Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Sony teraz będzie bardziej zależeć na sprzedaży ich następnej konsoli, a nie żeby sprzedać jak najwięcej samych pudełek ze spider-manem. Co w tym dziwnego? Jak będą chcieli znowu zarobić na marce pająka to wypuszczą pierwszą cześć na pc i znowu opchną parę mln. W ogóle podejrzewam, że gdyby miles wychodził też na ps4 to zaś byłyby narzekania, że sony znowu się nie przygotowało na premierę next-gena. Wszystkim nie dogodzisz. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem gdyby to był pełnoprawny sequel, ale nie coś pokroju Lost Legacy i mi się to nie podoba bo przeszedłem Spidermana na PS4 i bardzo chętnie ograłbym to DLC jeszcze na mojej PS4 bo nie mam zamiaru brać PS5 na premiere i nie podoba mi się decyzja o wydaniu tego tylko na nową konsole Sony bo nie wierzę, że nie dało się tego zrobić na PS4, ba jestem przekonany, że developing odbywał się docelowo na PS4. 

 

10 minut temu, MBeniek napisał:

narzekania, że sony znowu się nie przygotowało na premierę next-gena

 

Pytanie co mnie to obchodzi? Jakoś narzekań na to, że Breath of the Wild wyszło równolegle na obie konsole nie słyszałem, to, że Halo Infinite wychodzi na Xbox One równolegle z wersją na Xbox Series X też jakoś nikomu raczej nie przeszkadza a nawet jeśli są to tak jak mówie, mnie to nie obchodzi bo dlaczego mam zachowywać się jak jakiś gatekeeper, ktoś ma ochotę ograć te gry w gorszej rozdziałce czy frameratcie to ja im bronić nie mam zamiaru. 

Edytowane przez bluber
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, bluber napisał:

bardzo chętnie ograłbym to DLC jeszcze na mojej PS4 bo nie mam zamiaru brać PS5 na premiere

Cytat

Pytanie co mnie to obchodzi?

Dodatkowo to przecież nie jest tak, że nawet osoby posiadające tylko ps4 nie będą miały już w co grać. Tak na prawdę, to miles jest chyba jedyną grą tej jesieni, która wychodzi tylko na jedną platformę. Poza tym to przynajmniej wiesz, że jak kupisz kiedyś ps5 to będziesz miał już jeden tytuł do nadrobienia, który był tworzony z myślą o następnej generacji. 

 

36 minut temu, bluber napisał:

ba jestem przekonany, że developing odbywał się docelowo na PS4.

To już wróżenie z fusów. Z tego co mówił Schreier, czy może Jeff Grubb, to sony od lat się zbroiło na premierę PS5 (choć wiadomo, że teraz pandemia trochę pokrzyżowała wszystkim plany). Przypominam, że ostatnia ich duża zapowiedź to była Cuszima w 2017, a potem przez długo nic.

 

A czy MM mogłoby wyjść na ps4? Jakby się odpowiednio przycięło, zdowngradowało to pewnie tak. Tylko wtedy to pewnie byłby zwykły mission pack na poziomie tych dodatków, które już wyszły do spidermana. A tak będą mogli zrealizować pomysły, na które nie mogli sobie pozwolić przy ps4. Już pomijam takie rzeczy jak błyskawiczne wczytywanie, rt czy tam jakieś 3d audio. W ogóle podejrzewam, że jakby musieli przygotować port na aktualną generację, to w tym roku byśmy w ogóle nie doczekali się premiery.

 

I przykład Zeldy czy Halo mocno naciągany, bo te gry lata przed premierą były zapowiedziane na dane platformy. W przypadku spider-mana to nie przypominam sobie nawet plotek, że na ps4 zmierza jeszcze jakaś odsłona/dodatek. 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2020 o 11:14, bluber napisał:

Nie ma to jak wydawać standalone DLC tylko na nową konsole, świetny ruch. 

 

Też mam z tego bekę, widać, że będzie bieda na start.

19 godzin temu, MBeniek napisał:

Oficjalna okładka

50094555187_229b0fd4f1_h.jpg50094321736_154d05dbed_h.jpg

 

Zamienił bym niebieskie pudełko na czarne i jest pięknie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...