Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie wkurwilem po tym jak zabralo mi walke z ostatnim bossem i usiadlem dzisiaj o 15 i przeszedlem calosc ponownie ale bez bossow. Ogolnie i tak trzeba to zrobic zeby skonczyc akt 3, odblokowac prawdziwe zakonczenie i pucharek. Trzeba zebrac 6 kluczy (po jednym na kazdy biom) i dopiero wtedy mamy secret ending i ostatnia sekwencje w domu. Oczywiscie nie musze dodawac ze klucze pojawiaja sie randomowo, moga byc wszedzie ale nawet nie musicie na nie trafic :reggie: Ja mialem mega farta bo udalo sie zebrac 5/6 kluczy za jednym razem. Jutro dalsze poszukiwania. Pieknie sie gralo, jak czlowiek zna juz przeciwnikow, mechaniki i wie jak sie poruszac to mozna leciec jak terminator. Jedynie te drony w 3 biomie napsuly mi krwi a tak to prawie sucha stopa przez kazdy etap.

Dodatkowo wpadl mi pucharek za 100% wyczyszczenie calego 1 biomu. Tu sie nawet zdziwilem bo wpadlo to przy okazji, a czytalem ze ludzie po kilkadziesiat razy powtarzaja kazdy etap zeby gra wyplula im akurat to czego potrzebuja. Wydaje mi sie ze ten patch co wlecial to moze troche litosci okazali i wrzucili wiecej znajdziek zeby nie powtarzac wszystkiego setki razy.

W sumie jak tak patrze to moze sie porwe na platyne bo tak czy inaczej nie chce mi sie w nic innego grac XD 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja też sobie zrobiłem taki ponowny run, pierwsze 3 akty + bossowie. Jak już mamy wszystkie dodatki na postaci i możemy wszędzie włazić, to robimy takiego koksa, że hej. Drugi boss, to padł w ogóle w 4 minuty chyba, aż sobie nagrałem. 3 podobnie zszedł. Jutro polecę sobie kolejne, ale na chwilę obecną, najtrudniejszy akt to 5, pomimo że bez bossa. Ogólnie po ukończeniu gry, można w końcu czyścić całe etapy, jedynie klucze trzeba gromadzić, bo czasami coś fajnego jest za drzwiami.

Co do kluczy, żeby odblokować akt 3, to trzeba najpierw odwiedzić domek minimum 5 razy, a ten nie zawsze jest otwarty. Nie wiem od czego to zależy, pewnie rng jak wszystko tutaj.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Patricko napisał:

Co do kluczy, żeby odblokować akt 3, to trzeba najpierw odwiedzić domek minimum 5 razy, a ten nie zawsze jest otwarty. Nie wiem od czego to zależy, pewnie rng jak wszystko tutaj.

Mogłem wejść do 3 aktu po dwóch wizytach w domkach, także nope. A domek się otwiera po walce z jakimś bossem zauważyłem, no i pierwszy raz po znalezieniu klucza ofkorz :hmm:

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

A ile jest sekwencji w domu? 6 chyba nie? Tez mi sie wydaje ze wejscie do domu jest po kazdym bossie, wiec wychodzi na to ze mialbym juz 5. Pierwsza po znalezieniu klucza i 4 po kazdym z 4 bossow. Teraz licze ze jak ostatni boss padnie to znajde ten 6sty klucz i odblokuje sie ostatnia scenka

Odnośnik do komentarza

W sumie po ukończeniu gry od razu poleciałem do 1 biomu, nie grałem 4 aktu i nie weszłem wtedy do domu, więc pewnie temu nie mam kluczy, bo w 1 biomie nie dało się wejść do domku. No nic, będziemy jutro walczyć. Teraz jak już wiem co i jak to gra się jeszcze lepiej. Polowanie na god roll Hollowa i bossowie padają jak muchy

Odnośnik do komentarza

Okazało się że w grze jest jeszcze jedna broń której wcześniej nie odkryłem :) W wersji polskiej nazywa się dyskownica. Ma jeden pocisk który się ładuje i odbija się od niektórych powierzchni. Prawie nie ma szans zdobyć tej broni przed ukończeniem gry bo potrzebne jest permanentne odblokowanie które zdobywa się po koniec 6 biomu a sama broń jest w 4 biomie w jednym konkretnym miejscu.

Edytowane przez szyna100
Odnośnik do komentarza

jest grubo. boss z biomu 3 padł za pierwszym razem, oczywiście na żyletkę xd już spadałem w przepaść i waliłem oporowo. chujek porobiony

 

dzięki za polecenie hollowseeker bo z nim i kilkoma dobrymi traitami to była przechadzka. no ale byłem konkretnie przygotowany tym razem, 1 duża apteka i 5 małych, z 3 parasite'y i tak z 8 artefaktów? :p było by źle jakby przepadło.

 

jadę dalej, no more obstructions. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schabek napisał:

Dodatkowo wpadl mi pucharek za 100% wyczyszczenie calego 1 biomu. Tu sie nawet zdziwilem bo wpadlo to przy okazji, a czytalem ze ludzie po kilkadziesiat razy powtarzaja kazdy etap zeby gra wyplula im akurat to czego potrzebuja. Wydaje mi sie ze ten patch co wlecial to moze troche litosci okazali i wrzucili wiecej znajdziek zeby nie powtarzac wszystkiego setki razy.

Ja jestem jednym z tych szczęśliwców którym brakuje mityczny Log 9, wszystko inne oczywiście zebrane, a po 2 tuzinach prób nadal nic.

Na razie olałem, wyczyszczę najpierw drugą część gry.

 

Jeszcze mały tip, atak melee ma iframe, więc jak coś nie wyjdzie i macie otrzymać obrażenia np. od tych wolno rozchodzących się czerwonych wiązek, wystarczy nacisnąć melee i zazwyczaj udaje się uniknąć obrażeń.

Edytowane przez iks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drugiego bossa udało się wczoraj pyknąć idąc trochę na jana, z połową paska życia, małą apteczka i astornautą. Jedynie w miarę dobry hollowseeker można zaliczyć jako atut. Jaką ta graje satysfakcje to ja pierdole. Oczywiście na 3 biomie bardzo szybko zostałem wyjaśniony przez drony XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Patricko napisał:

Moim skromnym zdaniem, dali za dużo broni na bliski dystans, a za mało na daleki. Na daleki mamy Hollowa, Carabine i ewentualnie pistolet. Reszta? Albo godzinę trwa zanim pocisk doleci, albo rozstrzał jest taki, że nic nie trafia.

 

a właśnie że nie :) wszystko zależy od traitów jakie masz na broni, trochę poczytałem r/returnal i to są mega popularne bronie :

- spitmaw + slug shot

- thermogenic launcher + full auto

robią z tych gunów szybsze firerate od carbine xd

 

niektórzy twierdzą że rotgland jest przesadzony i się boją o patcha że pójdzie nerf hmm :) mi się osobiście podoba pylon z tym jaką krzywdę robi dużym zbiorowiskom monsterków - naprawdę można grać tyloma setupami że czapki z głów dla HM

 

w nocy padł pan organista z b4, biom 4 to na razie mój ulubiony bo dokręca śrubę atmosferą i TĄ muzyką, ale to było dobre...

 

b5 dzisiaj ale potrzebna naprawdę dobra pukawa bo już widziałem ten poziom trudności tam :p

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, nero2082 napisał:

a właśnie że nie :) wszystko zależy od traitów jakie masz na broni, trochę poczytałem r/returnal i to są mega popularne bronie :

- spitmaw + slug shot

- thermogenic launcher + full auto

robią z tych gunów szybsze firerate od carbine xd

Miałemtego Spitmawa w jednym z pierwszych runów i jak on czyścił tych lamusów, to byłem w szoku. Jak mi wypada, to zawsze sprawdzam traity, bo z odpowiednimi ta strzelba robi sito. Warto samemu posprawdzać, bo odrobinę inny styl gry i już inne brońki każdemu będą leżały.

 

Jeszcze muszę zwrócić uwagę na ten granatnik, bo póki co niechętnie do niego podchodzę.

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj zrobiłem drugie podejści do drugiego bossa. Imo dobrze, że jest ten skrót, to szybko moża dolecieć. Widzę, że za dużego problemu z nim nie będzie, bo akurat późno grę włączyłem i na luzaku sobie pykałem a dwa paski poszły łatwo. Dzisiaj będzie duża eksploracja drugiego bioma i na koniec bossik do rozwalenia. 

Jakoś w Soulsach mimo, że śmierć bardzo dużo wybaczała, to bardziej bolała jak tutaj. Nie wiem czy to nastawienie czy co. Może przez to też, że gra jest bardzo szybka.

Tutaj zginę to mnie nawet to nie rusza. Zresztą jak już człowiek wpadnie w rytm to jedzie wszystkich równo. 

Śmiać mi się chcę jak ktoś piszę, że gra jest bardzo trudna. Nie jest. Wystarczy chcieć grać, a nie coś popykać i przelcieć na szybkiego. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Widzę, że za dużego problemu z nim nie będzie, bo akurat późno grę włączyłem i na luzaku sobie pykałem a dwa paski poszły łatwo.

Jeszcze możesz mienić zdanie, bo trzeci pasek jest problematyczny. Ja wczoraj się trochę bardziej przygotowałem, bo pobiegałem po biom1 zanim udałem się do dwójki i bossa i w końcu się udało. I to i tak wielkim szczęściem, bo powinienem przegrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.