Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Na 3 biom ta sama taktyka jeśli chodzi o dotarcie do boss. Pierwsze podejście odblokować most, a potem. Biom1 podexpić i skrótem cisnąć prosto na bossa. Wyuczyć się w miarę pokoi i można dotrzeć bez uszczerbku. 

W tej grze nie ma sensu za dużo się bawić w przygotowywanie do bossa. W sensie czyszczenie biomów  i robienie nie wiadomo jakiej integralności. Bossowie to kwestia wyuczenia ich ruchów i faz. 

Odnośnik do komentarza

Jak się szykowaliscie na 3 biom?
Z 1 skrótem do 3 odrazu?
Wiecie żeby to wyszło optymalnie cena/jakość xD.
Wiadomo że lev broni podbije na wejsciu.
Pozostaje kwesta integralności bonusów artefaktów.
No nie usmiecha mi się grać godzinę do bossa żeby instant wperdol obskoczyc.
Chodzi o to zeby tam dojść w miarę szybko i w miarę przygotowanym.
Jakieś tipy?

Chcesz powiedzieć że za każdym razem warto robić bossa z 1 biomu?
Jakie są plusy bo ja zawszę go omijam.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Do 3-go się inigdy nie szykowałe, bo w szale bojowym przeszedłem go na raz po bossie nr 2, ale:

- czyścić cały 1 biom bez bossa, z dużym naciskiem na zbieranie obolitu i kupno zębatki (wzmocniona szabelka do niszczenia żółtych pól siłowych) i astronauty,

- 2 biom - pustynia i sruuu przez teleport do biomu nr 3.

Całość to przyjemna podróż przy okazji oczyścisz biom 1 ze scout logów i glifów.

 

Mi brakuje 2 glifów (jeżeli biom 2 nadal źle liczy glify) 2 scout logi i 2 kostki. Szkoda że nie wiem dokładnie które kostki, chociaż wiedza które glify mi brakują nic nie pomaga ;]

Odnośnik do komentarza

3 boss zrobiony.
Wchodziłem tak napakowany ze nie było bata.
30% atak/obrona 250 integralnosci karabin 14lev duża fiolka.
Generalnie znów powiem że prosty.
Jak już się ma wiedzę co warto brać artefakty/pasożyty to jest ez.
Najgorzej jak człowieka pod kusi i nałapie uszkodzeń.
Co ciekawe w 3 biomie nie znalazłem 1 raz pokoju z fabrykantami tego głównego.
Jestem pewien że wszystko przeszukałem.
Wchodziłem na bossa z 1000 obolitu a teraz mi wszystko wyzerowalo.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Największą trudnością nie jest pokonać bossa tylko do niego cierpliwie dojść lub też nie wkurzyć się kiedy podwinie nam się noga po dłuższym runie. Szczerze mówiąc bossowie do 4 biomu to raczej pikuś a to głównie za sprawą genialnego dasha, który jest dość długi i gwarantuje nieśmiertelność. Kolejna świetna mechanika to overload, który znamy przecież z Alienation. Ta gierka to zdecydowany sztos.

Odnośnik do komentarza

O dziwo boss organista i ten ostatni padli u mnie za jednym runem z tego co pamietam. A ile nagryzlem się tynku z nerwów przy bossie 3.

 

Chyba każdy doświadcza tej gry inaczej.

Biom 4 ma tę zaletę, ze startujesz od lvl 15, więc tylko znaleźć plujkę lub elektropręty i wszystko będzie zdychac po drodze (ofkors jesli nie zespawnią się jakieś skurwysyny w polowie drogi xd)

Odnośnik do komentarza

Brakuje jakiegoś trybu w którym można by samemu wybrać artefakty i przedmioty na jakimś etapie, niektóre są naprawdę fajne a losowość powoduje że można kilkadziesiąt godzin ich nie spotkać, np. superdash z czerwonymi wyładowaniami, dostałem go na początku przygody z 2 razy, od tamtej pory ani w skrzyni ani w fabrykatorach tego nie ma. Pobiegałbym sobie też z samodzielnie wybraną bronią a nie że może kiedyś ją dostanę pod koniec jakiegoś biomu...

Już pisałem, mini edytor poziomów z wyborem wyposażenia i byłoby 120% cukru w cukrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...