Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogrywam na prosiaku. GOW chodził cicho (poza mapa bo tam tryb turbo On) TLOU 2 chodzilo cicho z kilkoma wyjątkami, ale to co tu się dzieje przy niektórych cutscenkach... Chyba do Muska muszę dzwonić by wziął ta rakietę z mojego salonu. A i kwestia loadingow. Widać że wewnętrzne studia ogarnęły już past gena na wskroś  - znane przejście z pomieszczenia na zewnątrz przez lufcik bez loadingow na prosiaku wygląda identycznie co na ps5 (przynajmniej w oparciu o to co widziałem na Twitterze z ps5). Tak samo kwestia respawnu - poziom ghosta. 

 

 

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kanabis napisał:

No nie takie bez sensu skoro wersje ps5 wkladasz w ps5 cos tam instalujesz i grasz a wkladajac wersje ps4 sciagasz cyfrowa wersje ps5 ktora zajmuje pewnie kilkadziesiat gb. Raczej chodzi tylko o to. Jakbym mial ps5, a mam neta tylko w tablecie z ktorego moge robic hotspota to zdecydowanie wolalbym plyte ps5 niz ps4 gdzie mam do sciagniecia kupe giga.

Ale jesteś pewny, że tak jest - czy gdybasz na razie? W dobie ogromnych patchy day one, które mają po kilkadziesiąt giga i tak nikt się nie przejmuje tym, że ktoś ma wolniejszy czy limitowany internet.

 

A sięgając po edycje PS4 wydaje mi się, że łatwiej będzie można ją odsprzedać, skoro zadziała i na nowej, i na dotychczasowej generacji. O ile faktycznie te pudełka z logo PS5 nie są w stanie nawet pobrać z sieci plików niezbędnych dla odpalenia takiej gry na PS4.

Odnośnik do komentarza

Informacje o tym mam od Dave Czezkiego, kojarzysz goscia? Wiec mu wierze, zreszta brzmi logicznie wiec dlaczego w taka opcje mam nie wierzyc.

 

Duzo osob sie przejmuje, przynajmniej w pl. Wiele osob mieszka na wiochach gdzie z internetem jest czasem do dupy.Wiem bo zdzarza sie ze klienci pytaja czy gra wymaga stalego polaczenia bo u nich z tym roznie Jakie patche day one po kilkadziesiat giga? Nie przypominam sobie takich, max pare giga.

Po kilkadziesiat gb to sa aktualizacje do gier nastawionych na online mocno typu cody czy destiny. Spider ma patcha day one chyba 3gb.

A co do tworcow to dlaczego mieliby nie robic ulatwienia dla posiadaczy ps5? Niektorym nie chce sie dupy z kanapy ruszyc zeby zmienic plyte i wydaja dwa razy tyle na cyfrowki zeby szynciej odpalic gre wiec i przyspieszenie uruchomienia gry w stosunku do plyty crossgenowej jest z sensem. Pamietaj wybór nie zakaz

 

Co do tego ktora bedzie latwiej sprzedac to oczywiscie masz racje. Ja tylko napisalem ze plyty ze 100% fizyczna wersja ps5 sens mają. Tym bardziej ze sony ma w du.pie ta kwestie o latwosci sprzedazy bo oni na rynku wtornym nie zarabiaja. Sam jesli chodzi o sklep to mam zamiar narazie tylko sciagac wersje crossgenowe bo moge ja opylic i posiadaczowi ps4 i ps5. 

 

 

 

9 godzin temu, Kafaresko napisał:

Ja ogrywam na prosiaku. GOW chodził cicho (poza mapa bo tam tryb turbo On) TLOU 2 chodzilo cicho z kilkoma wyjątkami, ale to co tu się dzieje przy niektórych cutscenkach... Chyba do Muska muszę dzwonić by wziął ta rakietę z mojego salonu. A i kwestia loadingow. Widać że wewnętrzne studia ogarnęły już past gena na wskroś  - znane przejście z pomieszczenia na zewnątrz przez lufcik bez loadingow na prosiaku wygląda identycznie co na ps5 (przynajmniej w oparciu o to co widziałem na Twitterze z ps5). Tak samo kwestia respawnu - poziom ghosta. 

 

 

A widzisz u mnie odwrotnie. Przy tlou byl odrzutowiec a tutaj cichutko.

Choc tutaj moze byc kwestia ze ostatnio czyscile  konsole od srodka. 

I wyjalem stamtad takiego ķłaka kurzu juz zbitego o wymiarach 5cm x 3cm x 1cm :D 

Odnośnik do komentarza

Ale te smiganie na pajeczynie jest miodne, walka tez jakby efektowniejsza niz w poprzedniku, tesknilem za pajączkiem <3 No i jak sie bedzie chcialo platynowac (co jest bardzo przyjemne) to gierki starczy na dosc sporo. Napewno nie jest to poziom zaginionego dziedzictwa. W sumie mam juz 5h  za soba a wypelnilem dopiero 3 misje glowne. Graficznie to samo co poprzednik jesli chodzi o ps4. Raz tylko mialem laga jak sobie frunalem a tu nagle zwiecha i 5 sek loadingu. A w poprzednim nie zdarzylo mi sie takie cos.

Na piateczce bedzie pewnie wogole pieknie to smigac i wygladac

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@MLeKSk

 

jednak jest Remaster do kupienia za 20$ ale nie z poziomu Store tylko po założeniu save'a pojawia się taka opcja w menu, upgrade do wersji Ultimate, która daje SM Remaster z wszystkimi DLC

 

wersja PS5 MM -> upgrade z menu

wersja PS4 MM -> najpierw zrobić upgrade do wersji PS5 -> upgrade z menu

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Jezu, za każdym razem jak oglądam gameplay z tej gry, to nie mogę wyjść z podziwu, jak dobrze wyglądają animacje głównego bohatera. Wow, naprawdę wow - gry w 2020 roku wyglądaja niesamowicie dobrze.

 

Chyba muszę w końcu ograć podstawke, bo to bujanie się po mieście wygląda bardzo przyjemnie (reszta już nie do końca, ale ciii). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Ludwes napisał:

Chyba muszę w końcu ograć podstawke

 

obowiązkowo! na początku miałem na tego spideya h8 bo wolałem Infamous SS bo był bardziej na serio poprowadzony, ale właśnie dokańczam podstawkę i to jest spełnienie marzeń nt gry o pająku, szczególnie jeśli jesteś obeznany z komiksami/filmami o Spideyu to tu będziesz w siódmym niebie, cała plejada znanych postaci i villainów przewija się w grze, suchary Petera nigdy się nie nudzą, do tego mocno dynamiczna rozgrywka - samo latanie po mieście sprawia przyjemność (rzadko chodzę po ulicy :>) i robienie zadań nawet pobocznych to zupełnie inna bajka niż w takich Ass Creedach gdzie to robiłem na siłę..tutaj jest miodnie zawsze ; dlatego też mocno myślę czy sobie nie łyknąć tego Remastera ze Store, pewnie tak będzie

 

co do Milesa, polecam obejrzeć animację Into the Spiderverse, super wprowadzenie dla tej postaci jeśli jej nie znacie jeszcze

 

a z gier najpierw zalecam Be Greater

 

 

i zaraz potem Be Yourself 

 

 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kafaresko napisał:

tak na oko, ok. 8-9h wszystkie dzielnie 100%, wyzwania 100% i poboczne 100%, jedyne co zostało do platynki to ng+ i pare trofek za kombosy. Samą fabułę ponoć można pocisnąć w 3h, ale to trzeba by się sprężać.

Ehh to jednak mój ziomek nie przesadzał. Mówił mi wczoraj wieczorem, że fabuła (+ coś tam pobocznego wykonał), zajęła mu ok 5h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...