Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem specjalnie na tego patcha no i jest, tylko coś mi świta, że ten najwyższy poziom trudności był wcześniej zablokowany? Wziąłem ten mistrzowski, zobaczymy jak mi pójdzie, chyba, że mi odradzacie? :drag:. Cutscenki są też chyba w 60 fps bo wcześniej były chyba w 30 fpsach. 

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Pierwsze ze strzelaniem łatwe. Ale walkę zrobiłem w 2m30s. W drugim zestawie pierwsza walka łatwa, ale w drugiej miałem 11 minut jak zginąłem w piątej rundzie, a dodatkowy cel jest za 8 minut :balon:

Zmieniłem na hard i dwa pierwsze zestawy poszły w całości. Za pierwszy dostaje się bardzo dobry amulet jak zrobimy dodatkowe cele.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem wczoraj i piękna to była przygoda, zmieniłem jednak tego mastera na wysoki poziom trudności i chyba niepotrzebnie, bo jedynie problemy sprawił mi Taro, ale to raczej standard w takich grach, gdzie masz słaby poziom na początku. W ogóle jest to dla mnie najlepszy boss pod kątem walki i klimatu. Warto było się na początku uczyć parowania i go maksować, bo pięknie gra za to wynagradza. Fajnie by było, gdyby dali kiedyś jakieś dlc, ponieważ ta zimowa kraina pod koniec aż się o to prosi i byłem trochę rozczarowany, że nie było nic tam więcej. Następną grę tego studia biorę w ciemno:usmiech:.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Taro na Masterze w NG+ padł. Ogólnie nie wydaje mi się aby było jakoś bardziej trudniej niż w zwykłej grze, mając wszystkie ataki dostępne jest się dość potężnym, więc większe ilości i mocniejsi wrogowie jakoś to balansują. Te dzieci stworki co się do nas doczepiają najbardziej chyba wkurzają, bo ten mały samuraj jest dość znośny. Ciekawe czy jacyś nowi przeciwnicy dojdą jeszcze później.

Spoiler

 

Oj nawkurzałem się, ale po iluś tam razach spróbowałem ominąć dodatkową fazę i poszło łatwo. Bez tego walka zdecydowanie trudniejsza niż Taro.

 

Już zakładam grając na Masterze, na bank będzie fajnie.

 

183a2eb1dac24-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

New Game+ na Mistrzowskim poziomie pękło. Bardzo fajnie, że dodali ten tryb, szkoda jedynie, że tak późno. Ogólnie to mając do dyspozycji cały wachlarz umiejętności Keny plus bonusy ze świecidełek, przeciwnicy padają bardzo szybko. Jedyna trudność jest wtedy jak mamy na raz do czynienia z dużą ilością wrogów, a o to w NG+ łatwo, bo starcie są pozmieniane, przeciwnicy których poznajemy później pojawiają się wcześniej plus może ich być więcej.

Starcia z bossami mają nowe fazy i ataki, ogólnie jest bardzo fajnie. Część szefów jest odczuwalnie trudniejsza (np Warrior), a część łatwiejsza (ostatni boss) niż w zwykłej grze. Nowe bomby są OP i polecam używać ich regularnie. Parry jest jeszcze bardziej przydatne.

Ostatnia piątka bossów w spoilerze jakby ktoś chciał.

Spoiler

 

 

 

 

 

Po zrobieniu i zebraniu wszystkiego, w sklepie brakuje mi 7 czapek (6x 100 kryształów, 1x 10). Nie wiem czy nie są one z wersji Deluxe czy może będą dodane później.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grę w końcu skończyłem bardzo przyjemna przygoda, trochę może miejscami zbyt infantylna, ale za to bossowie pod koniec równoważą to wyzwaniem dla prawdziwych mężczyzn. Złego Rota pokonałem za pierwszym razem mając milimetr energii, spociłem się jak mysz. Teraz chwilkę polatam po lokacjach i poszukam znajdziek. Pytania:

1) wszystkie skrzynie i wisiory znajdę przez maskę? Duży zasięg jest tej maski?

2) czy te dodatkowe amulety z DLC na osobnej zakładce zostały umiejscowione w świecie jako dodatkowe skrzynie? Bo znalazłem parę w starych lokacjach.

 

Grało się świetnie, system trochę drewniany, skakanie komiczne, ale tak naprawdę poza idiotycznym pływaniem wszystko było ok. Grafika robi wrażenie, najbardziej podczas przemierzania tej dużej połączonej krainy. Mam wielką nadzieję że robią sequel, bo po dopieszczeniu wszystkich rzeczy, to będzie wielki hit.

Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem bo użyłem jej tylko z trzy razy w podstawce. Jakby się dało w niej poruszać to by była bardziej przydatna.

2. Niektóre są z Wyzwań, niektóre ze skrzyń, a niektóre za losowe pojedynki czy wyzwania strzeleckie w lokacjach. Jeden dodatkowy rząd jest do odblokowania w NG+.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

1. Nie wiem bo użyłem jej tylko z trzy razy w podstawce. Jakby się dało w niej poruszać to by była bardziej przydatna.

2. Niektóre są z Wyzwań, niektóre ze skrzyń, a niektóre za losowe pojedynki czy wyzwania strzeleckie w lokacjach. Jeden dodatkowy rząd jest do odblokowania w NG+.

 

Brakuje mi jeszcze jednej umiejętności za 400, amulety też wymagają trochę exp., do tego brakuje ok. 13 rotów, czy uzyskam to wszystko podczas przeszukiwania lokacji, czy się nie da w pierwszym przejściu?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...