Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chodznaspacer napisał:

Kurde jak czytam wasze wiadomości to sypię kasą bez bólu, grałbym żeby obczaić nextgenowego szpila a z drugiej strony boje się że się odbije :/

Też się bałem, kupiłem. Najlepiej wydane 300 zł w tym roku, a trochę tej kasy już przejebałem.

 

Pokonałem dopiero pierwszego bossa i serce mi waliło po jak kiedyś przy Ojcu Gascoine w Bloodborne. Co za szpil :banderas:

Odnośnik do komentarza

Hehe. Ja dalbym pełną kwote ale w stacjonarkach nie bylo. W miedzyczasie ograłem RE (wczoraj skonczylem RE7) i napalony jak nic na Returnal. W sob niedz biore jak nic.  W pon wysylka to do srody bede ogrywal. I nie wiem jak to bedzie ale na bank nie odpuszcze. Nie ma lekko :)

Jak czytam komentarze tu na forum to cisnienie skacze :) ( w pozytywnym znaczeniu ) 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj walczyłem pierwszy raz z trzecim bossem i niestety się nie udało. RNG niestety ma olbrzymi wpływ na poziom trudności, ja na razie nie miałem jakiegoś szczęścia do pukawek.

A te latające wieżyczki to masakra. Może i bym pokonał bossa za pierwszym razem ale przez te cholerstwa straciłem trzy apteczki i astronaute :/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sajmon34 napisał:

No olx juz za 250zl.

Czekam do niedzieli. Stawiam na 230 w niedziele. 

Ja twardo czekam bo obawiam się tej gry i powiedziałem sobie ze max 200zl mogę zaryzykować. 

Pewnie w przyszłym tygodniu lub za tydzień już tak kupię. 

Choć jak czytam wszystkich grających opisy i ich och i ach nad grą to mam coraz większą chęć... 

Odnośnik do komentarza

@cotek

Będzie dobrze, po  pierwsze odpoczynek czyni cuda, a po drugie po przejściu bossów w tej grze nagle człowiek sobie myśli "w sumie nie było aż tak źle, porównując do tego biomu teraz to poprzedni to był spacerek".

Ja cały dzień myślę  o grze i czuję podniecenie że mimo że poległem w szóstym to mam parę nowych zabawek do przekroczenia wcześniej niedostępnych miejsc.

Ta gra spokojnie może być dla kogoś 10/10.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, cotek napisał:

Koszmar, mam na razie dość, trzecie podejście do 3 bossa może za tydzień xD Ale gra piękna :sir:

 

No 3 boss i droga do niego lekka nie jest. Nawet teraz jak czyszcze biomy dla znajdziek po raz kolejny i juz prawie sie nauczylem tego na pamiec to tak jak Square pisal, w trzecim te drony odbieraja smak zycia. Dodatkowo swiadomosc ze jak zgine to trzeba dymac od poczatku 3 biomy pod rzad dobijala mnie zaczynalem starcie z nim XD

Generalnie taktyka zawsze byla taka sama. Pierwszy biom ukonczyc najlepiej bez obrazen zeby juz zwiekszac sobie integralnosc, zlapac 400 obolitu na apteczke i astronaute, w drugim biomie wyczyscic droge do teleportu i nalapac obolitu ile sie da + zachowac wszystkie apteczki. Do tego w 3 biomie tez dorobic sobie apteczki no i z dobra bronia leciec na bossa.

 

Ogolnie to po patchu RNG poprawili, moze nie pod wzgledem ze jest latwiej bo gra nadal nie ma litosci ale czesciej wypadaja mi inne uklady, pomieszczenia. Dzisiaj biomy 4-6 wyczyszczone calkiem sprawnie. Zostaly mi biomy 2 i 3 z ktorymi idzie gorzej, dzisiaj i wczoraj ukonczylem kazdy po +5 razy i lacznie po jednej znajdzce xddddddd

 

btw xDDD

sxo02cq7z5x61.jpg?width=640&height=603&c

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.