Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Figuś napisał:

No weź nawet Yosp daje radę :lapka: 

  Ukryj zawartość

 

 

 

Pytanko do tych co ukończyli i robili true ending, też mieliście taki problem żeby znaleźć w 6 biomie sunface fragment?

Ta muzyka. :obama: Atmosfera 999/10.

Natomiast co do Sunface Fragment 6, to problemu nie miałem, bo i tak liżę ściany, więc nie przegapiłem, ale tak jak mówi Szyna - na poboczu jest fragment biomu, który nie jest oznaczony na mapie, ale widać go gołym okiem. Musiałem tam jedynie doskoczyć z dashem.

 

Dzisiaj będę leciał akurat 6 biom, więc jak ją namierzę, to zrzucę filmik. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Donatello1991 napisał:

Miałem robić przerwę a i tak gram codziennie i próbuję przejść ten biom 3, ale mnie już uj trafia konkretnie. Nie wiem czy to pech czy co. Jak miałem super run, zajebiście expiło postać to grę wyebało xd Brak mi już koncepcji, albo skilla najwyraźniej. 

Ta gra jest bardzo trudna więc nie miej do siebie pretensji. Dodatkowo jest losowanie i to że ktoś  inny przeleciał na luzie to nie  znaczy że to normalne. Ale im więcej będziesz grał tym bardziej będziesz znał zachowanie przeciwnika. Vide taki gość z mieczem, na początku zawsze mnie uderzał, później już było wiadomo że  trzeba odczekać aż ta smuga  chwile przy Tobie będzie i wtedy szybki odskok. 3 boss to przede wszystkim skakanie z platformy na platformę, i miej 1-2 dodatkowe życia.

 

31 minut temu, Donatello1991 napisał:

Miałem robić przerwę a i tak gram codziennie i próbuję przejść ten biom 3, ale mnie już uj trafia konkretnie. Nie wiem czy to pech czy co. Jak miałem super run, zajebiście expiło postać to grę wyebało xd Brak mi już koncepcji, albo skilla najwyraźniej. 

A biom nr 3 ma  ten plus  że można mocno  grać na dystans, dużo maszyn można zniszczyć będąc na oddalonej platformie, nawet ten najgorszy wielki robot może być pokonany strzelając  zza kolumn. 3 biom to przede wszystkim pokonywanie małymi kroczkami do przodu.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Rtooj napisał:

Ta gra jest bardzo trudna więc nie miej do siebie pretensji. Dodatkowo jest losowanie i to że ktoś  inny przeleciał na luzie to nie  znaczy że to normalne. Ale im więcej będziesz grał tym bardziej będziesz znał zachowanie przeciwnika. Vide taki gość z mieczem, na początku zawsze mnie uderzał, później już było wiadomo że  trzeba odczekać aż ta smuga  chwile przy Tobie będzie i wtedy szybki odskok. 3 boss to przede wszystkim skakanie z platformy na platformę, i miej 1-2 dodatkowe życia.

 

A biom nr 3 ma  ten plus  że można mocno  grać na dystans, dużo maszyn można zniszczyć będąc na oddalonej platformie, nawet ten najgorszy wielki robot może być pokonany strzelając  zza kolumn. 3 biom to przede wszystkim pokonywanie małymi kroczkami do przodu.

No będę próbował, bo tak łatwo się nie poddam, ale czytałem opinie na zagranicznych forach i dużo osób się wyłożyło na 3 biomie. Sama droga do bossa mimo skrótu potrafi nieźle uprzykrzyć życie. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem 5 biom, wbiłem pod gwiazdkę i w trzeciej fali miałem pięciu panów, co się teleportują. Co prawda najpierw trzech, ale dwóch w tym czasie się "materializowało", więc jeśli bym sobie nie poradził z tymi pierwszymi w miarę szybko, to musiałbym walczyć z pięcioma.

 

W ogóle gra chwilami rzuca takie chore ilości wrogów, że nie wiem co się dzieje xd

Mam też wrażenie, że z każdym przejściem rośnie ich ilość, ale to pewnie tylko wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz, to potrafisz.

 

Ja dzisiaj trzeci raz ukończyłem grę. Drugi raz w jednym, ciągłym runie.

Teraz jeszcze zabawa z kolekcjonowaniem śmieci (w międzyczasie wpadło 100% za pierwszy biom, jeden z głowy), ale wciąż mnie na Atropos ciągnie, więc póki co to będzie wciąż przyjemność.

Odnośnik do komentarza

OMFG ale się upociłem, jaki to jest sztosik. Zawsze byłem typowo casualowym graczem bardziej dla relaksu niż bawienie się w poziomy trudności. Bałem że się odbije ale to co się tutaj dzieje to jest amen 10/10 póki co, dużo nerwów ale warto. 
 

Czy R2 też powinien odbijać tak jak L2? 

Edytowane przez chodznaspacer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...