Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Tak jak z poprzednimi tytułami. Sony chyba tylko przy Horizonie miało lekkie problemy na premierę, ale każda ich następna gierka to przykład dobrej optymalizacji i bardzo dobrego wykorzystania zasobów, jakie rzuca się w ich gierki. MM na pewno nie będzie wyjątkiem od reguły, co mnie osobiście cieszy - w tę część nie grałem i chętnie sprawdzę, z czym ją się je.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Bzduras napisał:

Tak jak z poprzednimi tytułami. Sony chyba tylko przy Horizonie miało lekkie problemy na premierę, ale każda ich następna gierka to przykład dobrej optymalizacji i bardzo dobrego wykorzystania zasobów, jakie rzuca się w ich gierki. MM na pewno nie będzie wyjątkiem od reguły, co mnie osobiście cieszy - w tę część nie grałem i chętnie sprawdzę, z czym ją się je.

 

Ja ograłem na PS5 więc port na PC zignoruję. Kiedyś może do kolekcji cyfrowych dóbr kupi się za 40-50 zł. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Ograłem właśnie w Plusie. Już dawno chciałem wrócić do spider mana, a że w tą część nie grałem to skorzystałem z takiej możliwości. No i strasznie słabo to wyszło, to faktycznie powinno być sprzedawane w formie taniego DLC, a nie nowej gry wypalanej na płycie i w pudełku. Rozumiem jednak, że w dniach premiery największym atutem tytułu był pokaz RT dostępny na PS5. Dodatkowo klimat świąt i śnieg pokazują miasto z trochę innej perspektywy. Taki miły, ciepły i rodzinny epizod, co jednak za bardzo mi nie podeszło. O wiele lepiej bawiłem się przy Spider Manie wydanym wcześniej na PS4. Tutaj było trochę więcej tego samego ale trochę inaczej ;) Jakoś nie wkręciłem się tym razem, nie chciało mi się nawet rozwijać specjalnie postaci czy mocy z nowych kostiumów. Było nawet łatwo, zginąłem kilka razy, a gra niczym mnie nie zaskoczyła. Nie chciało mi się nawet specjalnie do niej wracać czy ją przechodzić jednak ją zmęczyłem i od razu poleciała z dysku. Może dla fanów uniwersum byłaby bardziej pozytywna w odbiorze. Grałem na PS4. Cieszę się, że jej nie kupiłem tylko zagrałem w ramach abonamentu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ciekawe, bo ja grałem w jedynkę i Milesa w tym samym czasie na PS5 i Miles mi bardziej podszedł mimo, że jedynkę zrobiłem na maxa razem z dodatkami 

 

Bardziej pasowała mi grafika, sposób poruszania Milesem i wywalenie wątków sterowania postaciami bez pajęczych mocy 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że grałeś w jednym ciągu, to jakoś inaczej oceniasz tą część. Ja miałem naprawdę długą przerwę więc nie byłem w stanie porównać 1:1 obu gier i przekonać się, że coś może być zrobione jednak lepiej. Pamiętałem tylko tyle, że lepiej się wkręciłem w jedynkę. Może kiedyś jeszcze podejdę do obu gier i zrobię je ciągiem, to też będę miał inne odczucia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.