Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
45 minut temu, - V - napisał:

Hmm, dobra chyba najwyższa pora, żeby zobaczyć w końcu Into the Spider-Verse

Nie widziałeś jeszcze najlepszego filmu o spider-manie (i nie mam tu na myśli animacje, tylko ogólnie)? :notsure:

 

@down: w pewnym sensie zazdroszczę, a z drugiej strony w kinie już tego nie obejrzysz :P 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

Tak jak porównywałem Spidermana do inFamous, tak ten spin-off kojarzy mi się z First Light, w którego nie zagrałem do tej pory - wśród wielu zayebistych Sony-exów ten nie grzeje mnie zupełnie (podobnie jak marka, do której go porównuję, żeby nie było).

Zgadzam się z porównaniem, też to mi się kojarzy jak dodatek do infamousa. Z tym, że u mnie właśnie seria niesławnego jest wyżej i bardziej ją lubię, co nie znaczy że w to nie zagram. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Wredny napisał:

Tak jak porównywałem Spidermana do inFamous, tak ten spin-off kojarzy mi się z First Light, w którego nie zagrałem do tej pory - wśród wielu zayebistych Sony-exów ten nie grzeje mnie zupełnie (podobnie jak marka, do której go porównuję, żeby nie było).

Mnie grzeje bardzo, bo to Spider-Man - moje dzieciństwo :) Zawsze jednak byłem sceptyczny do postaci Milesa bo on jako SM to już nie moje czasy - na Peterze Parkerze wychowanym. Może jednak Into the Spider-Verse zmieni moje zdanie.

 

Nie mniej - jaram się bardzo i cały czas mam nadzieję, że będzie to cross-gen bo w tym roku PS5 jeszcze mieć nie będę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2020 o 19:26, Wredny napisał:

Tak jak porównywałem Spidermana do inFamous, tak ten spin-off kojarzy mi się z First Light, w którego nie zagrałem do tej pory - wśród wielu zayebistych Sony-exów ten nie grzeje mnie zupełnie (podobnie jak marka, do której go porównuję, żeby nie było).


Oby tak było, bo FL był znacznie lepszy niż Infamous SS.

Jakby Miles był o tyle lepszy od „podstawki” co w/w to o ja ciebie papierwdole :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja liczę, że MM będzie tym dla spider-mana, czym TLL dla Uncharted, które swoją drogą milej wspominam niż samą czwórkę. Tu dodatkowo mamy przeskok generacyjny (nie wiem dlaczego niektórzy ciągle mają płonne nadzieję, że gra wyjdzie jeszcze na ps4). Dodatkowo przy takich spin-offach wydaje mi się, że twórcy pozwalają sobie na więcej niż przy głównej serii i bardziej bawią się formą. Imo system seller :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, - V - napisał:

 Ja mam płonne nadzieje że gra wyjdzie na PS4


Dlaczego masz taką nadzieje? Nie bierzesz PS5?

 

Biorąc po uwagę fakt, że koszty produkcji nie będą tak wysokie jak za pełnoprawną, nową grę oraz do tego moc marki SM, to wg mnie mogą to wydać tylko na ps5 jako system seller. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, balon napisał:


Dlaczego masz taką nadzieje? Nie bierzesz PS5?

 

Biorąc po uwagę fakt, że koszty produkcji nie będą tak wysokie jak za pełnoprawną, nową grę oraz do tego moc marki SM, to wg mnie mogą to wydać tylko na ps5 jako system seller. 

I pewnie tak będzie. Z resztą samo Sony powiedziało, że wszystkie gry wewnętrznych studiów będą wypuszczane już tylko na ps5. Jesto to logiczne, gdyż nie chcą kompromisów, a devi mają skupić się w 100% na jednym sprzęcie by dać jak najlepszy produkt.

Druga sprawa, że to jedna z tych marek, która ruszy społeczeństwo, szczególnie amerykańskie, by udali się do sklepów po nowe konsole Sony.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, balon napisał:


Dlaczego masz taką nadzieje? Nie bierzesz PS5?

 

Biorąc po uwagę fakt, że koszty produkcji nie będą tak wysokie jak za pełnoprawną, nową grę oraz do tego moc marki SM, to wg mnie mogą to wydać tylko na ps5 jako system seller. 

Pewnie, że biorę ale nie wiem czy od razu na premierę ;)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Faka napisał:

Mam nadzieję, że w tej części będzie już dynamiczna zmiana czasu na dzień i noc. W poprzedniej części się tylko wybierało porę dnia. Na pewno już sprzęt konsoli powinien sobie z tym poradzić. 

Nie ograniczenia sprzętowe były powodem braku dynamicznej pogody i cyklu dnia i nocy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...