Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, schabek napisał:

 

Ja sprzeda sie 1,5-2mln sztuk to bedzie to swietny wynik. Ile konsol poszlo do dzisiaj? Chyba nawet nie 10mln. W przyszlosci dodadza moze jakies sejwy i czesc tych ktorzy sie odbili wroci. Do tego cena na pewno sporo osob przestraszyla. Sony raczej bylo swiadome do kogo gra jest kierowana wiec 20% uzytkownikow konsoli to bardzo solidny wynik.

 

Plus gra zebrała bardzo dobre oceny, więc raczej Sony powinno być zadowolone. 

 

Ciekawe co dalej z Housemarque - niby już rekrutują pod kolejną gierkę AAA. Raczej nie będzie to drugi Returnal, ale coś nowego. Ciekawy czy znowu wysokobudżetowy rogalik.  :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym tylko nie chcial zeby wrocili do gier AA, a jak juz to moze jako poboczny projekt. Tak wiem ze bylo fajnie i ambitnie ale do Returnala nie ma co prownywac nawet. Weszli teraz do ligi mistrzow giereczkowa i niech tam sie juz rozpychaja. Ale obojetnie za co sie zabiora to ich kolejna gra wjezdza day one.

 

Ciekawe czy jest w ogole temat jakiegos dlc ale pewnie marne szanse

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

od ręki jest jeszcze trochę kopii w Empiku, ale nawet w nich już są braki. na inne sklepy nawet nie liczcie, rzucili bardzo mało pudeł 

 

co do refleksji nad moim GOTY, nie można w to grać naiwnie licząc że świeży run w b3 uzupełni się zapasy po drodze. Nie nie :) idę sobie skrótem do b3 z pistolem, bez apteczek bez niczego, "spoko podniosę coś", wylatuje pierwsza chmara dronów, zdycham w 3 sekundy od czegoś co zazwyczaj zdycha w 3 sekundy

 

prep to podstawa moje drogie Selenki :p

Odnośnik do komentarza

Czaicie tekst Selene że czuje jakby ten Astronauta ją cały czas śledził?

 

No wiec tak

Spoiler

0lc1s7kyl2x61.jpg

SUclzQpp7OA03qOANuCnKb4gbPrtJeIv00HxMwYr

 

 

Aha i jeszcze jedno pytanko, czy działają u was te onlinowe pierdoły jak zwłoki innych graczy czy powiadomienia w appce że wasz znajomy poległ itp.? bo z niczym takim się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co sie wlasnie odjebalo. Startowalem do ostatniego bossa, zabil mnie w 2 drugiej fazie ale wrocilem przez reproduktor. Dorobilem apteczke i drugie podejscie do bydlaka ale... zamiast walki z nim odpalila sie koncowa cutscenka i polecialy napisy XD Wpadlo trofeum za zakonczenie ale boss dalej nieubity

 

9b4c0eeb139316917bf81ebcbc38dc52.jpg

 

Musze leciec od nowa ale nie mam teraz czasu na porzadny run. Mam tylko nadzieje ze szansa na walke z tym bossem nie przepadla bo sie wkurwie

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja zaliczyłem piękny run z 2 i 3 biomem całym, 3 boss mnie wyjaśnił niestety bo chwilę wcześniej zmarnowałem na 2 dużych Panach robotach figurke astronauty :/ Ale kuuuurde jaki to ma cały czas klimat :banderas: Też trafiły mi się fajne pasożyty np: jeden, który dawał 25% szans na przywrócenie przedmiotu jednorazowego po użyciu, miałem w ekwipunku 2 duże apteczki, a dzięki temu chyba z 5 razy mi je odnawiało. No i ta broń Hollow z ząbkowanymi pociskami to jest OP :banderas: Wieczorkiem może pobiegne jeszcze raz i się uda bossidło 3 ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza

Klimat 3 biomu jest przerażający, nawet nie wiem do czego to porównać, może kroniki Riddicka, przeleciałem za pierwszym razem więc znam tylko jeden układ lokacji, nie mogę się doczekać jak tam wrócę. 

Chyba jeden z najlepszych robakó to ten regenerujący życie, robi to całkiem szybko i można przetrwać nawet dwa hity na odrodzonym pasku. Najgorsze to te wydłużające zryw i melee oraz obrażenia przy podnoszeniu.

Odnośnik do komentarza

No ja też w sumie byłem tam tylko raz i fakt, jest creepy na maksa. I już wiem, że tych latających dronów nie cierpie i tych ich rakiet naprowadzających w ostatnim momencie.
Pytanko do Was, czy lecicie sobie bossów ze zrobionych wcześniej biomów ? Czy pakujecie postać czym się da i skrótami już walicie do tych odkrytych ? Coś z tych bossów po raz kolejny leci coś wartego ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, cotek napisał:

Pytanko do Was, czy lecicie sobie bossów ze zrobionych wcześniej biomów ? Czy pakujecie postać czym się da i skrótami już walicie do tych odkrytych ? Coś z tych bossów po raz kolejny leci coś wartego ?

Zależy jak sie biom ułoży, bo czasami mam tak że od razu są wrota do drugiej lokacji, a czasami tak że musiałem całą mapę przelecieć. RNG potrafi zabić run :)

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest jak się wleci pierwszy raz do miejsca gdzie jest tylko czasówka (np. w 3 biomie cztery platformy do gadgetów się opuszczają powoli) początkowo cały skafander się ma zafajdany i czeka się na czerwone trójkąciki ma mapie, nagle się okazuje że straciło się okazje i ona już nie wróci :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Śmieszne jest jak się wleci pierwszy raz do miejsca gdzie jest tylko czasówka (np. w 3 biomie cztery platformy do gadgetów się opuszczają powoli) początkowo cały skafander się ma zafajdany i czeka się na czerwone trójkąciki ma mapie, nagle się okazuje że straciło się okazje i ona już nie wróci :D 

Ta też na to natrafiłem xD Patrze, platformy się opuszczają, myśle a ni chu chu poczekam co się odjebie, no ale wyszło, że już nic xD

Odnośnik do komentarza

No akurat do trzech z nich udało mi się dolecieć.

W 4-tym biomie nie wszedłem po dodatki bo myślałem że to basen, okazało się że to tylko mokra podłoga.

Do pełni szczęścia brakuje jakieś planszy z  pokazaniem wszystkich wariacji pomieszczeń i odhaczaniem które się zwiedziło. Bo rozumiem że gra operuje jednak gotowymi rozwiązaniami, nie znam się na tym systemie rogue.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rtooj napisał:

Do pełni szczęścia brakuje jakieś planszy z  pokazaniem wszystkich wariacji pomieszczeń i odhaczaniem które się zwiedziło. Bo rozumiem że gra operuje jednak gotowymi rozwiązaniami, nie znam się na tym systemie rogue.

Nie wiem jak w dalszych biomach, ale w pierwszym spędziłem sporo czasu i segmenty są gotowe, jedynie ich kolejność jest losowa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cotek napisał:

Pytanko do Was, czy lecicie sobie bossów ze zrobionych wcześniej biomów ? Czy pakujecie postać czym się da i skrótami już walicie do tych odkrytych ? Coś z tych bossów po raz kolejny leci coś wartego ?

Chyba jedynym naprawdę sensownym powodem, dla którego warto ewentualnie powtórzyć bossa, jest sytuacja, gdy masz kostkę z artefaktem do zdeponowania. Ilość maszyn do tego przeznaczonych jest ograniczona i na pewno jedna jest za pierwszym bossem, a druga za drugim. Trzecia jest PRZED trzecim, więc jego już w zasadzie nie ma sensu powtarzać.

Ale nie wiem czy będąc w 3 biomie jest inna możliwość przejścia do czwartego, poza pokonaniem bossa.

 

Ogólnie te kostki bywają skrzętnie ukryte w biomach. Ostatnio jedną znalazłem w pierwszym świecie, za zniszczalną ścianą. Dlatego skusiłem się na ponowny pojedynek z pierwszym bossem, by potem ją zdeponować i odblokować artefakt.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kmiot napisał:

Ja wczoraj na farcie zdążyłem odpalić konsolę, zanim wyłączyło mi grę, by zainstalować patcha. W ogóle to nadal go nie zainstalowałem, bo od wczoraj nie zginąłem i jestem aktualnie w 5 świecie. Wyłączyłem tylko automatyczną aktualizację i mam nadzieję, że jak dzisiaj wrócę do gry, to będę tam, gdzie skończyłem xd

Kurde, takie mondre te konsole, a się nie domyśliła, żeby nie instalować aktualizacji, bo sobie nie życzę.

Wyłączyła grę, wgrała patcha, a mnie wyjebała z 5 świata z powrotem do 4.

No, ale nie gniewam się, bo gra się tak zajebiście, że z przyjemnością dzisiaj znowu zrobiłem przebieżkę po czwartym w celu dozbrojenia, więc jutro już na pewno cisnę piąty!

Profilaktycznie wyłączyłem internet w trybie rest xd

 

btw. ta jedna scenka w domu

monophy.gif

ale klimat robi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze to zgrupowanie płaszczek latających i ten diabeł z czerwoną łapą w małej komnacie z kolegą fioletową kulą z wiązkami.

Ale jak zaznałem wczoraj trochę biomu nr 5 to wiem że będę za nimi tęsknił.

Ogólnie szanuję twórców ze nie podjęli decyzji: upadek w przepaść - śmierć. Byłoby bardzo niefajnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...