Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie guzik obchodzi czy dla dużych czy nie.

 

kto obmyślił system parowania/blokowania na milisekundy?! Jeszcze pod tym klawiszem idą inne czynności które częściej wchodzą i obrywamy?

 

A same uniki przewroty i podskoki niestety. Nie zawsze ratują. Mogliby ułatwienie dać przy przewrocie podskoku, że unika demagu:unknown: a nie ze robi przewrót i obrywa i tak. Paranoja:wallbash:

 

Ten system walki jest irytujący. Nie musza być to proste walki, ale mnie irytujące przez takie drobnostki jeszcze na normalu.

 

Dlaczego w Horizon czegoś takiego nigdy nie uświadczyłem a wykonywałem choć na Normal trudne chellenge?

 

Jeszcze sam system zapisu i wczytywania jest w takim miejscu, że pewne animacje musze po X razy oglądać lub coś wykonywać.

 

Grafika śliczna. Ale sama walka to mi przypomina gry z kadridży Contra jak nic z powtarzaniem od nowa i od nowa. My mamy 2022 już rok niż 80 ubiegłego wieku.

 

Jeszcze ataki i uniki to są do 1 pixeli by się uchroni. Paranoja. :wallbash:Takie rzeczy odbierają przyjemność.

 

Niestety ale ja stary jestem na tłuczenie w gry, które wymagają 1000% skupienia, precyzji, refleksji jak Bogowie Olimpu i cierpliwości by 100 razy jedna rzecz powtarzać:unknown:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem na mistrzowskim poziomie piękna gra prawie tak samo trudna jak soulsy i niohy . Świetna oprawa graficzna , system walki prosty ale bardzo intuicyjny w tego rodzaju grach unikam bloków wolę fikać czy odskakiwać i tak właśnie przeszedłem tą świetną giereczkę :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, malin1976 napisał:

Przeszedłem na mistrzowskim poziomie piękna gra prawie tak samo trudna jak soulsy i niohy . Świetna oprawa graficzna , system walki prosty ale bardzo intuicyjny w tego rodzaju grach unikam bloków wolę fikać czy odskakiwać i tak właśnie przeszedłem tą świetną giereczkę :)

No ja też zdecydowanie wolę odskakiwać i robić fikoły w gierkach zamiast parować. Ofc czasami jest to wymagane i robię, ale tak to głównie uniki.  

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trudno się zgodzić. Kolorowy i ładny świat na pewno a reszta zjadliwa dla tego mikrona co to się podniecają przejściem Sekiro bez hita. Gra przede wszystkim powinna być przyjemna a tu jest frustrująca, nie dla każdego i tak sobie myślę, że pierwotnie po jej przejściu autorzy stwierdzili, że niczym nie zaskakuje i doyebali jakieś wkurwiajace motywy to przynajmniej ludzie zapamietają grę z powodu poziomu trudności. Mocne 6+/10 

Edytowane przez addhoc
  • beka z typa 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jest wymagająca przy bossach to fakt ale zdecydowanie nie lubię bardzo trudnych gierek, fanem soulslikow nigdy nie byłem i jakoś nie widzę w tej gierce jakiś przegietych momentów, parę prób i płynnie do przodu. Nic mnie nie irytowało, a właśnie irytacji wystrzegam się w grach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak coś to Kena obecnie w promce na storze za 90 zł. Chyba łyknę, jak tak każdy chwali i akurat umili mi czas przed Hogwartem.

 

Edit: Pograłem wczoraj chwilę w Kenę, pierwsze co się rzuca w uszy to soundtrack, jest geeeenialny! Strasznie czuję podobny vibe muzyki do Ni no Kuni.

Edytowane przez Faranell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dali w plusie to testuje. Kurczę jaka ta gra ładna, kolory takie żywe, lokacje mi się z Fable kojarzą,w sensie takie jakieś baśniowe. Animacja postaci-coś pięknego. Animacje rotow tez rozczulające,rozczulające 40sto letniego chłopa :mevek:. Tytuł naprawdę bardzo ładnie wyglada i jak ogarnę Rage 2 do końca siadam od razu do Keny :potter: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...