Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, SpacierShark123 napisał:

@tjery no właśnie posiadam na konsoli i PC Days Gone, HZD i GOW . Z ręką na sercu odpalając grę na PC nie widziałem w żadnej z tych gier zmian graficznych, napewno stawiając je obok siebie będą różnice ale nie są one tak ogromne jak czasem w multiplatformach. Tak samo jest jak piszesz między ps4 a ps5 , gdzie gra wygląda wręcz identycznie i jakby ktoś nie stawiał ich obok siebie to wątpie aby widział różnice po za rozdzielczością. Już pomijam te uncharted 4 , które też ogrywając na ps5 czuje jakbym grał w te samą wersje gry tylko w 4k i pewnie w wersji PC będzie to samo.

Te różnice napewno są większe, jak zakup wypasionego PC do odpalania starszych gier z PS w bdb jakości był dla danego użytkownika dużym wydatkiem. No trzeba to jakoś podkręcić i racjonalizować. 

Podejrzewam, że dla osób dla których nowy mocny PC to żadna wielka inwestycja, różnice będą marginalne, szczególnie jak się nie zestawi dwóch ekranów obok siebie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytaj co jest zaraz po "różnic między ps4 a ps5" w nawiasie. Dobra, EOT, bo śmiecimy temat.

 

 

2 minuty temu, balon napisał:

Te różnice napewno są większe, jak zakup wypasionego PC do odpalania starszych gier z PS w bdb jakości był dla danego użytkownika dużym wydatkiem. No trzeba to jakoś podkręcić i racjonalizować. 

Podejrzewam, że dla osób dla których nowy mocny PC to żadna wielka inwestycja, różnice będą marginalne, szczególnie jak się nie zestawi dwóch ekranów obok siebie. 
 

 

Ło to teraz przeszedłeś sam siebie, dobrze widzę, czy przed chwilą właśnie stwierdziłeś jakąś pokrętną logiką, że zbierałem na PC od lat i jestem biedny i teraz sobie to racjonalizuję? OK. z Tobą też EOT. Lepiej wróćmy do tematu gierki.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Oglądam właśnie, woda w ZD a FW to 2 różne światy, ogólnie większa ilość szczegółów w nowej grze, mocno poprawione oświetlenie, różnice są duże porównując Zero Dawn do FW ale między platformami PS4 a PS5 to już kosmetyka. Tym bardziej pozytywne zaskoczenie, że tyle udało im się jeszcze z tych starych konsol wycisnąć ale ekipy Sony potrafią, nie raz udowodnili, często nawet trochę wyprzedzając generację bo taki The last of us 2 mógłby się spokojnie ukazać tylko na nowych konsolach przy tej oprawie jako tytuł startowy i by zbierał pochwały za grafikę.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, tjery napisał:

Przeczytaj co jest zaraz po "różnic między ps4 a ps5" w nawiasie. Dobra, EOT, bo śmiecimy temat.

 

 

Ło to teraz przeszedłeś sam siebie, dobrze widzę, czy przed chwilą właśnie stwierdziłeś jakąś pokrętną logiką, że zbierałem na PC od lat i jestem biedny i teraz sobie to racjonalizuję? OK. z Tobą też EOT. Lepiej wróćmy do tematu gierki.

Nie mówiłem konkretnie o tobie. Tym bardziej nic nie pisałem o zbieraniu na coś.

Widzę jedynie, że opinie są bardzo skrajne w tym zakresie. To moje odczucie, oczywiście może być mylne i faktycznie jest to różnica generacji. Osobiście nigdy się o tym nie przekonam:)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Qbon napisał:

Oglądam właśnie, woda w ZD a FW to 2 różne światy, ogólnie większa ilość szczegółów w nowej grze, mocno poprawione oświetlenie, różnice są duże porównując Zero Dawn do FW ale między platformami PS4 a PS5 to już kosmetyka. Tym bardziej pozytywne zaskoczenie, że tyle udało im się jeszcze z tych starych konsol wycisnąć ale ekipy Sony potrafią, nie raz udowodnili, często nawet trochę wyprzedzając generację bo taki The last of us 2 mógłby się spokojnie ukazać tylko na nowych konsolach przy tej oprawie jako tytuł startowy i by zbierał pochwały za grafikę.

No właśnie FW na PS5 wygląda jak poziom grafiki TLOU2 rozciągnięty na open-world. Czyli po prostu czołówka.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

Nie mówiłem konkretnie o tobie. Widzę jedynie, że opinie są bardzo skrajne w tym zakresie. To moje odczucie, oczywiście może być mylne i faktycznie jest to różnica generacji. Osobiście nigdy się o tym nie przekonam:)

Kwestią jest po prostu co ktoś uważa za "szczegół" a co za dużą zmianę, czy przejście z medium na ultra to dużo czy mało ? itd. itp. Różnica w jakości grafiki na PC jest mniej więcej taka jak tu w HFW pomiedzy PS4 a PS5 (+rozdziałka i Fpsy pod 100), obejrzyj porównanie i sam oceń ;) 

 

Przy takich akcjach jak wyżej z linką widzę, że bez względu na różnice w grafie trzeba będzie odpalić tryb 60 FPS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...