Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu spuścił gaz i zaczekał. W tej grze i tak jest tyle ścierwa, że jedna kosa w tą czy w tą nic nie zmieni.

 

Chyba że lubisz alternatywne okładeczki, steel booki (o ile wchodzi to w grę) i takie pierdoły jak extra kosa. Ja już przestałem się nabierać na pre-ordery.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Yap said:

Ja bym na Twoim miejscu spuścił gaz i zaczekał. W tej grze i tak jest tyle ścierwa, że jedna kosa w tą czy w tą nic nie zmieni.

 

Chyba że lubisz alternatywne okładeczki, steel booki (o ile wchodzi to w grę) i takie pierdoły jak extra kosa. Ja już przestałem się nabierać na pre-ordery.

Pudełka mnie omijają, bo gram tylko na cyfrowych wersjach.

Niby tylko jedna kosa i parę innych sprzętów, ale w dobrych grach lubię mieć 100% zrobione. Szkoda, że to idzie za opłatą. 

Musiałbym też zrobić pre ordera na grę, kiedy jeszcze konsoli nawet nie mam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2020 o 20:20, Dr.Czekolada napisał:

No w sumie tak. Ironia tylko, że teraz dostaje remake gdzie o Killzonie nikt nie pamięta.

Pamiętam do dziś jak w 2012 pożyczyłem dziwną japońską grę o rycerzu na PS3 - Dark Souls od koleżki z miasta, ostrzegał mnie,  że to nie jest zwykła gra o rycerzu :P.

 

Na początku sobie pomyślałem, co to za  dziwna gra, ciągle się ginie, jakiś masochista to wymyślił, gdzie jakaś fabuła, gdzie się robi questy, o co tutaj chodzi,  NPC gadają szyfrem:D.

 

 Potem był boss, kolejny i kolejny, przejście gry, czytanie lore w internetach platyna i kupno Demon's Souls na allegro :D i tam też platyna.

 

Piękne czasy, człowiek nie wiedzial czego się spodziewać, wszak bądź co bądź,  to byl to nowy gatunek.

 

Zakochałem się w tej serii i czekam z wypiekami na twarzy na Demon's Souls Remake na PS5 :devil:!!! Kupiłem też CP2077, ale chyba 19 listopada bedzie należał do Soulsów (jak Media Markt i Media Expert nie spieprzą sprawy, na wszelki wypadek CP2077 wzialem na PC i też w innym sklepie, może coś dojedzie jak COVID nie zablokuje drogi na moją wieś :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 10/24/2020 at 8:21 PM, KrYcHu_89 said:

Piękne czasy, człowiek nie wiedzial czego się spodziewać, wszak bądź co bądź,  to byl to nowy gatunek.

I tak i nie. 
Dark Souls to duchowa kontynuacja King's Field z PSXa. Nawet niektóre bronie się tak samo nazywały. Moonlight Greatsword strzelający pociskami chyba od pierwszej cześci dają. 
Prawie to samo, tylko widok z pierwszej osoby był. No i bez Internetu te gry były brutalnie trudne. Nie to co casualowe soulsy. ;)
Dopiero niedawno na emulatorze udało mi się jedynkę na psxa pokonać, bo bez poradnika na Youtube poległem te 20 lat temu.

 

 

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

King's Fieldy czy Shadow Tower są posrane głównie z powodu nieprzyjaznego level designu (co można powiedzieć o wielu starych grach jak np Zelda). Początkowo archaiczne sterowanie i niedolevelowana postać ze słabym EQ ale po opanowaniu zachodzenia wrogów od tylca szło już lepiej. Kończyłem kiedyś wszystkie ich gierki na PSX moja ulubiona to KF2, na zachodzie znana jako część pierwsza (czyli właśnie ta, pokazana w filmiku u C1rexa).

Pierwszy King's Field dostał jeszcze remake na PC w postaci edytora poziomów, gdzie można było ograć również caluśką kampanię pierwszej (japońskiej) części.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2020 o 18:32, Schranz1985 napisał:

Premiera coraz bliżej, jak się zapatrujecie na cenę?
Kocham ta serię z juz dms zwłaszcza.
Mimo to strasznie ciężko będzie mi przełknąć tą cenę :(
O cyfrze nawet nie wspomnę, nie no psychicznie nie jestem gotowy na ten skok cenowy.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Cena jak cena, na Media Expert jest teraz obnizka za 325 zł + darmowy kurier :).

 

To nie jest gra na 8 godzin...

Ale Resident Evil VIII czy inną grę na 8h to będzie trochę ciężko przełknąć (na premierę). Jak ktos ma z tym problem to zawsze jest reselling (tutaj nie zmieni się nic).

Odnośnik do komentarza
Cytat

- World Tendency is still included in the remake but now with an improved UI so you know which state you are in
- Some bugs have been fixed, other "meme-worthy" ones are still in
- Dialogue has been re-recorded, partially with the old cast

- You can now store a character inside the Nexus

- the roll system is now omnidirectional (8-way)
- Bluepoint has indeed changed some models after fan feedback (Flamelurker)
- AI and logic remain untouched
- Fractured Mode = mirror mode
- Old Monk fight is still in

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...