Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Square napisał:

Po ile było na premierę Horizon, GoW i DG?

Coś koło 180zł za Horizona i DG, GoW chyba trochę drożej, bo koło dwóch stówek.

 

edit: pogrzebałem na SteamDB, Horizon i DG kosztowały 169zł na premierę, GoW 219zł.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, łom napisał:

33+ mln sprzedanych Spiderów? Mega wynik. W takim wypadku Spider 2 będzie najważniejszą premierą dla Sony w 2023/2024 roku.

Najpopularniejszy bohater marvela, wszystko sie z nim sprzedaje. Figurki hasbro w kazdej serii praktycznie maja jakas wersja pająka.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Coś koło 180zł za Horizona i DG, GoW chyba trochę drożej, bo koło dwóch stówek.

 

edit: pogrzebałem na SteamDB, Horizon i DG kosztowały 169zł na premierę, GoW 219zł.

no i taka cena, do powiedzmy 200 zł, byłaby dla mnie akceptowalna 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figuś napisał:

w dodatku często bundlowany z konsolą

Jak wszystkie gry które się zajebiście sprzedają więc nie ma to nic do rzeczy

26 minut temu, Square napisał:

Bierz pod uwagę, że to dwie gry. Jak najbardziej jest to zajebisty wynik, ale nie jakoś większy niż np God of War.

gow nawet nie wiem jaki miał. Coś mi się kojarzy 20 mln.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

Jak wszystkie gry które się zajebiście sprzedają więc nie ma to nic do rzeczy

Idąc tym tropem Wii Sports to gra wszechczasów, która kosi konkurencję bez większego wysiłku. To, że była dorzucana do konsoli nie ma znaczenia przecież.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bzduras napisał:

Idąc tym tropem Wii Sports to gra wszechczasów, która kosi konkurencję bez większego wysiłku. To, że była dorzucana do konsoli nie ma znaczenia przecież.

Ja tu mówię o grze dodawanej do bundla a nie do każdej konsoli. Największe bestsellery jak cod, fifa itd też są dodawane do bundli playstation i nikt nie robi z tego problemu. Czy ja liczę astro playroom czy astrobota z ps5? Jeśli by dodawali spidera do każdej konsoli to też bym tego nie zliczał. Zabawne jak fan xboxa czeka na posterunku aby starać się przekonać, że zajebisty wynik gry na playstation nie jest wcale taki zajebisty.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Ja tu mówię o grze dodawanej do bundla a nie do każdej konsoli.

No to Cię źle zrozumiałem w takim razie. Miałem na myśli to, że bundle zawsze wiążą się z wyższą sprzedażą danej gierki, co pokazał dobitnie właśnie przykład Wii Sports, ale Tobie chodziło o zestawy konsola plus gierka. To faktycznie inna bajka, ale i tak przekłada się na wyższą sprzedaż.

4 minuty temu, PanKamil napisał:

Zabawne jak fan xboxa czeka na posterunku aby starać się przekonać, że zajebisty wynik gry na playstation nie jest wcale taki zajebisty.

Tak, fan Xboxa, którego tak strasznie boli wynik gierki, przy której zajebiście się bawił i którą wychwalał na forum, że aż ani trochę nie napisał, że wynik jest chujowy czy niezasłużony. To ja, dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Homelander napisał:

Pierwszy Horizon zszedł w około 20, pierwszy The Last of Us też był blisko (licząc i PS3 i PS4). Ponad tę liczbę to tylko multiplatformy typu CoD czy GTA

..i kilka exów na Switcha (Mario Kart, Animal Crossing, Smash Bros, Breath of The Wild, Super Mario Odyssey, Pokemony)

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, funditto said:

..i kilka exów na Switcha (Mario Kart, Animal Crossing, Smash Bros, Breath of The Wild, Super Mario Odyssey, Pokemony)

 

Ja bym dorzucił tutaj Big Mac, VW Garbusy i scyzoryki Victorinox, pewnie też powyżej 20 milionów poszły i tyle samo mają wspólnego z grami na Playstation co Breath of the Wild

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.