Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem grę na hard. Poza kilkoma powtórzeniami na Toshim i ostatniej fazie głównego bossa poszło całkiem płynnie. Czas to ~18 godzin, teraz muszę dozbierać pojedyncze znajdźki czyli będzie 19-20. Czas przyzwoity i BARDZO miłe zaskoczenie tym tytułem.
@Square pisałeś gdzieś wcześniej o różnicach master względem hard. Możesz przypomnieć ?

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta najbardziej odczuwalna to, że traci się odrobinę odwagi za każdym razem jak zostaniesz trafiony, więc nie raz może być sytuacja, że chcesz użyć specjala, ale nie możesz bo właśnie się oberwało. Inne różnice to trochę więcej zdrowia przeciwników np. trzeba dwa strzały z łuku zamiast jednego, no i biją też mocniej chyba.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poziom trudnosci? Hard duzo ciezsze niz Master. Po opanowaniu harda potem gramy w to samo, tylko z mniejszym marginesem bledu, ale jestesmy juz wyuczeni wszelkich zachowan wrogow i umiemy na to odpowiadac w dobrych momentach. Gdyby mozna bylo w Master grac na starcie, to by byl problem jak w "Give me God of War".

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, balon napisał:

Sama recka faktycznie dobra merytoryka, tylko ta ocena :yao: Jakby była wyższa to byłoby serce, tak jest plusik:)

Stosuje sie do skali:

 

1-2 to badziewia

3 to badziewie, w które da się w ogóle grać

4 to meh, ujdzie, coś mogło z tego być

5 to typowy średniak

6 to gra, która ma coś w sobie, albo po prostu jest miodna, ale targają nią liczne problemy

7 to (naprawdę) dobra gra

8 to świetna gra, w której wady prawie nie mają dla mnie znaczenia

9 to istne kozaki trafiające w mój gust

10 to moje ulubione tytuły, które miażdżą mnie całościowo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem ogrywać...ależ to siadło. Niby wszystko w tej grze już kiedyś było, nie ma tu w zasadzie nic odkrywczego ale...no nie można się oderwać. Nie wiem czy to design poziomów, który jest imo fantastyczny tak pod kątem rozbudowania i dizajnu jak i klimatu samej miejscówki, czy może muzyka potęgująca klimat tej całej przygody czy oprawa sama w sobie.

 

W tej cenie nie zagrac chociaż i nie sprawdzić to grzech.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...