną w remaster. 


A po kiego grzyba? Odniosłem się do tego, co napisałeś poniżej:
 

W dniu 2.10.2020 o 09:09, pistaczek napisał:

Pamieta ktoś jeszcze, że remaster GTAV wyszedł na ps4 w cenie 60$? Z tego co wiem, dla posiadaczy Miles Morales upgrade pająka do. Remastera to koszt 20$. Zwykły pająk z PS4 będzie darmowy w ramach BC. Przypominam, że GTAV nie było dostępne w ramach BC


Nie było dostępne, bo nie było BC, więc chyba logiczne.
W ogóle nie wiem, po co taki "remaster" skoro jest zayebiście wyglądająca gierka, wystarczyłoby żeby wsteczna działała na PS5 tak jak ta z XBOXa i byłby wypas.
A tak zmienili mordę Peterowi, dodali odbicia na budynkach i wielki REMASTER.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pistaczek napisał:

Porównuję cenę, jaką trzeba zapłacić za pracę włożoną w remaster. 

Tylko, że remaster nie kosztuje 20$, bo nie da się go za tyle kupić. Jeśli ktoś ma już wersję na ps4 to, żeby pograć w ulepszoną wersję jest zmuszony zaopatrzyć się również w milesa plus do tego dołożyć jeszcze te 20$, czyli w sumie 80$, więc wychodzi znacznie więcej niż przywołany przez ciebie remaster gta.

Odnośnik do komentarza

Obrzydza mnie wchodzenie a w ta dyskusje ale przeciez to trzeba byc popyerdolonym zeby zmarnowac chociaz 5min swojego zycia na denerwowanie sie ze ktos komus gebe zmienil w gierce wideo. Jezeli serio nadal kogos boli ze wyglad petera parkera w grze spiderman na plejstejszyn zostal zmieniony to takiego tylko w kaftan i do zakladu. Z grupy najmniej istotnych problemow w zyciu ten jest najmniej istotny. Jeszcze moze mialbym cien zrozumienia jakby to byla jakas legendarna seria tworzona od 20lat ale mowimy o grze 8/10 z 2018 roku XD 

 

Gracze?

 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schabek napisał:

Obrzydza mnie wchodzenie a w ta dyskusje ale przeciez to trzeba byc popyerdolonym zeby zmarnowac chociaz 5min swojego zycia na denerwowanie sie ze ktos komus gebe zmienil w gierce wideo. Jezeli serio nadal kogos boli ze wyglad petera parkera w grze spiderman na plejstejszyn zostal zmieniony to takiego tylko w kaftan i do zakladu. Z grupy najmniej istotnych problemow w zyciu ten jest najmniej istotny. Jeszcze moze mialbym cien zrozumienia jakby to byla jakas legendarna seria tworzona od 20lat ale mowimy o grze 8/10 z 2018 roku XD 

 

Gracze?

 

Ale (pipi)enie za przeproszeniem. To jaki sens ma to forum i jakiekolwiek wypowiedzi tutaj skoro to " tylko" gierki? Dla mnie akurat zmiana facjaty głównego bohatera w jednej z moich ulubionych gier to powód, żeby tej nowej wersji nie kupić i tyle. Co do hejterstwa i obrzucania twórców błotem jestem przeciwny, ale chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, czyż nie?

Edytowane przez izon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Musimy się jednak zgodzić, że jest to najmniej potrzebny remaster jakikolwiek się ukazał. Po cholerę jest ta wsteczna w PS5? Wypuszczanie remastera dwu letniej gierki, która w ogóle się nie zestarzała? Z lupą trzeba szukać zmian pomiędzy dwoma wersjami, a jak już widzę jakieś zmiany to nie jestem w stanie ocenić, która z wersji wygląda lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, izon napisał:

Ale (pipi)enie za przeproszeniem. To jaki sens ma to forum i jakiekolwiek wypowiedzi tutaj skoro to " tylko" gierki? Dla mnie akurat zmiana facjaty głównego bohatera w jednej z moich ulubionych gier to powód, żeby tej nowej wersji nie kupić i tyle. Co do hejterstwa i obrzucania twórców błotem jestem przeciwny, ale chyba w sposób kulturalny można wyrazić swoją opinię, czyż nie?

Myślę, ze mozna sie wkurzyć w momencie gdy mamy serię i nagle w 4 części ktoś zmienia twarz protagonisty, ale to pierwsza odsłona więc o co tyle krzyku? To nie god of war cz uncharted.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Musimy się jednak zgodzić, że jest to najmniej potrzebny remaster jakikolwiek się ukazał. Po cholerę jest ta wsteczna w PS5? Wypuszczanie remastera dwu letniej gierki, która w ogóle się nie zestarzała? Z lupą trzeba szukać zmian pomiędzy dwoma wersjami, a jak już widzę jakieś zmiany to nie jestem w stanie ocenić, która z wersji wygląda lepiej.

Może problem leży w tym, że w jedną z tych wersji jeszcze nie grałeś? Na sprzęcie, którego nie masz i na własne oczy nie widziałeś? 
 

Ale spoko, już pod lupą różnic szukałeś :yao:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, czarek250885 napisał:

Myślę, ze mozna sie wkurzyć w momencie gdy mamy serię i nagle w 4 części ktoś zmienia twarz protagonisty, ale to pierwsza odsłona więc o co tyle krzyku? To nie god of war cz uncharted.

Może o to, że ta zmiana jest " z dupy" i chyba ma tylko uzasadnić, jak to wiele poczyniono, żeby podnieść cenę zwykłego remastera zamiast dać darmowy update..

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, izon napisał:

Może o to, że ta zmiana jest " z dupy" i chyba ma tylko uzasadnić, jak to wiele poczyniono, żeby podnieść cenę zwykłego remastera zamiast dać darmowy update..

Mi tam ta zmiana wisi. Cena rzeczywiście z dupy, ale zawsze na starcie gry mają zawyżone ceny. Czym by tego nie tłumaczyli zawsze będzie to cytryna dla nas graczy.

Odnośnik do komentarza

Ale koleś nie pasuje wiekiem do historii (za młodo wygląda) i wygląda na jakiś marketingowy myk pod np. inne medium/gre.

Poza tym pewnie w MM też będzie jego japa.

Ja po platynie nie mam chęci wracać nawet za free jakby było, ale wolałbym spójność, a tu IMO ją tracimy.

 

No i "hejt" to sorry, ale to trochę jak Małgorzata Domagalik o Jurku Brzęczku - no może ktoś tam hejtuje na twardo, ale to nieunieważnia, że ruch może (i jest) dla pewnej (zapewne istotnej) grupy fanów słaby.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, izon napisał:

Ale (pipi)enie za przeproszeniem. To jaki sens ma to forum i jakiekolwiek wypowiedzi tutaj skoro to " tylko" gierki? Dla mnie akurat zmiana facjaty głównego bohatera w jednej z moich ulubionych gier to powód, żeby tej nowej wersji nie kupić i tyle. Co do hejterstwa i obrzucania twórców błotem jestem przeciwny, ale chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, czyż nie?

 

czy ty jesteś poważny 

 

nie wiem, nie grałem w tego Spidermana, ale ile w tej grze patrzy się na mordę Petera Parkera - godzinę, dwie? Jeszcze rozumiem jakby insomniac wyebali mu twarz jakiegoś ku.rwa hitlera czy trynkiewicza, ale nie, dali twarz jakiegoś innego chłopaczyny i tyle, lol

Edytowane przez Ludwes
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No ta nowa gęba w ogóle nie ma sensu, bo Parker teraz wygląda młodziej od Milesa. Weź to sobie teraz zestaw z wyglądem MJ. Powtórzę to co pisałem wcześniej, ale Parker jest Pająkiem już dobre kilka lat, a teraz wygląda jakby skończył ledwo szkołę.

Jeszcze to bzdurne tłumaczenie deva, że chcieli go lepiej dopasować do aktora podkładającego głos (czy to to tam było), więc zmienili jednego modela na innego, gdzie głos podkłada całkiem kto inny.

No i całkowicie indywidualny fakt, ale ludzie bardzo ciepło przyjęli oryginalnego Petera i dla wielu stara gęba = Parker. Dla mnie jest to zmiana całkowicie z dupy.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ludwes napisał:

 

czy ty jesteś poważny 

 

nie wiem, nie grałem w tego Spidermana, ale ile w tej grze patrzy się na mordę Petera Parkera - godzinę, dwie? Jeszcze rozumiem jakby insomniac wyebali mu twarz jakiegoś ku.rwa hitlera czy trynkiewicza, ale nie, dali twarz jakiegoś innego chłopaczyny i tyle, lol

No to stary jak nie grałeś w tę grę to nie wiem o czym Ty się w ogóle wypowiadasz. W tej grze jak w każdym exie od Sony masz tony filmików, gdzie patrzysz na to ryło i masz nawet dużo sekwencji gdzie właśnie nie jesteś przebranym. Jakbyś miał minimalne pojęcie o czym piszesz to byś wiedział, że ta zmiana jest istotna  biorąc pod uwagę inne postacie w grze jak dużo starzej wyglądająca MJ, czy teraz Miles.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Jeszcze to bzdurne tłumaczenie deva, że chcieli go lepiej dopasować do aktora podkładającego głos (czy to to tam było), więc zmienili jednego modela na innego, gdzie głos podkłada całkiem kto inny.

Trochę się zapędzili w kozi róg z tym tłumaczeniem, bo teraz, żeby być konsekwentni musieliby wymienić większość facjat, bo bodajże tylko ciotka May była 1:1. 

Np. MJ głos podkłada Laura Bailey (znana fanom gier ND ;))

Spoiler

MV5BNDQyODM4MDUtYWViZS00Yjc5LThjMDYtMGJj450?cb=20180913205417

Podejrzewam, że powód zmiany Petera był bardziej prozaiczny, typu poprzedni aktor, po sukcesie jedynki, nagle chciał za dużo kasy albo nałożyły mu się terminy i musiał wybierać między jednym projektem a drugim. 

 

Ale spoko, Insomniac podobno posłuchało i trochę postarzyło nowego Petera

Spoiler

kuy9bh57nar51.jpg?width=640&crop=smart&a

:Coolface:

Odnośnik do komentarza

Jak kupisz wersję podstawową MM to za 20 EUR czy ile to tam wyjdzie będziesz mógł ją ulepszyć do wersji Ultimate, czyli krótko mówiąc za tyle będziesz mógł kupić Remaster SM z PS4.

MM możesz mieć na płycie, możesz mieć cyfrowo, zarówno wersja PS4 jak i PS5 bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...