Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Postacie typu król Słońce i ten szef Carja Cieni powinny mieć więcej werwy, byli bardzo jednowymiarowi. Chyba już nawet ten poprzedni król szaleniec z zapisków był ciekawszy ;)

Prawdą jest że bohaterem jest też cały wymarły świat i często wystarczył on i Aloy.

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Niezła racjonalizacja małej ilości ciekawych postaci.

 

bo przecież musimy zapamiętać tylko dwie, wiec ocb? Ja to nawet nie pamietam jakie Sylens miał motywacje. Więcej charyzmy i charakteru miała ekipa trylogii GoW od Epic.

Obiecałeś eot :( plusy nawet pobraleś.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam nic nie czytam, żadnych recenzji, żadnych gameplayów 30-sekundowych tak popularnych na twitterach itp. Unikam jakichkolwiek informacji o HFW bo chcę zacząć przygodę z nieskażonym spojrzeniem a nie psuć sobie odbiór strzępkami informacji czy cyferkami z metacritic (jakby były one jakimś wyznacznikiem jakości). Tak samo z Elden Ring, widziałem trailer, rozpiskę klas i tyle. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

bo przecież musimy zapamiętać tylko dwie, wiec ocb? Ja to nawet nie pamietam jakie Sylens miał motywacje. Więcej charyzmy i charakteru miała ekipa trylogii GoW od Epic.

Mało tego po co w ogóle pamiętać postacie z gierek? Ma się fajnie grać. Dlatego się grzecznie zapytałem jaka liczba zapamiętanych postaci zrobi z gierki mityczne dzieło?

 

Co to jest wakacyjna miłość czy materiał do

pamięciówy, aby pamiętać takie tematy?

 

Z drugiej strony z żadnej gierki nie pamietam więcej, jak z 3-4 postacie jak tak na szybko cofam się w pamięci. 
 

@Paolo de Vesir już ci każdy tu tłumaczy co i jak, czy sonowiec, czy multiplatformowiec (np Bigby). 
Teraz widzę dostałeś wsparcie w gassaksie i od nowa jedziesz z tematem…

Odnośnik do komentarza

Nie no, czekam na oceny, z nudów niepotrzebnie napisałem tego posta @balon.

 

Wiadomo, że gra będzie zajebsita, bo robi ją Sony, a oni w swoich otwartych światach maja nietuzinkowe settingi jak np. post-apo albo metropolia, niespotykane aktywności jak niszczenie baz wrogów albo zdobywanie punktów widokowych, a do tego dodajmy postaci napisane tak dobrze, że nawet nie trzeba pamiętać nikogo poza główną bohaterką i światem, a to wszystko okraszone oryginalną pętlą gameplayową jak idź do punktu a, wykorzystaj zmysł zwiadowcy, zniszcz wroga i powtórz. :banderas:Absolutnie niepotrzebnie poruszałem temat, bo co Sonka to Sonka.

 

a oceny? 90+, pewnie najlepsza gra tego roku, do czasu Ragnarok.

 

bo co Sonka to Sonka

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

widzę, że dyskusja jak ostatnio days gone -> "no ujowa gra, bo jeździ się motorem i odbija bazy tylko"

 

Ale jak to sie robi i w jaki sposób to już uj. Najgorsze te bazy. Argumentacja pupciów gejmingu. I widzę, że przyebanie się do JEDYNIE 3 ciekawych postaci w grze to już gra ujowa. 

 

Idźcie pupciowac gdzie indziej i zostawcie hype pociąg w spokoju, bo go już nie zatrzymacie 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Horizon nie ma ani jednej ciekawej postaci to tak żeby wyjaśnić bo nieźle kłamiecie dla forumowicza  :) sylens? Wam się nie podoba postać tylko gra aktorska wybitnego aktora. Chłop z irokezem? No asax ładnie to podsumował że był i podobno miał osobowość. O aloy nawet nie będę zaczynał z rana kłótni na forum psxextreme.info  :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Powiem wam chlopaki, ze z rdr to pamietam glownego bohatera, babe od krow i szeryfa. Ale co mowili, nie wiem. Potem film mi sie urwal. A i jeszcze druga babe zapamietalem bo spedzilem z nia bardzo duzo czasu na wozie, jadac od punktu A do B i z B do C a potem z C do A.

 

Takze 3,5 postaci no to nie wiem czy dzielo czy kasztan.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się, ale pamiętajmy, że jednak dość nudna jedynka miała podobne oceny. W reckach mocny kontrast dotyczący fabuły - raz, że jest świetna, dojrzalsza, a raz, że jest nieporozumieniem. Wygląda na to, że walki z ludźmi nadal będą średnie. Na pewno sprawdzę (kto nie chce nawet pobiegać po tym ultra pięknie wyglądającym świecie?), ale w tym miesiącu fokusuję się innym otwartym świecie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i pięknie :banderas: 

 

Ale jednak meta będzie ciut niżej niż oryginał i chyba zostanie w okolicach 88%. No, ale daj Boże każdej grze taką średnią. Zaskakujące są jednak te informacje o bugach - spodziewałem się jednak, że GG dostarczy tu bardziej. Chyba nie obiecali recenzentom że Day 1 patch naprawi wszystko. ;)

 

No i miłe słówka od gościa z DF. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...