Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mocno ciekaw czy gra będzie oferowała jakie inne cywilizacje czy raczej wątek ludzki tylko i wyłącznie. W sumie to mają dwa podobne ip teraz pod dachem bo OW2 się robi, tu stardfield, ciekawe co to wyjdzie.

Aj kurwa myślałem że pisze w temacie o starfield xD prośba o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza

Oryginalne stalkery cechowały się taką  nie do opisania "surowością", a może prościej mówiąc drewnianą oprawą. 

Jeśli dobrze pamiętam to na premierę dopiero ostatnia część czyli Zew Prypeci była w pełni grywalna, poprzedniczki dostawały masę patchy od premier.

Może to i lepiej, że stara ekipa GSC się wykruszyła, obecny gameplay wygląda bardziej "zachodnio" z poszanowaniem oryginału.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jordanensis napisał:

Witam. Mam pytanie. Szykuje sie na zakup nextgena i STALKER 2 jest gra na ktora bardzo czekam. Juz mialem kupowac Xbox Series X, ale slyszalem, ze gra jest czasowa gra na wylacznosc i po 3 miesiacach wyjdzie rowniez na PS5. 

Powiedzcie mi prosze czy to prawda, czy jednak to jest gra ktora nie wyjdzie na konsole Sony?

Dzieki.

Gra wyjdzie na playstation, ale czy będą to trzy miesiące czy rok to cholera wie.

Odnośnik do komentarza

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na XSX:

 

 

- znana data premiery (niewiadomo kiedy dokładnie gra trafi na PS5)

- będzie można w nią zagrać w dzień premiery w game Passie za przysłowiowe 4 zł (zamiast płacić pełna cenę 250 zł na PS5)

- mocniejsza konsola co powinno przełożyć się na to że wersja na Xboxa będzie lepsza (ostatni przykład Metro Exodus)

 

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na PS5

- implementacja w grze dodatkowych funkcji pada (adaptacyjne trigery i haptyczne wibracje)

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ASX napisał:

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na XSX:

 

 

- znana data premiery (niewiadomo kiedy dokładnie gra trafi na PS5)

- będzie można w nią zagrać w dzień premiery w game Passie za przysłowiowe 4 zł (zamiast płacić pełna cenę 250 zł na PS5)

- mocniejsza konsola co powinno przełożyć się na to że wersja na Xboxa będzie lepsza (ostatni przykład Metro Exodus)

 

Argumenty za ograniem STALKERA 2 w wersji na PS5

- implementacja w grze dodatkowych funkcji pada (adaptacyjne trigery i haptyczne wibracje)

 

Przecież te adaptacyjne trigery i haptyczne wibracje tylko przeszkadzają w grach gdzie musisz strzelać. 

Przynajmniej ja na dzień dobry wyłączam te niby bajery w strzela kach, bo bardziej przeszkadzają w celnym szczelaniu niż tego bajeru. 

No przynajmniej ja mam takie zdanie i odczucie jednak w grach typu np. platformówki może się to podobać. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maxoffe napisał:

Przecież te adaptacyjne trigery i haptyczne wibracje tylko przeszkadzają w grach gdzie musisz strzelać. 

Przynajmniej ja na dzień dobry wyłączam te niby bajery w strzela kach, bo bardziej przeszkadzają w celnym szczelaniu niż tego bajeru. 

No przynajmniej ja mam takie zdanie i odczucie jednak w grach typu np. platformówki może się to podobać. 

W Returnalu to robiło mega robotę a tam też się strzela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...