Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Zdecydowanie wolałbym, żeby dalej robili Batmana (np Beyond) niż jakąś multi sieczkę dla dzieci. Szkoda potencjału takiego studia. 

 

bezkitu to samo pomyślałem jak zobaczyłem rano gameplay. najpierw zniknęli od arkham knight a jak w końcu pokazują nową grę to wygląda mega średnio ;/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figuś napisał:

Nie mówili, bo od razu postawili sprawę jasno że GOTG to singielek, i po pierwszych pokazach zapowiadali marvelowego Mass Effecta

 

Twórcy tak, ale gdzie nie przeczytałem każdy porównywał to do Avengers, krytykował gameplay, cutscenki i dialogi. Z góry zakładano, że będzie to kolejna wtopa, a Eidos niech najlepiej wróci do Deus Exa.

 

Myślę że Suicide Squad będzie znacznie lepsze od Avengersów. Już nawet na tym zwiastunie wygląda to o niebo ciekawiej.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2021 o 10:56, Figuś napisał:

Niestety, ale śmierdzi mi to grą niewiele lepszą od ostatniego Avengers.

W dniu 10.12.2021 o 11:05, Bigby napisał:

To samo ludzie mówili przed premierą Guardians of the Galaxy, więc osobiście wstrzymam się z oceną.

W dniu 10.12.2021 o 11:16, Figuś napisał:

Nie mówili, bo od razu postawili sprawę jasno że GOTG to singielek, i po pierwszych pokazach zapowiadali marvelowego Mass Effecta

 

A mimo wszystko była masa takich głosów i po pierwszej prezentacji Guardiansów od razu mi się skojarzyło z gównianymi Avengersami.
To zresztą też mi się tak kojarzyło, ale teraz, w erze post-GotG, zwłaszcza po tym nowym gameplayu, gierka wskoczyła na mój radar bo prezentuje się zajebiście.
Postacie wyglądają nawet fajniej niż w filmach, zwłaszcza Boomerang, którego szczerze nienawidzę z dużego ekranu (bo wk#rwia mnie ten drewniak, który niejeden film już mi soba obrzydził).
Jeśli będzie tu fajna historia i np Flash będzie pierwszym bossem, później stopniowo WW, Batman i na końcu Superman to będzie rewelka.
Oczywiście mam nadzieję, że w singlu będzie dawać radę, bo nie lubię przechodzić gierek w co-opie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, creatinfreak napisał:

Ale jakie avengersy. Przecież to rocksteady, oni by takiego gówna nie zrobili. Wygląda to zajebiście i wierzę, że to będzie dobry szpil.


A powiedziałbyś, że BioWare zrobi Anthem?
Albo Ninja Theory - Hellblade? (wiem, jestem już nudny z tym) :D
No właśnie... W tej branży nie ma świętych krów z nieograniczonym zaufaniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wow, coś złego dzieje się ze studiami WB.

 

Rocksteady swoją ostatnią grę wydało w 2015, a Suicide dopiero 2023

WB Montreal - Batman origins 2013 - Gotham knights 2022 (o ile tego tez nie przesuną)

Monolith - Shadow of war 2017 - Wonderwoman może 2024 w najbardziej optymistycznej wersji

 

Jedynie Netherrealm dostarcza

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...