Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ktoś mówił, że używanie tego Refractora (ta maszyna do niby zapisu gracza) powoduje, że wrócimy po śmierci, ale bez przedmiotów. Dzisiaj tego użyłem pierwszy raz specjalnie i wróciłem dosłownie ze wszystkim, tak jak w momencie robienia zapisu, bronie, artefakty, pasożyty, pasek zdrowia, itd. Może wtedy był bug?

Odnośnik do komentarza

No chciałbym tak po tym jak padłem na 3 szefie, niestety wróciłem golas xD Wróć, w sensie apteczek i astronauty nie było, reszta była czyli tak jak mówisz, ale ciul z tego jak sklep pusty, obolitu nie ma, wszystko poczyszczone, to se mogłem pomachać mu z tej platformy xD

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

returnal.thumb.jpg.e79ad0cbe3115096ef8d2260e3072731.jpg

 

No i platynka wpadła w sam raz na premierę RE8 :kaz:
Częstotliwość występowania niektórych pomieszczeń jest masakrycznie niska. Aby zdobyć ostatni glif musiałem zrobić dobrze ponad 50 runów biomu 2. OIstatnie kilkanaście to już był czysty speedrun. Bieg do przodu, ignorowanie  przeciwników, wpadanie do każdego pomieszczenia i już na pierwzy rzut oka wiedziałem, że w danym miejscu nic nie znajde. Ogólnie trudnośc platyny osobiście oceniam na 5/10 i to tylko ze względu na męczący grind kompletnie zależny od rng. Jakby nie brać po uwagę grindu to takie 3,5-4/10. Po opiniach recenzentów myślałem że sama gra będzie znacznie trudniejsza.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@elvis004

Ale ekstra, jest motywacja :D Widzę, że Hollowa też miałeś, zauważyłem po filmikach na YT że dość mało obrażeń Nemesisowi zadaje ta broń, niektórzy tym zwykłym karabinkiem albo wyrzutnią rakiet jechali mu równo. I skąd tyle apteczek Ci się ostało ? :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
[mention=15628]elvis004[/mention]
Ale ekstra, jest motywacja Widzę, że Hollowa też miałeś, zauważyłem po filmikach na YT że dość mało obrażeń Nemesisowi zadaje ta broń, niektórzy tym zwykłym karabinkiem albo wyrzutnią rakiet jechali mu równo. I skąd tyle apteczek Ci się ostało ?

Miałem pasożyta, który daje 40% szans na to że odzyskasz zużyty przedmiot i te 40% działało jak 100% bo co chwile mi odawiało apteczkę. Zapomniałem z tego wszystkiego używać drugiego przedmiotu na ladowanie adrenaliny na 5.0 bo by było jeszcze szybciej
Odnośnik do komentarza

Biom 3 widzę trochę platformowo, czyli to czego nie lubię. Oj bez ubicia wszystkich po kolei się praktycznie nie obejdzie. Próbowałem kilka razy przrunić do bossa, ale się nie udało xd 

Mam od początku gry ciekawego buga? Nie pisałem o tym, ale wczoraj tak mi pięknie postać " expiło" od biomu 1 , że pierwszy raz się tak wkur. Nawet po bossach nie miałem takiej urwicy. Mianowicie dosyć często mi się zdarza tak, że drzwi mi się nie otwierają, portale i nie mogę nic podnosić. Miał ktoś takie coś? Normalnie szybki restart cyklu i spoko, ale tak jest  u mnie codziennie. Nie wiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza

Do platyny brakuje jedna znajdźka w biomie 1, dobra rada od kolegi czach100, zamiast spokojnie zwiedzać biom 2, na szybko przebiegałem wszystko i patrzyłem tylko na mapę czy sa jakieś trójkąty. Na szczęście w biomie 2 nie ma pokoi gdzie może byc lockdown więc taki run zajmował 5 minut, godzina i oba brakujące glify wpadły. Na pewno coś jest w biomie 2 zglitchowane bo trofeum wpadło jak zdobyłem 19/20 glifów.

Odnośnik do komentarza

Też Wam tak ujowo działają aktywności dla Returnal żeby podglądnąć ile czego zebraliśmy?

4 Boss padł za 2 razem, 4 biom przyjemny za to 5 mi pokazał miejsce w szeregu

Oj będzie hard z dowiezieniem 3 kluczy

Przygoda mi się skończyła na 2 ziomkach z mieczami, końcówka czyszczenia jednej odnogi i nawet 1 klucza nie zdobyłem, będzie wyzwanie Jak broń polecacie na tej (pipi)a.ne latające drony?

Odnośnik do komentarza

Karty aktywności działają jak chcą, ja wyłączyłem internet w konsoli, wyłączyłem grę i wtedy włączyłem internet, karty się pojawiły i od tego czasu działają.

Na drony najlepiej mi się sprawdzał hollowseeker z perkiem portal.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Karty aktywności działają jak chcą, ja wyłączyłem internet w konsoli, wyłączyłem grę i wtedy włączyłem internet, karty się pojawiły i od tego czasu działają.

Na drony najlepiej mi się sprawdzał hollowseeker z perkiem portal.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka



Jeszcze jedno pytanko, do 100 % danego bioma a zarazem złotego dzbanka konieczne jest tez przejście złotego killroomu?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...