Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ukonczyłem niedawno podstawkę i trochę się nakręciłem na DLC. Cena jednak mocno odstasza jak za taka długość (jak dla mnie to główny wątek w podstawce mogliby jednak trochę dłuższy zrobić bo ostatni rozdział miał ku temu potencjał). Na 100% kiedyś to jednak wjedzie. Prawdopodobnie jeszcze na PS4. Dajcie znac jak z pobocznymi zadaniami jak by ktoś kupił.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

Tylko U: LL kosztowało 150zł a MM kosztuje 250. xD

 

Nie wiem co to ma do rzeczy skoro Sony podniosło ceny, nie żebym bronił polityki cenowej Sony. No bo nie, dla mnie przesada w chuy cena za pełnowymiarowy produktu czyli 239zł a tutaj dostajemy standalone DLC za tyle to jest przesada, ale dziwi mnie, że wy się dziwicie skoro od początku zapowiadali, że to rozmiarowo ma być coś ala LL czyli spodziewałem się na luzie 6-8h kampanii, 10-12h na 100%

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

To, że podwyżka dotyczyła wersji PS5 a nie PS4, a ja po grze na PS4 za 250zł oczekuję dłuższej rozgrywki niż standardowe 8h. No ale dobrze że nikt mnie nie zmusza kupować na premierę i mogę sobie poczekać na używkę lub srogą przecenę. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, bluber napisał:

Co to znaczy tak samo? W sensie bedzie odpalona w wstecznej bez upgrade'u? 

Nie, jak do PS5 włożymy płytkę z MM w wersji PS4 to i tak zainstaluje się nam next-genowa wersja. Ale dlatego też wersja ps4 i ps5 kosztuje tyle samo, czyli 250zł. 

 

10 minut temu, Faka napisał:

Ten Miles Morales to jest w ogóle stand alone, tak? Coś na zasadzie The Lost Legacy?

Tak - standalone. Chociaż podstawkę wypada znać, bo to jest bezpośrednia kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Faka napisał:

Ten Miles Morales to jest w ogóle stand alone, tak? Coś na zasadzie The Lost Legacy? Patrzyłem na store, cena 249 zł. A wychodzą jeszcze niezłe rewelacje, że chuyki z kioto kombinowali z cenami, żeby było drożej.


Tak działa ekonomia - na 110% każdy wydawca zrobił pełną analizę dla każdego pułapu cenowego, w tym i wyższego od ustalonego (niższego również). Cały artykuł Bloomberga to trochę lanie wody, żadnych nowych wiadomości de facto. Zresztą rozmowy między platform holderami i wydawcami są w zasadzie ciągle toczone.

Mam też wrażenie, że to forum zdziwi się cenami od drugiej firmy z Japonii, w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Sugeruję, że KAŻDY wydawca rozmawia/rozmawiał o zwiększeniu cen, że ujmę to dyplomatycznie (twórcy Indie też - gierki nie będą się robić tańsze, w produkowaniu także, tyczy to się i ilości ludzi potrzebnych, jak i tego ile im się płaci oczywiście). W sumie już w tej generacji wiele osób (po tej drugiej stronie, która robi gierki) uważa, że gry są za tanie (bo zmienił się też cykl tego jak ludzie kupują - wyprzedaże i ich częstotliwość zmieniły przyzwyczajenia kupujących).

Nowoczesne karty mogą nie utrzymać obecnych cen, nawiązując do analogii, hehe.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro jesteśmy przy cenach jeszcze, oczywiście tyczy się to głównie realnego zarobku - my po naszej stronie naturalnie widzimy cenę jaką płacimy, wydawca widzi wykres z życia danej gry i średni przychód na każdej kopii, jeśli zmiana cen spowoduje zmniejszenie wpływów przy premierze (co jest oczekiwane, gwarantuję), ale spowoduje przyrost dochodu w ciągu kilku lat (co również jest jak najbardziej realne) - to ceny się utrzymają na pewno. W końcu wyższa cena = możliwa większa manipulacja wyprzedażami, co przekłada się na dłuższe "nogi" danego tytułu.  Oczywiście wyższa cena to też większe ryzyko (jeśli tytuł nie zostanie dobrze przyjęty) - będzie więcej fuzji i przejęć na rynku, bo nie każdy dev będzie wstanie się utrzymać (co już widzimy, a co tylko przyśpieszy w nadchodzących latach).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hendrix napisał:

(co jest oczekiwane, gwarantuję)

 

To akurat dobra wiadomość, bo większość raczej zagłosuje portfelami. Z resztą, po pół roku na bank, gry szybko stanieją, bo mi się wierzyć nie chce w tę tendencję utrzymania pełnej ceny gierki przez dłuższy okres czasu :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...