Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hubert249 napisał:

Gdybyś miał dobrych kolegów do gry, pewnie byś zrozumiał "na (pipi)" 

Akurat, jeśli chodzi o granie to zdecydowanie wolę historie i mechaniki dla jednego gracza. Mogę zagrać w multi, ale nie czuję zabawy w przechodzeniu gry z otwartym światem w co-opie. Mam swoje tempo grania i nie lubię być popędzany, a grając z innymi na pewno nie czerpałbym tyle radości z poznawania tytułu na swój sposób. 

 

Poza tym, jeśli ktoś pisze, że grę można przejść solo jak i w co-opie to znaczy, że jedna z tych mechanik będzie ssała a sądząc po nastawieniu na współpracę to właśnie ta dla jednego gracza będzie słabsza.

 

Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko, a twórcy w ostatnim czasie ewidentnie próbują temu zaprzeczyć. 

 

Jak już pisałem poczekam z opinią na temat samej gry do czasu pokazu rozgrywki. Póki, co nie podoba mi się wciskanie co-opa wszędzie i na siłę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Akurat, jeśli chodzi o granie to zdecydowanie wolę historie i mechaniki dla jednego gracza. Mogę zagrać w multi, ale nie czuję zabawy w przechodzeniu gry z otwartym światem w co-opie. Mam swoje tempo grania i nie lubię być popędzany, a grając z innymi na pewno nie czerpałbym tyle radości z poznawania tytułu na swój sposób. 

 

Poza tym, jeśli ktoś pisze, że grę można przejść solo jak i w co-opie to znaczy, że jedna z tych mechanik będzie ssała a sądząc po nastawieniu na współpracę to właśnie ta dla jednego gracza będzie słabsza.

 

Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko, a twórcy w ostatnim czasie ewidentnie próbują temu zaprzeczyć. 

 

Jak już pisałem poczekam z opinią na temat samej gry do czasu pokazu rozgrywki. Póki, co nie podoba mi się wciskanie co-opa wszędzie i na siłę. 

 Przecież komiksowe Suicide Squad, to drużyna składająca się z przestępców, zmuszona do  wykonania "samobójczych" misji.

Drużyna indywidualności - jeden strzela, drugi pali ogniem, trzeci odgryza łby itd, itp. W skrócie - wszyscy tam biegają w kupie i robią rozpierdol. 

Jeśli to nie jest materiał na grę, pod coopa, to ja nie wiem. 

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Poza tym, jeśli ktoś pisze, że grę można przejść solo jak i w co-opie to znaczy, że jedna z tych mechanik będzie ssała a sądząc po nastawieniu na współpracę to właśnie ta dla jednego gracza będzie słabsza.

 

Diablo 3, Borderlands jako seria, Halo, Gears of War, Dying Light, Dead Rising 3, Resident Evil 5, Divnity Original Sin 1/2, Portal 2 zdają się przeczyć temu twierdzeniu. 

 

52 minuty temu, XM. napisał:

4 gry o Batmanie, mało Wam było?

 

No prawda w sumie, już w przypadku Arkham Knighta już im się pomysły skończyły, gra została bardzo uproszczona jeśli chodzi o konstrukcje leveli i w ogóle levele predatora były tragicznie zrobione, zostały dumbed down dla współczesnych graczy a do tego bez sensowne walki czołgami i czuć było, że tutaj już za bardzo pomysłu na ciągniecie postaci Bruce'a nie było. 

 

Suicide Squad nie zapowiada się jakoś genialnie, ale w sumie to nie widzieliśmy nawet sekundy gameplay'u a tutaj już wszystko się nie podoba xD Co-op zły, postacie złe, gdzie batman, edgy klimat 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, bluber napisał:

Portal 2

Trochę słaby przykład, bo tam była osobna kampania single i osobna pod co-op'a :P A większość z pozostałych tytułów też gra się o wiele lepiej w co-opie i granie samemu w nie jest słabe (w takim RE5 ai partnera było wręcz tragiczne/niegrywalne). 

 

Co do samego SS, to się zgadzam - trzeba czekać na gameplay. Mi tam trailer bardziej się podobał niż ten od GK. W ogóle samo Gotham mi się już przejadło. W końcu jakaś odmiana.

A na forumku gry potrafiły już obrywać po samych plotkach, więc nie dziwię się, że po zwiastunie cgi jest już wyrok xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
16 minut temu, Voytec napisał:

To się dzieje w ogóle w Arkhamverse? To jest ten sam Pingwin? Ta sama Harley?

 

Jezeli tak to gra zyskuje duzo zainteresowania. Trailer wyglada spoko. 

Wiem, że Gotham Knight to nie jest to samo uniwersum, ale Suicide Squad już tak.

 

Cytat

It has already been confirmed that Suicide Squad is follows the Batman trilogy, so it's no surprise to see returning faces and locations. That said, it seems like Gotham may have abandoned its ambitions for Arkham City and just put everyone back in the asylum.

https://screenrant.com/suicide-squad-kill-justice-league-trailer-breakdown-heroes/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...