Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Infoski:
 

Cytat
  • Third-person shooter
  • Character-driven storytelling
  • Suicide Squad: Kill the Justice League is a direct continuation of the Arkhamverse
  • Playable characters are Harley Quinn, King Shark, Deadshot and Captain Boomerang
  • Each have a variety of weapons to customize and skills to upgrade
  • "Awesome" gunplay, superhuman empowerment, each character has a rich moveset (more than Batman)
  • Richly detailed and dynamic open-world of Metropolis, everyone has their own traversal abilities
  • Rocksteady wanted to give life to Metropolis beyond just brick and mortar
  • Can be played solo or 1-4 player co-op
  • If playing solo, bots will replace the other 3 teammates
  • Can switch between the characters at will if playing solo

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Cedric napisał:
  • Can be played solo or 1-4 player co-op
  • If playing solo, bots will replace the other 3 teammates

Ja się pytam, o co chodzi z tymi j.e.b.a.n.y.m.i. co-opami? Na .c.h.u.j. to komu potrzebne? Najpierw Gotham Knights a teraz tu. Obecna generacja udowodniła, że gry solo wciąż mają moc i wrzucanie na siłę co-opa w takich grach jawi mi się jak uszczęśliwianie graczy na siłę. Jeszcze nie widziałem towarzyszy AI, którzy by mnie nie irytowali w takich grach. 

 

Trailer CGI nakreślił trochę klimat i fabułę. Póki nie pokażą rozgrywki to wstrzymuję się z osądem, bo to jednak Rocksteady, które dostraczyło za(pipi)istą trylogię o Gacku, więc mają mój kredyt zaufania. 

 

Premiera dopiero w 2022, więc to jeszcze szmat czasu. Do wtedy o tej grze jeszcze nie raz zapomnimy. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Ja się pytam, o co chodzi z tymi j.e.b.a.n.y.m.i. co-opami? Na .c.h.u.j. to komu potrzebne? Najpierw Gotham Knights a teraz tu. Obecna generacja udowodniła, że gry solo wciąż mają moc i wrzucanie na siłę co-opa w takich grach jawi mi się jak uszczęśliwianie graczy na siłę. Jeszcze nie widziałem towarzyszy AI, którzy by mnie nie irytowali w takich grach. 

 

Trailer CGI nakreślił trochę klimat i fabułę. Póki nie pokażą rozgrywki to wstrzymuję się z osądem, bo to jednak Rocksteady, które dostraczyło za(pipi)istą trylogię o Gacku, więc mają mój kredyt zaufania. 

 

Premiera dopiero w 2022, więc to jeszcze szmat czasu. Do wtedy o tej grze jeszcze nie raz zapomnimy. 

Gdybyś miał dobrych kolegów do gry, pewnie byś zrozumiał "na chuj" 

 

2 godziny temu, Nemesis napisał:

Na razie jestem sceptyczny. Gdzie ten art-style Batman Arkham...

Pewnie gdzieś tam w komiksach i filmach o Nietoperzu. SQ to luźna rzeźnia ( zwłaszcza, kiedy do akcji wkracza Shark).   Na pewno no nie szukaj ta mroku i klimatu Gotham. 

Odnośnik do komentarza

Na dzień dzisiejszy to tylko 3 gry z looter shooter trzymają się, j.w. wymienione Destiny 2, Borderlands 3 i The Division 2. Konkurencja jest spora dlatego, gaasem próbują przebić się z superbohaterami tak jak marvel ze swoimi avengersami, tak dc ze swoim suicide. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko Borderlands ma inną strukturę i było przed Destiny dlatego trzyma się na rynku i The Division, które jest odmianą od D2 w TPP, idąc w realistyczny setting. Wszystkie te 3 gry, które wymieniłeś mam i w nie gram i sam nie widzę miejsca na nowego gaasa, w którego się zaangażuję. Jedynie dla przejścia kampanii i odstawienia. :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spojrzenie i vibe sunsetoverdrive meeega. Jeżeli nie zrobią z tego gaas to może być fajny shooterek w otwartym świecie. Jak będzie gaas to słabo. Trzeba poczekać na gameplay. W tej chwili gra ma moją uwagę bo trailer bardzo mi się spodobał i ufam rocsteady po batmanach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...