Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Inna technika, ale równie dobrze można powiedzieć, że 4k z dlss perf to 720p... 

 

No raczej całkowicie inna technologia, a 4K z DLSS perf to 1080p.

 

Na razie jakiś Andreas dał 6/10, ciekawe czy ktoś się odważy przelicytować i zejść do 5/10.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby jeszcze te obesrane ps5 wspierało vrr to by było cacy.
A tak poza tym to myślę że może być trochę jak z dying light 2 czyli lekki zawód ze względu na to że dostajemy to samo tylko więcej i lepiej.
Oby fabuła faktycznie była ciekawa.
1 byla bdb choć nie była pewnie nawet w moim top10 generacji.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Górne rejony to pod dlc-ki zapewne :)

 

20220215_063901.thumb.jpg.e34888eecd67f052dd35bb782a8b2688.jpg

 

Co mi się podoba w Aloy to niebanalna i naturalna uroda. Widać że twórcy mieli pomysł na tą postać, na jej prezencję i charakter. Ona po prostu jest jakaś, a nie generycznie tłuczona jak postacie z wielu innych gier (tak, mam tu na myśli głównie Ubi gierki). Oby w HFW nasza ruda miała równie cięte odzywki jak w Zero Dawn. 

Dostałem właśnie maila z Game że mój egzemplarz już jest zapakowany. Jakoś szybko, mam cichutką nadzieję że w piątek już paczuszkę doatarczą w godzinach około południowych.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

W jedynce woda wyglądała jak kisiel.

 

Te screeny... Mam silną wolę, Elden Ring, moja wola jest silna.

Mnie hamuje tylko to ze nie mam ps5. A chce w naswietsza Aloyke zagrac w wersji najdoskonalszej. Gra wyglada obłędnie. 

 

Takze tak samo ratuje mnie tylko to ze tydzien po bedzie mozna zapomniec o rudej i zanurzyc sie w swiat Elden Ringa :D

Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir wiem, ja mówię o analogicznych sytuacjach gdy banda ćwierć mózgów roztacza swoje toksyczne wydzieliny już od dekady bo oni oglądali gierkę na YT i ona wcale taka ładna nie jest. Tak samo było na PS4 tak samo jest z PS5, oni widzieli nowego Horizona u DF co czyni ich ekspertami mimo, że to ni cholery nie wygląda tak samo na YT jak prosto z konsoli. Już internet jest przekonany, że między ZD a FW postęp jest praktycznie niezauważalny ludzkim okiem :dunno:

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Bez kitu, tak wlasnie powinna wygladac nextgenowa gra i nie widze zadnych powodow zeby miala tak nie wygladac w wersji 4k na ps5 skoro na prosiaku juz pierwszy horizon czy death stranding w niektorych momentach wygladaly mega. 

 

Gdyby gry mialy miec kosmetyczne zmiany wzgledem starej padaki typu ps4 sprzed miliona lat to po co wypuszczano by nextgeny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:

Już internet jest przekonany, że między ZD a FW postęp jest praktycznie niezauważalny ludzkim okiem :dunno:

 

To luz, tutaj fajni przygód Aloy mogą powiedzieć, że studia Sony są tak wybitne, że już w 2017 zrobiły next-gena i to wszystko na 1.8 teraflopsa. :lapka:  

Odnośnik do komentarza

Polecam też zauważyć jak wszędzie jest napisane, że w trybie 60 kl/s gra działa w 1800 p i zejdźcie sobie do sekcji komentarzy pod takim artykułem. Banda niepiśmiennych chłopów z podzamcza z widłami w ręce wrzeszczy pod bramą ,,1080p!! Full HD!!''
Taki jest sens w tym obowiązku szkolnym do 18 roku życia :dafuq:nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...