Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Luqat niestety, dla nowych nabywców, masz rację. Pierwszy tom hula w okolicy 169 zł za nowy egzemplarz, gdzie reszta, jak wspomniałeś, ma zwyczajową cenę.

Oczywiście zdarzają się promocję. 3, może 4 dni temu, widziałem, że ktoś sprzedawał sześć pierwszych tomów (używane, ale podobno w bardzo dobrym stanie) za niecałe 300 zł. Zatem można to uznać za okazję.

Ja całość (dwanaście tomów) skompletowałem jakiś czas temu i gorąco rekomenduję tę historię. Naprawdę bardzo dobra rzecz. :lapka:

U mnie nieco posucha z komiksami ostatnio. Trochę Batmanów i Spawniasty. Dodatkowo będzie trzeba regał lub nową półkę kupić, bo niektóre komplety swoje zajmują. Zresztą wam nie trzeba tego tłumaczyć.

IWzMg1t.jpg

l1ln2R9.jpg

kuGKGDm.jpg

M99x4R7.jpg

XYkRnHX.jpg

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Też polecę Azyl Komiksu. Warto zaglądać tam częściej, bo nie tylko asortyment się zmienia co chwilę, ale też ceny importów czasem niezłe można wyłapać. W części przypadków trzeba poczekać na dostawę, ale i tak warto. Mile byłem zaskoczony, jak stan "dostateczny" z opisu okazywał się właściwie nówką. Choć to akurat loteria raczej.

 

Ja już nie inwestuję tyle w komiksy. Ostatnie miesiące prezentują się następująco z zakupów:

1.thumb.jpg.3fcbb904afc2c1cae50d4598acd30d95.jpg

 

Fajnie się Dragon Ball zamknął w ostatnim tomie drugiej sagi. Następne to już będzie DBZ. Nie wiem, czy będę dalej kupował, bo zależało mi głównie na oryginalnym DB, którego darzę większym sentymentem, niż Zetkę. Tym bardziej fajnie, że kolorowe wydanie kończy się w odpowiednim momencie.

 

Star Treków w zależności od ceny i tematyki pewnie jeszcze trochę kupię w przyszłości. No i pojawił się wreszcie pre-order na kolejny tom "Ku twej wieczności", więc też pociągnę serię dalej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...