Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Square napisał:

 

Ale, że ten remaster jest w formie kodu to było przecież wiadomo od dawna. Gra jest dostępna tylko cyfrowo i tylko dla posiadaczy MM.

Może i wiadomo ale załoze sie że w PL jest duzo cebulaków bez tej wiedzy i czeka ich niemila niespodzianka jak sie okaże, ze ich plan sprzedaży po weekendzie nie wypali ;)

Edytowane przez pawelgr5
  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Bo jak tak patrzyłem na allegro itp. to posiadając PS5 nie ma żadnej różnicy jeżeli kupuje tylko Milesa Moralesa, a różnica między wersją ps4 a ps5 to ~30 zł. To 30 zł to za ten biały pasek?

Edit: No i wydaje mi się, że wersja na PS4 (o ile nie ma potwierdzenia, że wersja PS5 działa na PS4) jest hmm lepsza? Mogę ograć na PS5, a potem pożyczyć, sprzedać lub cokolwiek użytkownikowi PS4.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Jakim napisał:

Tak z ciekawości po czym wnioskujesz, że wersja na ps4 jest lepsza?

No jeżeli dobrze rozumiem to wersja na PS4 i PS5 to to samo (tzn. obie tak samo będą działały na PS5). Jeżeli tak to:
Wersja PS4: tańsza o ~30 zł, działa na dwóch konsolach >> Wersja PS5: działa tylko na PS5 (chyba?) droższa o ~30 zł.
No nie wiadomo jeszcze jak z ew. patchem gdy będziemy odpalać wersję PS4 na PS5.
 

Odnośnik do komentarza
Cytat

The first is to buy the Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition game for the PS5. This will let you download the remastered version of the original game for free. Well, you’ve paid extra for a special version of the game, so it’s not really free, but you get what we mean.

The other way to get your hands on this is to buy the normal version of Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, and then use an in-game paid upgrade to get your hands on it. This works whether you bought the PS5 version initially or used your PS4 version to upgrade to the PS5 version.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zagul napisał:

Czyli wkładając płykę z wersji na ps5 do ps5 od razu gram? Wkładając wersje ps4 do ps5 musze sciagac patcha? Wkladajac plyte od ps5 do ps4 nie zagram?
Mowimy o samym Milesie.

Kupujac wersje na ps5 masz fizycznie wersje na ps5 na nosniku. Wsadzajac wersje z ps4 sciaga ci sie cyfrowa wersja ps5. 

 

A jak jest w druga strone to nie wiem ale na logike raczej nie działa

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2020 o 18:58, vateusz123 napisał:

Sprawdziłem przed chwilą na Moralesie, czy da rade odpalić wersje PS5 na PS4 i dziwna sprawa bo konsola czytać nie chciała kompletnie - kreciła płytą a potem zatrzymywała ją i tak w kółko, wychodzi na to że nie da rady w ten sposób.

To by znaczyło że kupowanie crossgenów w wersji dedykowanej pod PS5 jest bez sensu. Bo te edycje z logo PS4 na pudełku mają dostawać przecież update na PS5. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

No nie takie bez sensu skoro wersje ps5 wkladasz w ps5 cos tam instalujesz i grasz a wkladajac wersje ps4 sciagasz cyfrowa wersje ps5 ktora zajmuje pewnie kilkadziesiat gb. Raczej chodzi tylko o to. Jakbym mial ps5, a mam neta tylko w tablecie z ktorego moge robic hotspota to zdecydowanie wolalbym plyte ps5 niz ps4 gdzie mam do sciagniecia kupe giga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...