Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, balon napisał:

 

Albo możesz np poczytać i przypomnieć sobie  o postaciach, jak ci nie zapadło w pamięć min 5 bohaterów XD 

 

Co do pop up to on w każdym trybie występuje na PS5?

 

Za pół roku na PC będzie i 4k/60 i nie będzie Pop-up'u i się zagra jak człowiek.

1 minutę temu, Cedric napisał:

 

Podobno już po patchach, które wypuściło Guerilla 2-3 dni temu jest ok. 

A inny powiedział że grał w wersję z patchem day1  i pop-up nadal jest, twierdził że możemy trochę poczekać na wyleczenie tego.

Odnośnik do komentarza

W trybie wydajności rozdzielczość wynosi 1800p patrząc po analizach. Porównując to do niedawnego DL2 i jego 1080p w 60 klatkach gdzie grafika ogólnie jest dużo lepsza w Horizonie to widać gdzie Techland miał optymalizację pod konsole. Hype w tej chwili już mam ogromny, ostatnio taki miałem przed The last of us 2.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Qbon napisał:

W trybie wydajności rozdzielczość wynosi 1800p patrząc po analizach. Porównując to do niedawnego DL2 i jego 1080p w 60 klatkach gdzie grafika ogólnie jest dużo lepsza w Horizonie to widać gdzie Techland miał optymalizację pod konsole. Hype w tej chwili już mam ogromny, ostatnio taki miałem przed The last of us 2.

1800 p w checkerboardingu z 1440p z tego co widziałem, więc 1080 vs 1440 ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Qbon napisał:

Nie wiem, możliwe ale nawet jeśli to jest to i tak dużo lepiej niż te 1080p przy totalnie past genowej oprawie w DL2 względem tego co jest w FW.

 

Nie chcę zaczynać dłuższych wywodów ;) ale poza większą rozdziałką lub klatkami (w zależności od trybu) nie ma tu zbyt dużych różnic między ps4 a ps5 (używając oczywiście takiej samej miary jaka była użyta w stosunku do God of War na PC, gdzie grafika zmieniła się z medium na ultra, a było snucie, że to wcale nie takie duże zmiany, a tu jest podobna sytuacja). Także porównując do wersji z ps4 nie ma tu next genowej oprawy, a raczej past genowa przypudrowana, bo jeżeli w GOW czy HZD na PC duże zmiany w jakości cieni, draw distance, LOD, tekstur, odbić, oświetlenia to tylko kosmetyka to tu mamy tą samą sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

Nie chcę zaczynać dłuższych wywodów ;) ale poza większą rozdziałką lub klatkami (w zależności od trybu) nie ma tu zbyt dużych różnic między ps4 a ps5 (używając oczywiście takiej samej miary jaka była użyta w stosunku do God of War na PC, gdzie grafika zmieniła się z medium na ultra, a było snucie, że to wcale nie takie duże zmiany, a tu jest podobna sytuacja). Także porównując do wersji z ps4 nie ma tu next genowej oprawy, a raczej past genowa przypudrowana, bo jeżeli w GOW czy HZD na PC duże zmiany w jakości cieni, draw distance, LOD, tekstur, odbić, oświetlenia to tylko kosmetyka to tu mamy tą samą sytuację.

 

No dokładnie tak, wielkich różnic nie ma i nie ma mowy o next genowym skoku, różnice podobnie właśnie jak przy portach na PC, kosmetyka, trudna do zauważenia w ruchu, żadnych dużych zmian ani w GoW ani tu. Gra by musiała być pisana natywnie pod nowy sprzęt żeby był duży i wyraźny skok, największą zmianą na plus jest te 60 klatek przy bardzo miłej rozdzielczości. Swoja drogą sporo udało im się jeszcze wykrzesać ze starych konsol, magia wewnętrznych teamów Sony.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Qbon napisał:

No dokładnie tak, wielkich różnic nie ma i nie ma mowy o next genowym skoku, różnice podobnie właśnie jak przy portach na PC, kosmetyka, trudna do zauważenia w ruchu, żadnych dużych zmian ani w GoW ani tu. Gra by musiała być pisana natywnie pod nowy sprzęt żeby był duży i wyraźny skok, największą zmianą na plus jest te 60 klatek przy bardzo miłej rozdzielczości. Swoja drogą sporo udało im się jeszcze wykrzesać ze starych konsol, magia wewnętrznych teamów Sony.

No, po ograniu DS, HZD, GOW, DG na PC muszę przyznać, że jedyne czego tym grom na PS4 brakowało to rozdziałka, płynność i dopieszczenia, poprzestawiania suwaków ze środka na prawo :) bo naprawdę robią mega wrażenie w takim wydaniu, nowe gierki nawet się chowają.

Odnośnik do komentarza

@tjery no właśnie posiadam na konsoli i PC Days Gone, HZD i GOW . Z ręką na sercu odpalając grę na PC nie widziałem w żadnej z tych gier zmian graficznych, napewno stawiając je obok siebie będą różnice ale nie są one tak ogromne jak czasem w multiplatformach. Tak samo jest jak piszesz między ps4 a ps5 , gdzie gra wygląda wręcz identycznie i jakby ktoś nie stawiał ich obok siebie to wątpie aby widział różnice po za rozdzielczością. Już pomijam te uncharted 4 , które też ogrywając na ps5 czuje jakbym grał w te samą wersje gry tylko w 4k i pewnie w wersji PC będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Cytat

@tjery no właśnie posiadam na konsoli i PC Days Gone, HZD i GOW . Z ręką na sercu odpalając grę na PC nie widziałem w żadnej z tych gier zmian graficznych, napewno stawiając je obok siebie będą różnice ale nie są one tak ogromne jak czasem w multiplatformach. Tak samo jest jak piszesz między ps4 a ps5 , gdzie gra wygląda wręcz identycznie i jakby ktoś nie stawiał ich obok siebie to wątpie aby widział różnice po za rozdzielczością. Już pomijam te uncharted 4 , które też ogrywając na ps5 czuje jakbym grał w te samą wersje gry tylko w 4k i pewnie w wersji PC będzie to samo.

Widzisz, ja akurat jestem mega szczególarzem i wszystko zawsze wypatruje (mogliby mnie do DF wziąć;)), dlatego dla mnie to są duże różnice, jak ktoś mniej na takie rzeczy zwraca uwagę to pewnie, że można też to uznać za szczegóły :)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, GearsUp napisał:

Będzie grane w natywnym 4k z pełnym natywnym wsparciem Dual Sensa. :banderas:

 

Na PC nie uświadczysz

 

 

 

30 FPS też na PC nie uświadczysz ;) na razie resztą na PC ciężko z "uświadczeniem" czegokolwiek

 

I w jakim trybie tu teraz grać, jak se pomyśle o 30 klatkach to już oczy łzawią, a ten z DF twierdzi, że lepiej w tym resolution.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

Ale łatwo striggerować tego klauna :pawel:

 

 

Ja pewnie ogram na PC i na PS5 jak już wyjdzie a Ty teraz możesz oglądać you tubki

Po tym co piszesz to mogę bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że na konsolach grałem zanim Ty się urodziłeś, więc nie muszę oglądać YT ;)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo1986 napisał:

Czyli wychodzi na to, że FW ma taką samą notę, jak ZD ;) Dla mnie to i tak nie ma znaczenia, nie wiem, jak dotrwam do piątku, chyba zrobię zrobię sobie wcześniej zapasy i zamrożę, aby do sklepu nie trzeba było wychodzić :drinks:

 

Paolo, wiedziałem że się opamietasz :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tjery napisał:

I w jakim trybie tu teraz grać, jak se pomyśle o 30 klatkach to już oczy łzawią

 

5 minut temu, tjery napisał:

na konsolach grałem zanim Ty się urodziłeś

 

No więc w czym problem skoro zjadłeś zęby grając w 15 fpsach. 

 

 

Also:

 

26 minut temu, tjery napisał:

Widzisz, ja akurat jestem mega szczególarzem i wszystko zawsze wypatruje (mogliby mnie do DF wziąć;))

 

 

48 minut temu, tjery napisał:

Nie chcę zaczynać dłuższych wywodów ;) ale poza większą rozdziałką lub klatkami (w zależności od trybu) nie ma tu zbyt dużych różnic między ps4 a ps5

 

 

:pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...