Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem wczoraj przygodę z Keną i powiem Wam, że bardzo fajna gierka. Co prawda dopiero mam godzinkę gry i tam szukam tego brata tych dzieci, ale gra piękna i taka dobra propozycja po dłuższych i bardziej skomplikowanych grach.
Momentami potrafią mnie dojechać jak tych pionków jest większa ilość. Walczę głównie wykonując uniki bo parowanie na razie mi nie idzie i nie mogę wyczuć okienka. Świetna zabawa się szykuje :)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj też pierwszy raz zagrałem w Kenę z pół godzinki. Byłem zaskoczony jak przy pierwszym bossie szybko zycie ubywa. Gierka wydaje się fajna tylko zupełnie nie trafia w mój gust, nie lubię takich słodkości i nie wiem czy będę grał dalej :( Pomysł ze zbieraniem tych czarnuchów które dają różne umiejętności bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem na ostatnim poziomie trudności z dostępnych ale przy pierwszym subbossie musiałem zmienić jeden niżej. Ogólnie to początek jest najtrudniejszy przez brak skilli ale potem też trzeba się pilnować jak mobki rzucają projectile w czasie walk. 

 

Cisnę dalej bo jest fajnie. Dwa pytania: te niebieskie kryształki to tylko do kupowania czapek i strojów? NG+ coś wnosi więcej/przenosi skille czy wszystko trzeba od nowa cisnąć?

Odnośnik do komentarza

Ja teraz śmigam po tym lesie i świątynia boskiego drzewa jest na tapecie. Ale jak to ogarnę bo faktycznie jak wrogów jest dużo to potrafi być trudniej, to wrócę bo widzę, że nie mam poodkrywane miejscówek np punktów medytacji czy tych doręczeń. Gra mi się bardzo fajnie bo to taka gra na prawdę przyjemna. Młot z rotami fajna sprawa bo odblokowałem :)

 

Miła odskocznia od rozbudowanych gier, choć kilka razy już coś pominąłem i przypadkiem przy kolejnym przechodzeniu danego fragmentu mapy coś znajduję.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem historię Taro o ile walka idzie mi super to w tych znajdźkach jestem lamus :reggie:Znalazłem tylko jedną pocztę do dostarczenia i chyba 2 punkty medytacji, najlepiej mi idą roty, i te kwiatowe kapliczki, a mimo iż mapa nie jest jakoś szczególnie wielka potrafią być niektóre rzeczy nieźle schowane.

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie irytuje ten brak chronologii w tym sensie, że obleciałem las i teraz mogę pootwierać dodatkowe miejsca w wiosce, w tej pierwszej nie mam wszystkiego odkrytego i sporo mi tam zostało, a teraz poszedłem do drugiej gdzie zaczyna się misja dla Rzemieślniczki. Wolałbym czyścić wszystko od razu i dopiero przechodzić do kolejnego obszaru, ale na razie jeszcze mnie to na tyle nie denerwuje żeby odpuścić bo zabawa jest fajna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...