Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę się z tą środkową naszarpałem mało było tam czasu, a wrogów sporo. Teraz w tej drugiej wiosce chwilę walczyłem ze skrzynią co wypada mag i tam też czas dość krótki, ale udało się za 4 razem :)

 

A powiedzcie mi czy jeśli wyszedłem z pierwszej wioski i tam mam niepokończone rzeczy, ale nie mogę nigdzie wejść to w dalszym etapie będą np te duchowe przesyłki do tej wioski jeszcze bo nie wszystkie domu mam uwolnione czy po prostu coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jaki to jest typ gry A, AA, AAA a może indyk nie znam się na tej nomenklaturze, ale życzyłbym sobie więcej takich gier jak Kena.

Podoba mi się graficznie, fajny i przejrzysty system walki, a przede wszystkim różnorodny. Grałem na najwyższym poziomie dostępnym przy pierwszym przejściu i jest momentami wymagający, ale nie jest to jakaś solidna trudność.

Grało mi się bardzo przyjemnie historia w grze ciekawa, gra na kilkanaście godzin co jest dla mnie atutem po dużym Wiedźminie 3 i przed HFW.

Długo zwlekałem z ograniem Keny i żałuję bo świetna pozycja i oby więcej takich tytułów.

Polecam każdemu kto jeszcze nie ograł :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja własnie wczoraj zacząłem przygodę z Keną i też odpalilem odrazu na mistrzowskim poziomie. Za mną około 2h grania i czasem faktycznie umrę ale nie jest to tak irytujace jak w przypadku soulslike ;) Jedynie troche irytujace jest kiedy w natłoku akcji musisz wycelowac w konkretną funkcje skillem rota, to powinno zostac poprawione. 

Sama gierka na ta chwile bardzo przyjemna, ładna grafika, udzwiekowienie i klimacik z rodem disneya powoduje ze gram dalej. Odpalilem kilka dni wczesniej Nier; Replicant i po 1h nie chce do niej wracac, tutaj jest calkowicie na odwrót. 

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem. Brakowało mi takiej kolorowej gierki z motywami uzdrawiania świata niczym w Okami, a jako, że wielce cenię sobie filmy Ghibli to widziałem tutaj również wiele z ich uwielbienia dla natury. Super muzyka i całe udźwiękowienie, począwszy od miłych dla uszu głosów aktorów, a skończywszy na dźwiękach plumkania gdy odkrywamy roty. Trudno się nie uśmiechnąć gdy na ekranie materializuje się ten czarny pluszak z bananem na ryjku - strasznie to pocieszne i urocze, a jeszcze jak Kena mówi mu "hi" to już w ogóle moje 34-letnie serce mięknie. :ohboy:
Grałem na Normalu i gra była wystarczająco wymagająca. Przy niektórych bossach i tak solidnie się namęczyłem, a doświadczenie z dawno odgrywanych Dark Souls 3 zdecydowanie się przydało. Nie opanowałem jednak parowania i ograniczałem się do używania tarczy bez timingu na ataki. Najbardziej mi się podobała walka z Rzemieślniczką, ale większość bossów była przyjemna do rozwałki (świetny był też np. Łowca, z którym walczymy w lesie). Gra najbardziej przekonała mnie do siebie w drugim "świecie", gdy zyskujemy bombę potrzebną do lewitacji kamiennych bloków - super patent w którym trzeba połączyć spostrzegawczość z umiejętnościami platformówkowymi. Do tego gra ma super prosty system ulepszeń, który nie odrywa człowieka na długo od właściwej gry (patrzę tu na przekombinowany system w GoW Ragnarok).

 

Przywalę się tylko do jednej rzeczy, za co pewnie dostanę minusa, ale cóż - mianowicie bardzo się zdziwiłem, że w takiej bajkowej grze jedyny wątek miłosny jest wątkiem LGBT. To są już jakieś żarty.

 

Tak czy owak super gra i bardzo się cieszę na myśl, że twórcy pracują nad nową grą na PS5. 

Edytowane przez Wojtq
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...