Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aż strach po naszym meczu oglądać inne. Japonia-Niemcy, Kanada-Belgia, Stany-Anglia. Zespoły praktycznie bez żadnych gwiazd i grają jak równy z równym z potęgami, bez żadnego strachu. A my do chuja z potęgą światowego futbolu Meksykiem wypierdalamy cały mecz piłkę w pizdu, bo wg trenera tacy zawodnicy jak Lewandowski, Bielik, Krychowiak, Zieliński, Cash itd. nie są w stanie grać normalnie w piłkę przeciwko Meksykowi.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Na początku to się oglądało Kanał Sportowy. Ale z czasem wyszło (przynajmniej ja tak uważam) jakimi to hipokrytami są Ci zajebisci mejweni i jak kreują rzeczywistość wg własnych upodobań.

Stanowskiego lubiłem bardzo, dzisiaj uważam go za zwykłego dziada

Tematyczne programy imo trzymają poziom, zawsze Curva Sud wjeżdża z Tomkiem Lipińskim w Poniedziałek a i Football Bloody Hell nie pogardzę. Młodzi dziennikarze wypadają o wiele bardziej profesjonalnie niż zalożyciele kanału. Hejt Parki oglądam tylko po reprezentacji a inne raki omijam szerokim łukiem. Smokowski wkurwia mnie najbardziej w sumie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Na początku to się oglądało Kanał Sportowy. Ale z czasem wyszło (przynajmniej ja tak uważam) jakimi to hipokrytami są Ci zajebisci mejweni i jak kreują rzeczywistość wg własnych upodobań.

Stanowskiego lubiłem bardzo, dzisiaj uważam go za zwykłego dziada

Stanowski to byznesmen. Wlaczylem na przewijaniu ten filmik z mundialowym zero i praktycznie caly czas reklama. Ten park z pawiami tez wydaje sie jakby sponsorowany pod promocje Kataru.

 

Paradoksalnie czesciej obejrze na weszlo stan futbolu, bo 1h spokojniej dyskusji jest idealna, gdzie kiedys to sie odpalalo specjalnie bo Kowal jechal po grajkach. KS to dla mnie teraz jazgot, pier.dyliard formatow, baner reklamowy i masa randomow. I nie uruchomilem od nich nic poki co (no to co ofi wrzucil ale nastepnym razem sie nie nabiore).

  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gregorius napisał:

Tematyczne programy imo trzymają poziom, zawsze Curva Sud wjeżdża z Tomkiem Lipińskim

No bo akurat inni dziennikarze starają się zachowywać jakikolwiek obiektywizm i rzetelność. Tomek Lipinski czy Bartek Gleń zawsze na plus. 

A tej fantastycznej czwórki patomejwenów to ciężko się słucha. Oni teraz idealnie by się nadawali do napierdalania się we freak fightach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...