Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, ASX napisał:

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na XSX:

 

 

- znana data premiery (niewiadomo kiedy dokładnie gra trafi na PS5)

- będzie można w nią zagrać w dzień premiery w game Passie za przysłowiowe 4 zł (zamiast płacić pełna cenę 250 zł na PS5)

- mocniejsza konsola co powinno przełożyć się na to że wersja na Xboxa będzie lepsza (ostatni przykład Metro Exodus)

 

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na PS5

- implementacja w grze dodatkowych funkcji pada (adaptacyjne trigery i haptyczne wibracje)

 

4zł vs 250zł, to wystarczający argument, którą platformę wybrać :problem:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ElGritar napisał:

4zł vs 250zł, to wystarczający argument, którą platformę wybrać :problem:


Wypożyczanie na czas nieokreślony vs kupno gry na stałe w wersji pudełkowej (liczę na jakiegoś ładnego steelbooka (również to może być wersja na Xboksa) - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :) Czuję mega hicior, a takie chce mieć w pudełku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lukas_AT napisał:


Wypożyczanie na czas nieokreślony vs kupno gry na stałe w wersji pudełkowej (liczę na jakiegoś ładnego steelbooka (również to może być wersja na Xboksa) - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :) Czuję mega hicior, a takie chce mieć w pudełku.

Game Pass czy kupienie gry na własność? najlepsze jest to że Xbox to jedyne miejsce gdzie masz taki wybór ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ElGritar napisał:

4zł vs 250zł, to wystarczający argument, którą platformę wybrać :problem:

Jak kolega napisał, że nie posiada XSX tylko PS5, a jak wyłączność ma być tak krótka jak plotki mówią to chyba lepiej poczekać i wydać 250zł niż kupować konsolę za 2304zł ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:

No jeszcze jest PS Plus, w którym gry nie znikają po jakimś czasie.

Za to są dostępne tylko przez miesiąc, a jak nie trafisz w okienko no to chuj.

 

O czym mowa, koleś ma PS5, gra prędzej czy później trafi na PS5. Jeśli nie ma turboparcia na grę to poczeka i kupi na PS5, można zamykać temat.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rozi napisał:

No jeszcze jest PS Plus, w którym gry nie znikają po jakimś czasie.

 

Porównanie PSPlus do XGP jest niemiarodajne, bo temu pierwszemu raczej bliżej do GwG i tam surprise, surprise gry też nie znikają. :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Game Pass czy kupienie gry na własność? najlepsze jest to że Xbox to jedyne miejsce gdzie masz taki wybór ;)

PS Plus czy kupienie gry na własność? Na Playstation też masz wybór.

 

56 minut temu, Bzduras napisał:

Za to są dostępne tylko przez miesiąc, a jak nie trafisz w okienko no to chuj.

 

O czym mowa, koleś ma PS5, gra prędzej czy później trafi na PS5. Jeśli nie ma turboparcia na grę to poczeka i kupi na PS5, można zamykać temat.

No i po co się odpalasz? To są tylko konsole. Odnosiłem się do posta Asaxa, który postawił błędną tezę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

No i po co się odpalasz? To są tylko konsole. Odnosiłem się do posta Asaxa, który postawił błędną tezę.

Gdzie się odpalam? To jest tylko gierka. Odnosiłem się do dylematu użytkownika zastanawiającego się na którą platformę kupić grę i posta Roziego, który podał niepełne informacje.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

PS Plus czy kupienie gry na własność? Na Playstation też masz wybór.

nie wiem czy zauważyłeś ale jesteśmy w temacie STALKERA 2, tego też dotyczyła moja wypowiedź, mogę się zapytać dlaczego wyskakujesz tu  z  jakimś Plusem, gdzie stalkera nie ma i nie będzie?

 

Możesz próbować zakrzywiać rzeczywistość, ale jak na razie Playstation w przeciwieństwie do tego co piszesz, nie oferuje żadnego wyboru w kwestii Stalkera  bo nie można go ani kupić ani ograć w Plusie

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

nie wiem czy zauważyłeś ale jesteśmy w temacie STALKERA 2, tego też dotyczyła moja wypowiedź, mogę się zapytać dlaczego wyskakujesz tu  z  jakimś Plusem, gdzie stalkera nie ma i nie będzie?

Odnosiłem się do rzekomego braku wyboru między grą z subskrypcji, a kupnem na własność, bo taka zależność ma miejsce na innych konsolach.

 

Jeśli chodzi o status STALKERA 2,to masz rację, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

PS Plus czy kupienie gry na własność? Na Playstation też masz wybór.

 

No i po co się odpalasz? To są tylko konsole. Odnosiłem się do posta Asaxa, który postawił błędną tezę.

 

Postawił jak najbardziej prawidłową tezę: Kupuję dzisiaj Xboxa i z miejsca mam dostęp do gier, które są w ramach XGP.

Kupuje PS5 i mam dostęp do 2 gier, które są w tym miesiącu i z czasem będą dochodzić kolejne. Natomiast nie do wcześniejszych. Serio takie trudne to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Figuś napisał:

Jak kolega napisał, że nie posiada XSX tylko PS5, a jak wyłączność ma być tak krótka jak plotki mówią to chyba lepiej poczekać i wydać 250zł niż kupować konsolę za 2304zł ;)

W takim przypadku oczywiście, co innego jeżeli ktoś dopiero stoi przed wyborem konsoli. 

 

Mimo wszystko jestem ciekaw, czy faktycznie gra wyjdzie w zaplanowanym terminie.

Odnośnik do komentarza

Skoro teraz M$ wykłada na grę pieniążki, to gra powinna wyjść w terminie. Kwestia tego ile tam będzie do łatania ;) Ogólnie to cieszy mnie to, że wydadzą grę z polskimi napisami ale jako fanowi pierwszej części będzie brakować polskiego lektora. Robiło to klimat. Szkoda, że gra nie wychodzi na konsolę konkurencji jako ex, bo tam można by było dostać pełną polską wersję językową ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W gwoli scislosci wytlumacze, ze jeszcze nie mam nowej konsoli, ale poluje na PS5 digital. Oczywiscie dla kilku gier ktore zapowiedzial Microsoft tez raczej Xboxa Series X kupie - Stalker 2 czasowy exclusive, ale mocno obserwuje rowniez Starfield, a wiadomo, ze czym dalej tym Xbox bedzie prezentowal jeszcze inne tytuly ktorych nie zapowiedzial. Cos tam zawsze sie znajdzie.

 

Wyadaje mi sie,  ze gra wyjdzie w terminie. Jest jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...