Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra do platyny zostala mi tylko fabula na ng+

Jesli chodzi o dlugosc gry gram od 14.11. Wiec w sumie jestem usatysfakcjonowany. Pudeleczko kupione za 219, sprzedane za 200 bo klientela juz czeka ;) A wiec za 20 zl pograne na naprawde wysokiej jakosci bo gra jest wydaje mi sie jeszcze lepsza niz "podstawka". Walka jest efektowniejsza, ciosow i wykonczen jest multum a mimo to klawiszologia jest tak intuicyjna ze nawet przecietnie zreczny gracz bedzie w stanie wykonac epicki taniec walki. Animacje to jest poezja. Cutscenki fantastyczne , przepelnione akcją. Osobiscie jestem zauroczony. Dziwne bo grajac w poprzednika pierwsze wrazenie to byl niesmak i klon batmana. Choc wydaje mi sie ze tutaj mamy szybciej dostep do efektowniejszych technik i dlatego jest lepsze pierwsze wrazenie.

Cena oczywiscie powinna byc bardziej na poziomie 159zl (przynajmniej na ps4) ale tak jak mowilem na zasadzie kupie/sprzedam i tak wychodzi tanioszka wiec ja nie narzekam i bawilem sie przednio a na cene niech narzekaja kolekcjonerzy albo cyfrowcy :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gra dobra, złapałem jakiegoś wirusa i rzygam wiec nie mam za bardzo ochoty grać na dłuższe sesje

ale już miałem dwa errory

 

raz tak jak by pad się zwiesił i nic nie mogłem zrobić, Spider-Man sobie biegł w jednym kierunku i nic nie dało się zrobić

a drugi to zapomniałem wyłączyć rest-mode po x czasie i był włączony spiderman, konsola już nie chciała się włączyć

 

wyłączenie konsoli i włączenie odnowa naprawiło i dalej żadnych problemów nie było 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kanabis napisał:

Dobra do platyny zostala mi tylko fabula na ng+

Jesli chodzi o dlugosc gry gram od 14.11. Wiec w sumie jestem usatysfakcjonowany. Pudeleczko kupione za 219, sprzedane za 200 bo klientela juz czeka ;) A wiec za 20 zl pograne na naprawde wysokiej jakosci bo gra jest wydaje mi sie jeszcze lepsza niz "podstawka". Walka jest efektowniejsza, ciosow i wykonczen jest multum a mimo to klawiszologia jest tak intuicyjna ze nawet przecietnie zreczny gracz bedzie w stanie wykonac epicki taniec walki. Animacje to jest poezja. Cutscenki fantastyczne , przepelnione akcją. Osobiscie jestem zauroczony. Dziwne bo grajac w poprzednika pierwsze wrazenie to byl niesmak i klon batmana. Choc wydaje mi sie ze tutaj mamy szybciej dostep do efektowniejszych technik i dlatego jest lepsze pierwsze wrazenie.

Cena oczywiscie powinna byc bardziej na poziomie 159zl (przynajmniej na ps4) ale tak jak mowilem na zasadzie kupie/sprzedam i tak wychodzi tanioszka wiec ja nie narzekam i bawilem sie przednio a na cene niech narzekaja kolekcjonerzy albo cyfrowcy :)

Czyli ogólnie stawiasz MM nad podstawką?

Odnośnik do komentarza

Ja zamiast lecieć fabułę zbieram jakies badziewia. Ale ogólnie jak to wygląda. Fajnie włączyć fotomode i popatrzeć na asety. Latanko, muza, pad odpowiednio wibruje - mega. Grafa - dla mnie rt robi robotę, śnieżek też mega. Nawet postacie nie irytują a obawiałem się tego. Miles spoko ziomek. Gorzej nowa morda Parkera.

 

Bugi są - na początku z źle wybrana ścieżka dźwiękowa, czasem gadają po polsku podczas walki a mam ang, jedna misja się zawiesiła jak mialem cos z łapy ziomka wziąć.

Pewnie gierka za 2-3 posiedzenia pęknie i najwyżej donzdobycia platynka, ale ja jestem zadowolony. 

Tylko że mi się podstawka bardzo podobała. 

 

W ogóle jakos nie wyobrażam sobie sequela. Chyba by go musieli zrobić w innym mieście/wymiarze. Ale pewnie coś z komiksów jest do wyciśnięcia.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Basior napisał:

 

W ogóle jakos nie wyobrażam sobie sequela. Chyba by go musieli zrobić w innym mieście/wymiarze. Ale pewnie coś z komiksów jest do wyciśnięcia.

No właśnie tak sam się zastanawiam czy Oni więcej sobie szkody nie zrobili tym standalone dlc niż dobrego. Wyjdzie niby dopiero drugą część SM w przyszłości, ale miasto już po raz trzeci będzie to samo. Pewnie beda powiekszac co raz bardziej teren, ale na inne miasto nie liczylbym. No, ale niektorzy graja w Yakuze w jednym miescie 10 czesci to i tutaj znajdzie to swoich fanow.

Odnośnik do komentarza

Czy mozna wyborazic sobie lepszy tytul startowy?

 

Piekny, widowiskowy, przepakowany akcja ale jednoczesnie lekki i przyjemny. I jeszcze ten klimat swiat. Lampki, choinki, przystrojone sklepy :banderas:Zazdroszcze tym ktorzy zagraja w swiatecznym okresie. W zasadzie wszystkie bledy czy jakies monotonne rzeczy z podstawki (napady, czyszczenie kryjowek) tutaj sa poprawione. Ja przez wiekszosc czasu bujam sie po Manhattanie i zajmuje totalnymi pier,dolami. Z 10h na liczniku bedzie, fabule moze mam w polowie, pelno pobocznych do zrobienia. Ci co ogarneli gre w 5h to moze niech sie zglosza do Guinnessa :rotfl: Tak jak ktos pisal szybka podroz moglaby nie istniec bo latanie po miescie jest chyba jeszcze przyjemniejsze niz w podstawce. Cudowna gra. Juz nie moge sie doczekac jak Insomniac dopyerdoli do pieca kiedy zrobia prawdziwie nextgenowa czesc za kilka lat. Dzisiaj odpalilem na 1,5h. Zero fabuly, zero pobocznych tylko tryb photo :reggie: No uwielbiam, na chwile obecna zdecydowanie jedna z moich ulubionych serii na playstation :s159: 

Tylko nie wiem czemu nie mam tego efektu klatkowania jak w spiderverse. Wykupilem juz stroj ale nie ma tego efektu jak na trailerze. To trzeba jakas modyfikacje wykupic czy jak to jest?

 

088UGZa.jpeg

 

BvFpgez.jpeg

 

1vDVh6E.jpeg

 

NdQxqur.jpeg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ta gra jest tak efektowna graficznie, że to jest śmieszne po prostu. a mam porównanie z PS4kową wersją bo dopiero co ją ograłem i to jest inny poziom detali, tutaj widać materiał kurtki nawet, omagad. a jak się poskacze trochę po tych oszklonych wieżowcach, powalczy się trochę w środku, gdzie te odbicia są wszedzie to można dostać oczopląsu. kocham raytracing od pierwszego odbicia w szybie :wub::wub:

 

cieszę się że właśnie Spidey jest startową grą, to jest dobry fit bo to najlepszy spinoff gierki z superhirołem w roli głównej

 

Zva6sk6z o

 

6ch3sen6 o

 

L9myyxwd o

 

Odnośnik do komentarza

 Ja wam powiem ze mi nie przeszkadza te same miasto. Jedynie moim zdaniem powinni mocniej zaznaczac np pory roku. Wiecie o co chodzi jedna czesc lato druga zima, trzecia wiosna itd

 

Osobiscie mocno czekam na nastepna czesc i tak mi sie podobalo ze chyba odswieze ten serial animowany co byl za dzieciaka :D

 

No i nie powinni powtarzac tych samych postaci jak rhino w obu czesciach

Przede wszystkim czekam na czesc z venomem i carnage :fsg:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, schabek napisał:

Czy mozna wyborazic sobie lepszy tytul startowy?

 

Piekny, widowiskowy, przepakowany akcja ale jednoczesnie lekki i przyjemny. I jeszcze ten klimat swiat. Lampki, choinki, przystrojone sklepy :banderas:Zazdroszcze tym ktorzy zagraja w swiatecznym okresie. W zasadzie wszystkie bledy czy jakies monotonne rzeczy z podstawki (napady, czyszczenie kryjowek) tutaj sa poprawione. Ja przez wiekszosc czasu bujam sie po Manhattanie i zajmuje totalnymi pier,dolami. Z 10h na liczniku bedzie, fabule moze mam w polowie, pelno pobocznych do zrobienia. Ci co ogarneli gre w 5h to moze niech sie zglosza do Guinnessa :rotfl: Tak jak ktos pisal szybka podroz moglaby nie istniec bo latanie po miescie jest chyba jeszcze przyjemniejsze niz w podstawce. Cudowna gra. Juz nie moge sie doczekac jak Insomniac dopyerdoli do pieca kiedy zrobia prawdziwie nextgenowa czesc za kilka lat. Dzisiaj odpalilem na 1,5h. Zero fabuly, zero pobocznych tylko tryb photo :reggie: No uwielbiam, na chwile obecna zdecydowanie jedna z moich ulubionych serii na playstation :s159: 

Tylko nie wiem czemu nie mam tego efektu klatkowania jak w spiderverse. Wykupilem juz stroj ale nie ma tego efektu jak na trailerze. To trzeba jakas modyfikacje wykupic czy jak to jest?

 

088UGZa.jpeg

 

BvFpgez.jpeg

 

1vDVh6E.jpeg

 

NdQxqur.jpeg

W zakładce kostiumy musisz dodać w ulepszeniach/modyfikatorach gadżet dający efekt widzenia jak w spiderverse 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SlimShady napisał:

Venom musi być w pełnoprawnej dwójce jako przeciwnik, ale nie wiem, czy nie wolałbym, żeby dostał swoją własną grę. Zamiast zmiany pory roku, jesteś po drugiej stronie barykady. Myślę, że to ciekawsza perspektywa.

Spoiler

Teoretycznie dostaniesz go w dwójce (czy raczej wstęp do Venoma w postaci symbiotu) co pokazała scena po napisach.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra skończona fabula. Teraz platynke trza zrobić. Swietny klimat i styl. Grafa. Muza - fajne kawałki pasujące do gry.

Przyjmę sequel z chęcią.

Ale czyniąca cuda kamera w walce finałowej... Kurde no jak w jakiś soulsach przed paczami albo i gorzej.

Ale może to u mnie tylko.

Spoilery:

Spoiler

Pięknie zateasowali sequel. Venom, mniam. Pograłbym.

Szkoda jak zawsze mordy Petera, ale widać, że tylko pod MM nie robili tego.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...