Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Dzięki Japonii nikt o tym zjebanym proteście nie będzie pamiętał, tylko o tym że niemiaszki przejebaly. Danke Japonia.

Piękne to było zwycięstwo :kaz:

 

10 minut temu, SebaSan1981 napisał:

https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/japonscy-kibice-po-wygranej-z-niemcami-posprzatali-stadion/60xdq4f,3796b4dc

 

Japończycy jako piłkarze i ludzie - klasa sama w sobie! Nawet stadiony sprzątają po meczach!

Wiadomo, nie tylko wyższa kultura konsolowosci :sonkassie:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio oglądałem jakiś dokument o Hiroszimie. Przed szkołą dla takich małych dzieciaków jak na tym filmiku, stoi pomnik upamiętniający ofiary atomówki, dokładnie dzieci, które chodzili do tej szkoły. Każdy jeden, ten mały kitajec przed wejściem do szkoły, kłania się przed pomnikiem. Zupełnie inne wychowaniem i kultura.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja zamiast mundialu bojkotuje w pewien sposob KS. Nie chce mi sie tego ogladac bo i za duzo i po meczu polakow pewnie to samo pier.dolenie co zawsze. No ale wlasnie, to samo? Kowal griluje jak leci czy narracja, ze czesio top? Dobrze gdzie indziej zauwazaja, ze brzeczka by rozje.bali na kawalki po takim meczu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Mejm said:

Ja zamiast mundialu bojkotuje w pewien sposob KS. Nie chce mi sie tego ogladac bo i za duzo i po meczu polakow pewnie to samo pier.dolenie co zawsze. No ale wlasnie, to samo? Kowal griluje jak leci czy narracja, ze czesio top? Dobrze gdzie indziej zauwazaja, ze brzeczka by rozje.bali na kawalki po takim meczu.

 

Też nawet jednego programu nie oberjrzalem mundialowego, nic ciekawszego niz wlasna opinia o meczu i przejrzenie kilku twitow czy wpisow o ciekawostkach nie powiedzą. A Himalaje hipokryzmu jak zwykle zakolak, ktoremu czesiu sklad i taktyke zdradził juz 2 miesiące temu rzekomo :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...