Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, schabek napisał:

 

:drakeyeah:
 

standardowo. Mecz chujowy wiec wywracamy wszystko na cyce i gramy inaczej. A kurwy stanowskie i inni pomylence z obozu 711 beda mowic ze sztab ma dlugofalowy pomysl na zespol i nie mota sie jak gowno w przereblu

Bereszyński na wahadle nie po swojej stronie? Brzmi jak recepta na sukces. No chyba, że Zalesky ma zaliczyć redemption arc :papa:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

46 minutes ago, Mejm said:

Ja zamiast mundialu bojkotuje w pewien sposob KS. Nie chce mi sie tego ogladac bo i za duzo i po meczu polakow pewnie to samo pier.dolenie co zawsze. No ale wlasnie, to samo? Kowal griluje jak leci czy narracja, ze czesio top? Dobrze gdzie indziej zauwazaja, ze brzeczka by rozje.bali na kawalki po takim meczu.

Po meczu Polska - Meksyk Kowal dostawał w studiu wylewu i bardzo jechał po kadrze

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jestem mocno do tyłu z aktualnym składem Korei - mało chłopa kojarzę, ale info o koreańskim stoperze z Napoli, (Kim Min-Jae) który jest zdeczka nie do przejścia :banderas:

Korea i Japonia jak zawsze dobrze przygotowanie taktycznie, szybkość i skrzydła działają bez zarzutu - klucz to skuteczność. Czy uda się strzelić? Co do Urugwaju któremu też kibicuję, to mam wrażenie, że im bardziej kreatywny i odmłodzony ten środek pola - tym gorzej grają. Betancur czy Valverde zastąpili zwyczajowych siepaczy w postaci Diego Perezów i Arevalo Riosów, ale wcale to nie wpływa to na ilość sytuacji bramkowych. To samo było na meczach z mocniejszymi rywalami na Copa America. Celestes chyba we krwi mają obronę i kontratak i ciężko to zamienić na coś bardziej kreatywnego.

Co do Kamerunu to spodziewałem się więcej. Podobno hajsy wypłacone jak nigdy w Afryce, nie ma się o co kłócić, myślałem że w końcu pukną tych Helwetów, a w drugiej połowie wymiękli. Zmiany nic nie wniosły, mimo wszystko Rigo Song wydaje się dobrym wyborem w kwestii trenerki. Nie tracę wiary w regularnie poskramiane Nieposkromione Lwy.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...