Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Homelander napisał:

 

Ja bym dorzucił tutaj Big Mac, VW Garbusy i scyzoryki Victorinox, pewnie też powyżej 20 milionów poszły i tyle samo mają wspólnego z grami na Playstation co Breath of the Wild


sam pisałeś o multiplatformach, chyba że COD na samym PS4/5 robi więcej niż 20 milionów - tego nie wiem, jeśli tak jest to sorry 

Odnośnik do komentarza
34 minutes ago, funditto said:


sam pisałeś o multiplatformach, chyba że COD na samym PS4/5 robi więcej niż 20 milionów - tego nie wiem, jeśli tak jest to sorry 

Właściwie to masz rację, a ja zachowałem się jak dupek. Nie doczytałem do końca i faktycznie, na samym Playstation najlepiej sprzedający się CoD zaliczył 15 baniek. GTA V za to prawie 40 licząc PS3 i PS4 (prawie po połowie się podzielili). Także to ja mówię sorry

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wpadło do ps extra to i ja zacząłem, dobrze, że po dłuższej przerwie od podstawki bo fajnie weszło. Latanie po mapie to dalej czysta przyjemność, a i dodali trochę rzeczy dla Moralesa względem Petera. Insomniac to niesamowite studio, gra za grą, do tego świetne wsparcie i sporo trybów graficznych. Opcja najlepszej grafiki z vrr działa cudownie i naprawdę szkoda, że tak niewielu deweloperów z tego korzysta, taka forza aż się prosi aby otrzymać np. 40 klatek.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem gierkę na 100% wszystkie aktywności za mną. Bardzo fajna gierka. Po prostu więcej dobrego Spider-Mana. Graficznie ładnie, śmiga to na PS5 jak złoto, brak loadingów robi robotę.
Brakowało mi w tej części trochę bossów, ale całokształt na prawdę świetny.
Szkoda tylko, że pora dnia się nie zmienia w trakcie rozgrywki to byłoby fajne urozmaicenie.
Polecam każdemu kto jeszcze nie miał okazji ograć.

 

Pajęczek ograny to teraz powrót do Returnal :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Pawel24 napisał:

Zeby wbic platyne trzeba gre przejsc 2 razy?

Trzeba bo nie ulepszysz gadżetów do końca, chyba też nie da się odblokować za pierwszym runem wszystkich strojów. Ale z tego co patrzyłem po trofkach nie będzie ta platyna szczególni trudna, ale dwa razy trzeba machnąć.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio odnoszę wrażenie, że z uruchamianiem i pozyskiwaniem gier na nowych konsolach są większe problemy, niż na PC, także jeśli chodzi o uzyskanie oczekiwanej jakości graficznej...

 

Ale tak poważnie, wkopałem się trochę ze Spider-manem, bo okazało się, że wydanie Remastered na PS5 jest tylko i wyłącznie częścią Miles Moralesa w wersji Ultimate. No bo nie może być tak, że Sony pójdzie konsumentom na rękę i zrobi coś dla nich korzystnego, np. pozwalając zrobić upgrade wersji PS4, albo po prostu kupić grę samodzielnie. Nie, to by było zbyt logiczne...

 

Dwa pytania w związku z tym. Ile kosztuje upgrade Moralesa do wersji Ultimate w PLN, oraz czy kupując Moralesa w wersji pudełkowej z innego regionu EU (np. Francji lub Niemiec), nadal będę mógł dokonać ulepszenia w rodzimym PS Store? Nie zależy mi na języku polskim, tylko angielskim, ale wolę uniknąć sytuacji, że jeszcze mnie jakaś blokada regionalna w dupę kopnie po zakupie. ;)

 

No chyba, że poczekam na jakieś naprawdę duże promo i wezmę wersję cyfrową z PSS.

Odnośnik do komentarza

Remaster kosztuje 90zł. Jak MM będzie na ten sam region co twoje konto to powinieneś być w stanie go kupić (FR albo GER na 100% nie potwierdzę czy przejdzie z kontem PL). Inny region jak US-PL nie będzie działał, sklep wyświetli pustą stronę.

 

Remaster po zakupie nie wymaga MM i będzie na stałe dostepny z biblioteki, więc jeżeli masz Plusa Extra to odpal MM i kup Remaster, a jak nie masz to aktywuj darmowy tydzień i wtedy kup.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plusa już nie mam, ani triala. Zostaje kupić pudło i zrobić upgrade. Na Amazon.pl jest Morales wersja PS5 za niewiele ponad stówę, ale w wydaniu Francuskim. Niby region EU, ale z tego co czytam to i tutaj były jakieś podziały na wersje językowe (PL nie będzie w tym wydaniu dostępne) i nie wiem właśnie, czy będzie to grało z naszym sklepem, czy nie.

 

Jakiegoś szczególnego ciśnienia generalnie nie mam, ale jak już zacząłem się zaopatrywać w gry PS5 do przejścia, to ten pająk nie będzie mi dawał spokoju. Będzie trzeba polować na okazje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...