Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak komuś się podobał soundtrack do Into the Spider-verse to tutaj raczej też będzie zadowolony. Mi się tam podobało. :lapka: I w ogóle te piosenki się włączają może trzy-cztery razy na całą grę, a nie przy każdym bujaniu. Ja w sumie żałowałem, że nie można ich sobie nawet jakoś włączyć (tak jak stacje radiowe w wyścigówkach xD), bo jak się lata po mieście to właśnie fajnie jakby coś tam w tle sobie plumkało. 

 

Ja mam bardziej zarzut do tego, że tak po prawdzie to dostaliśmy powtórkę z jedynki. I to pod względem fabuły

Spoiler

znowu niby dobra firma/organizacja, która okazuje się mieć niecne zamiary plus bliski przyjaciel pająka okazuje się jego wrogiem.

I dodatkowo znowu te same poboczne aktywności. Główne misje szczerze też niezbyt urozmaicone. Mam nadzieję, że przy dwójce już bardziej zaszaleją.

 

Na szczęście wynagradza to bardziej zróżnicowana walka - dzięki nowym mocom Milesa. Oraz wspomniane już bujanie się po mieście - zwłaszcza teraz w tych 60fps. :usmiech:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem wczoraj no i mam mieszane odczucia, gameplayowo jest świetnie, fajnie urozmaicili to co było w jedynce, ale fabularnie to niestety jest słabo.

Spoiler

Już pomijając, że jak wspomniano wyżej mamy w zasadzie powtórkę z przygód Parkera, tak wszystko jest tutaj gorsze, gdzie główna zła to najsłabsze ogniwo i finałowa walka nie ma w ogóle podjazdu do starcia z Octopusem. I jeszcze końcówka z wszystkimi postaciami na miejscu wybuchu to też niezły paździerz.

Na premierę to powinno kosztować max 120 PLN albo i mniej, bo dodatek City That Never Sleeps oferuje w sumie tyle samo, a kosztował 84 PLN.

 

Ogólnie po zagraniu mam małe obawy o jakość fabularną w dwójce, no i koniecznie muszą dodać nowe miejscówki, bo trzeci raz dokładnie ta sama mapa nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Mnie też się podobało. Połączenie rozbudowanej względem poprzedniego Spidera rozgrywki oraz klimatu świątecznego w NY a zwłaszcza w Harlemie wyszło bardzo dobrze. Roxxon vs Underground na pewno utkwi mi w pamięci na dłużej niż to co się działo u Parkera. Duży plus za wmieszanie w fabułę Prowlera. No i znajdźki też jakieś takie ciekawsze i szybsze niż poprzednio.
Nie można się nie zgodzić natomiast z tym co napisał Square o cenie oraz jednej walce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

  

13 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Panowie, szybkie pytanko - czy MM to jest dokładnie ta sama mapka/aktywności co Spiderek z 2018 tylko z innym bohaterem i fabułą?

 

Tak, ta sama mapa, podobne aktywności (kilka innych ale większość to samo) i inny bohater/fabula 

 

jako umiejętności to: Morales > Peter Parker 

Edytowane przez Labtec
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Square napisał:

Dokładnie w zasadzie wszystko to samo, z usprawnionym systemem walki. Dlatego też to powinno kosztować maksymalnie 100-120 PLN na premierę, bo oferuje jedynie trochę więcej niż dodatek do SM.

 

Poczekaj, ale w sensie, że wciąż opowieść o 

Spoiler

Octaviusie i Demonach

 

tylko z innym bohaterem? :frog:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...